Doletová listina

Místo vypuštění Talent Quatro
Vzdálenost 0.1 km
Datum a čas startu 11.07.2018 08:30:00
Počasí v místě startu
Počasí v cíli
Počet nasazených holubů 1475
Počet chovatelů 260

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK One For Me 08:38:46.64 11.393 00:08:46.64
2 PT SPORTING PIGEONS TEAM Porros 08:39:07.32 10.963 00:09:07.32
3 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Jednička 08:39:42.82 10.295 00:09:42.82
4 PL MAZIARZ RACING TEAM Ori 08:39:49.33 10.181 00:09:49.33
5 DE SASSE/WELZEL Team Abucus-Kesp. 08:39:50.06 10.168 00:09:50.06
6 IT NASTERNAK Tomas & Leonardo Leo 08:39:52.09 10.134 00:09:52.09
7 CZ GERSPITZER Team GT-1134 08:39:55.80 10.070 00:09:55.80
8 CZ MAYER Antonín Gery 08:39:56.76 10.054 00:09:56.76
9 CZ KRATOCHVÍL Dušan Stela 08:39:57.68 10.039 00:09:57.68
10 DE SG STEFFL Gimli 08:40:04.28 9.929 00:10:04.28
11 DE HOOP Michael Blue Nate 08:40:04.56 9.925 00:10:04.56
12 NO HELGESEN Bjorn Ove Super 108 08:40:04.90 9.919 00:10:04.90
13 BE TEAM NATURAL Stephans Beauty 08:40:05.68 9.906 00:10:05.68
14 DE BÖHME Team Pilot Gomez 08:40:07.59 9.875 00:10:07.59
15 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Get Magic 08:40:09.70 9.841 00:10:09.70
16 AT KUTLESA Slavko Herbie 08:40:10.09 9.835 00:10:10.09
17 ES WINKIE PIGEONS Gualdabin Banús 08:40:10.43 9.829 00:10:10.43
18 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 08:40:10.67 9.825 00:10:10.67
19 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Million. 08:40:12.10 9.802 00:10:12.10
20 PL PRZYWARA Marek Warco 08:40:12.90 9.790 00:10:12.90
21 DE WINGS 2 WIN Ronalda 08:40:15.85 9.743 00:10:15.85
22 DE TAUBENFREUNDE Team A Bodo 08:40:16.87 9.727 00:10:16.87
23 BE VAN STICHEL Dirk Flash 08:40:17.09 9.723 00:10:17.09
24 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 08:40:17.99 9.709 00:10:17.99
25 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pouppy 08:40:19.81 9.680 00:10:19.81
26 NL CORVO Tobias. 08:40:20.85 9.664 00:10:20.85
27 DE HIMMELSSTÜRMER Team Josef 08:40:22.74 9.635 00:10:22.74
28 CZ HLAVINKA Josef jun. Nella 08:40:24.50 9.608 00:10:24.50
29 NL CORVO Milan 08:40:27.13 9.567 00:10:27.13
30 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pozic 08:40:28.61 9.545 00:10:28.61
31 AT WALDER Florian Electric Blue 08:40:29.29 9.535 00:10:29.29
32 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver De Runa 08:40:30.90 9.510 00:10:30.90
33 CZ KIRSCH Jiří Satan. 08:40:31.26 9.505 00:10:31.26
34 AT NÖRES & OFNER Team Ok 2 08:40:32.12 9.492 00:10:32.12
35 NO HELGESEN Bjorn Ove Mario 106 08:40:33.70 9.468 00:10:33.70
36 DE FAMILIE JOEKEL Jorge 08:40:35.81 9.437 00:10:35.81
37 DE HOFLAND & MENNEN Team Ribery 08:40:37.44 9.413 00:10:37.44
38 IT WONDER PIGEON Team Capox 08:40:40.84 9.363 00:10:40.84
39 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Marge 08:40:41.87 9.348 00:10:41.87
40 DE BRANDT Daniel Basch 1 08:40:42.96 9.332 00:10:42.96
41 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Pirata 08:40:43.48 9.324 00:10:43.48
42 DE GEBHARDT Reinhard Johannesburg 08:40:43.61 9.322 00:10:43.61
43 DE FAMILIE JOEKEL Jovie 08:40:44.48 9.310 00:10:44.48
44 SK SEDLÁK & GRÉK Miroslav + Peter Michaela 08:40:45.57 9.294 00:10:45.57
45 DE SG STEFFL Frodo 08:40:46.38 9.282 00:10:46.38
46 CZ MAKANAKI Team Makanaki 08:40:51.05 9.216 00:10:51.05
47 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamga 08:40:54.37 9.169 00:10:54.37
48 DE SPORTFREUNDE SÜDTHÜRINGEN Team Peggy 08:40:54.95 9.161 00:10:54.95
49 DE SCHEPER Günter Shelby 08:40:56.92 9.134 00:10:56.92
50 AT GRATZER Marco Joseph 08:40:57.29 9.128 00:10:57.29
51 DE SPRANG Matthias Che Sturmwind 08:40:57.59 9.124 00:10:57.59
52 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Chilly 08:40:59.61 9.096 00:10:59.61
53 AT KUTLESA Slavko Ivori 08:41:02.48 9.057 00:11:02.48
54 CZ DUDA Přemysl Elán 08:41:03.15 9.048 00:11:03.15
55 BE DECOENE MARC Team Red Devil 08:41:03.58 9.042 00:11:03.58
56 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Jallet jnr. 08:41:03.94 9.037 00:11:03.94
57 BE BODDAERT - LOGGHE "C" Geert 08:41:04.44 9.030 00:11:04.44
58 NO HELGESEN Bjorn Ove Atomic 101 08:41:05.69 9.013 00:11:05.69
59 DE SPORTFREUNDE SÜDTHÜRINGEN Team Dagmar 08:41:06.28 9.005 00:11:06.28
60 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Special One 08:41:06.80 8.998 00:11:06.80
61 DE TEAM UELSEN Gerald 1125 08:41:10.10 8.954 00:11:10.10
62 CZ BARTL Pavel Spawn 7 08:41:10.35 8.951 00:11:10.35
63 DE SCHWARM Claudia Dark Ronald 08:41:10.98 8.942 00:11:10.98
64 BE BODDAERT - LOGGHE "B" B-L II. 2 08:41:11.20 8.939 00:11:11.20
65 CZ KESSLER & ZOCH Ely 08:41:11.75 8.932 00:11:11.75
66 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kimetto 08:41:14.09 8.901 00:11:14.09
67 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Many 08:41:15.23 8.886 00:11:15.23
68 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poxpy 08:41:16.11 8.874 00:11:16.11
69 DE TAUBENFREUNDE Team A Max 08:41:16.59 8.868 00:11:16.59
70 DE GOETZ Guenter Zargo 08:41:16.80 8.865 00:11:16.80
71 CZ VÍTEK Jan Viky 08:41:17.85 8.852 00:11:17.85
72 PL BARTH Janusz Szpak 08:41:19.01 8.836 00:11:19.01
73 CZ RODR Pavel Bc. Michael. 08:41:19.34 8.832 00:11:19.34
74 SK COMOREK Pavel Číňan 08:41:19.64 8.828 00:11:19.64
75 CZ KONEČNÝ Vlastimil Plavák 08:41:19.81 8.826 00:11:19.81
76 CH ANDERHUB Oskar Angie 08:41:20.44 8.818 00:11:20.44
77 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Rossi 08:41:20.60 8.816 00:11:20.60
78 DE SG SCHMIDT - SOMMER Sunshine 08:41:20.89 8.812 00:11:20.89
79 SK PRÍVARA Pavol Florian 08:41:21.10 8.809 00:11:21.10
80 DE TAUBENFREUNDE Team A Pele 08:41:21.16 8.809 00:11:21.16
81 CZ BUREŠ Team André 08:41:21.43 8.805 00:11:21.43
82 BG ILIEV Iliyan Ili 08:41:21.57 8.803 00:11:21.57
83 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver De Geert 08:41:21.72 8.801 00:11:21.72
84 CZ BARTL Pavel Spawn 6 08:41:23.05 8.784 00:11:23.05
85 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Petra 08:41:23.58 8.777 00:11:23.58
86 DE SG STEFFL Rocky. 08:41:24.12 8.770 00:11:24.12
87 DE KUSSER Josef Audi Q5 08:41:24.87 8.761 00:11:24.87
88 AT WENZ Alfred Krista 08:41:25.22 8.756 00:11:25.22
89 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 08:41:26.42 8.741 00:11:26.42
90 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Kai 59 08:41:26.51 8.740 00:11:26.51
91 DE SCHWARM Claudia Lou Dillon 08:41:26.66 8.738 00:11:26.66
92 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamos 08:41:27.49 8.727 00:11:27.49
93 IT DOBAI Marian Esprit 08:41:27.69 8.725 00:11:27.69
94 CZ KRATOCHVÍL Petr Majk 08:41:27.79 8.724 00:11:27.79
95 CZ FOJTÍK - RICHTÁRIK Team Aneli 08:41:29.98 8.696 00:11:29.98
96 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Rocky 08:41:30.10 8.694 00:11:30.10
97 BE VERMANDER Kevin Vince 08:41:30.22 8.693 00:11:30.22
98 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 08:41:30.29 8.692 00:11:30.29
99 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Filip 08:41:30.49 8.689 00:11:30.49
100 NL EKEHAAR / TER APEL Team Czech Hope 08:41:30.66 8.687 00:11:30.66
101 BE BODDAERT - LOGGHE "C" B-L III. 1 08:41:30.82 8.685 00:11:30.82
102 NO HELGESEN Bjorn Ove Blue Gold 115 08:41:30.97 8.683 00:11:30.97
103 DE TAUBENFREUNDE Team B Bernd 08:41:31.02 8.683 00:11:31.02
104 NL DOLDERSUM & Zn. Galasek 08:41:31.35 8.679 00:11:31.35
105 BG DERBY SUNNY BEACH BULGARIA Ilian Damenliev Derek 08:41:31.61 8.675 00:11:31.61
106 CZ KESSLER & ZOCH Rose 08:41:31.93 8.671 00:11:31.93
107 CZ HLAVINKA Josef jun. Malvína 08:41:32.09 8.669 00:11:32.09
108 NL KOEHOORN Jaap Roodkapje 08:41:32.44 8.665 00:11:32.44
109 DE LANG Karl Heinz Karl 08:41:32.68 8.662 00:11:32.68
110 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Kati 08:41:33.13 8.656 00:11:33.13
111 CZ SKOKAN Pavel Kryštof 08:41:33.25 8.655 00:11:33.25
112 CZ M.K. CZECH TEAM Medžesty 08:41:33.57 8.651 00:11:33.57
113 DE K.H.WICHERT Vitkova 08:41:33.75 8.649 00:11:33.75
114 CZ MALŮŠEK Jaroslav Stage 08:41:34.27 8.642 00:11:34.27
115 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 1 08:41:34.41 8.640 00:11:34.41
116 DE SCHWARM Claudia Haleb 08:41:34.90 8.634 00:11:34.90
117 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Maria 13 08:41:35.02 8.633 00:11:35.02
118 CZ HLAVINKA Josef jun. Ema 08:41:35.32 8.629 00:11:35.32
119 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeňka 08:41:35.45 8.628 00:11:35.45
120 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pollax 08:41:35.79 8.623 00:11:35.79
121 DE LECKE Theo & Markus Paris 08:41:35.80 8.623 00:11:35.80
122 AT WENZ Alfred Manuela 08:41:36.17 8.619 00:11:36.17
123 NL DOLDERSUM & Zn. Koller 08:41:36.50 8.615 00:11:36.50
124 AT GASSER Reinhard Blaue Artist 08:41:36.79 8.611 00:11:36.79
125 DE SCHWARM Claudia Ratina Z 08:41:37.64 8.600 00:11:37.64
126 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Auroras Encore 08:41:38.16 8.594 00:11:38.16
127 DE GEBHARDT Reinhard Lion 08:41:38.37 8.591 00:11:38.37
128 DK TIPLEA Cezar Ovidiu Axe 08:41:38.52 8.590 00:11:38.52
129 NL CORVO Charlotte. 08:41:38.95 8.584 00:11:38.95
130 SK X-TEAM Bohus 08:41:39.29 8.580 00:11:39.29
131 SK PJ PIGEONS PJ Blichel 08:41:40.24 8.568 00:11:40.24
132 CZ HAVLÍK Antonín Kadet 11 08:41:40.35 8.567 00:11:40.35
133 PL WÓJCIK Piotr Mennen 08:41:40.66 8.563 00:11:40.66
134 CZ BARTOŠ Radek Peťa 08:41:40.98 8.559 00:11:40.98
135 DE SCHEPER Günter Sherlock 08:41:41.25 8.556 00:11:41.25
136 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Cincinnati 08:41:41.63 8.552 00:11:41.63
137 BE VAN STICHEL Dirk Milfken 08:41:41.67 8.551 00:11:41.67
138 NL BAS VAN BEVEREN Taweret 08:41:42.39 8.542 00:11:42.39
139 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1132 08:41:43.02 8.535 00:11:43.02
140 BE BAFORT Luc De Robben 08:41:43.65 8.527 00:11:43.65
141 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tiger 08:41:44.32 8.519 00:11:44.32
142 CZ KHL Kamenář Lady Jagger 08:41:44.63 8.515 00:11:44.63
143 TH THAILAND WORLD Champion Ship Tai Dee 293 08:41:44.72 8.514 00:11:44.72
144 BE DECOENE MARC Team Windekind 08:41:45.13 8.509 00:11:45.13
145 SK RATICA Dušan Vojta 08:41:45.37 8.506 00:11:45.37
146 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa IV. 08:41:45.62 8.503 00:11:45.62
147 CZ BARTOŠ Radek Ambra 08:41:45.94 8.499 00:11:45.94
148 BE BODDAERT - LOGGHE "A" B-L I. 2 08:41:46.13 8.497 00:11:46.13
149 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Troy 08:41:46.98 8.487 00:11:46.98
150 AT KUTLESA Slavko Nereide 08:41:47.17 8.485 00:11:47.17
151 IT WONDER PIGEON Team Carro 08:41:47.36 8.482 00:11:47.36
152 DE SPRANG Matthias Strong König 08:41:47.59 8.479 00:11:47.59
153 DE SCHEPER Günter Shearly 08:41:47.97 8.475 00:11:47.97
154 DE FAMILIE JOEKEL Joomper 08:41:48.22 8.472 00:11:48.22
155 DE SCHWARM Claudia Ito 08:41:48.75 8.466 00:11:48.75
156 PL KICKO Tadeusz TK 08:41:48.97 8.463 00:11:48.97
157 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Lara 09 08:41:49.20 8.460 00:11:49.20
158 BE VERMANDER Kevin Chéyenne 08:41:49.36 8.458 00:11:49.36
159 BE UFK-YOUTH TEAM Kathleens Beauty 08:41:49.71 8.454 00:11:49.71
160 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Ramon 32 08:41:49.77 8.453 00:11:49.77
161 PL KICKO Tadeusz T85 08:41:50.73 8.442 00:11:50.73
162 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Ella 08:41:50.83 8.441 00:11:50.83
163 AT NÖRES Kurt Kuno 5 08:41:51.04 8.438 00:11:51.04
164 IT WONDER PIGEON Team Candys 08:41:51.13 8.437 00:11:51.13
165 TH THAILAND WORLD Champion Ship Tai Dee 133 08:41:51.73 8.430 00:11:51.73
166 ES WINKIE PIGEONS Don Pepe 08:41:51.81 8.429 00:11:51.81
167 CZ KLEMENS Karel "B" Palesa 08:41:52.64 8.419 00:11:52.64
168 SK ŠL PIGEONS ŠL Hugo 08:41:52.85 8.417 00:11:52.85
169 FR FEROUELLE Jacques Elvis. 08:41:53.30 8.412 00:11:53.30
170 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Phoenix 08:41:53.31 8.411 00:11:53.31
171 CZ GRUBER Lubomír Mareček 08:41:53.39 8.411 00:11:53.39
172 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" January 08:41:53.54 8.409 00:11:53.54
173 IT GIURCA Team Gilligan 08:41:53.89 8.405 00:11:53.89
174 CH ANDERHUB Oskar Andretti 08:41:54.75 8.395 00:11:54.75
175 IT GIURCA Team Giro 08:41:55.14 8.390 00:11:55.14
176 DE SG STEFFL Aragorn 08:41:55.47 8.386 00:11:55.47
177 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Rotwein 08:41:56.19 8.378 00:11:56.19
178 DE SCHEPER Günter Sherry 08:41:56.28 8.377 00:11:56.28
179 CZ KLEMENS Karel "C" Thong 08:41:56.99 8.368 00:11:56.99
180 CZ HLAVINKA Josef jun. Satan 08:41:57.26 8.365 00:11:57.26
181 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Ulli 08:41:57.62 8.361 00:11:57.62
182 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Boss 08:41:58.48 8.351 00:11:58.48
183 PL PIENSZKE S & S Cnakr 08:41:58.63 8.349 00:11:58.63
184 CZ MACHALA František Tomík 08:41:59.39 8.340 00:11:59.39
185 PL PIENSZKE S & S Talent 08:41:59.51 8.339 00:11:59.51
186 DE TEAM UELSEN Gesine 494 08:41:59.58 8.338 00:11:59.58
187 PL MAZIARZ RACING TEAM Agu 08:42:00.64 8.326 00:12:00.64
188 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Team Řezník 08:42:01.47 8.316 00:12:01.47
189 SK FLIMEL Miroslav FM 03 08:42:01.68 8.314 00:12:01.68
190 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Simon 47 08:42:02.04 8.310 00:12:02.04
191 AT GARCIA & RÖTZER Team Anita 08:42:02.79 8.301 00:12:02.79
192 SK DZURÁK + PERÁČEK Ĺubomír 1 08:42:03.02 8.299 00:12:03.02
193 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tabasco 08:42:03.28 8.296 00:12:03.28
194 SK MATALÍK Peter Libka 08:42:03.51 8.293 00:12:03.51
195 DE FAMILIE JOEKEL Jokester 08:42:03.75 8.290 00:12:03.75
196 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Leona 08:42:04.18 8.285 00:12:04.18
197 DE TAUBENFREUNDE Team B Johann 08:42:04.87 8.277 00:12:04.87
198 DE SASSE/WELZEL Team H.G.K.D.R.Welz.2 08:42:05.14 8.274 00:12:05.14
199 CZ KLEMENS Karel "B" Siphiwe 08:42:05.36 8.272 00:12:05.36
200 DE SASSE/WELZEL Team Scheik.-Meyera. 2 08:42:05.73 8.268 00:12:05.73
201 PL MAZIARZ RACING TEAM Kubacki 08:42:05.74 8.267 00:12:05.74
202 AT GARCIA & RÖTZER Team Heri 08:42:05.79 8.267 00:12:05.79
203 NL BAS VAN BEVEREN Tefnut 08:42:06.30 8.261 00:12:06.30
204 CZ NOVÁK & BASTL Team Bea 08:42:06.69 8.257 00:12:06.69
205 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura´s Dream 08:42:06.75 8.256 00:12:06.75
206 BE VAN STICHEL Dirk Iron 08:42:07.12 8.252 00:12:07.12
207 CZ REIN Jan "B" Katy 08:42:07.14 8.252 00:12:07.14
208 AT NÖRES Kurt Kuno 3 08:42:08.04 8.241 00:12:08.04
209 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Kai 08:42:08.37 8.238 00:12:08.37
210 CZ HLAVINKA Josef jun. Vilém 08:42:08.71 8.234 00:12:08.71
211 DE BEHLKE Andreas Robben 08:42:08.78 8.233 00:12:08.78
212 AT RADU Constantin Maria* 08:42:09.97 8.220 00:12:09.97
213 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Regina 22 08:42:10.29 8.216 00:12:10.29
214 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" New Orleans 08:42:11.50 8.202 00:12:11.50
215 CZ BARTONĚK Jaroslav Era 08:42:12.10 8.196 00:12:12.10
216 DE GOETZ Guenter Zeus 08:42:12.91 8.187 00:12:12.91
217 DE SG STEFFL Arnold 08:42:13.14 8.184 00:12:13.14
218 AT GRATZER Marco Radetzky 08:42:13.48 8.180 00:12:13.48
219 IT PRIFTI Ervin Prinz 08:42:13.51 8.180 00:12:13.51
220 CZ HLAVINKA Josef jun. Jan. 08:42:15.54 8.157 00:12:15.54
221 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver De Claudine 08:42:16.06 8.152 00:12:16.06
222 DE RÖHLIG Doris & MISKO Peter Team Maja 2 08:42:16.28 8.149 00:12:16.28
223 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Lars 35 08:42:16.55 8.146 00:12:16.55
224 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Luky 08:42:16.79 8.143 00:12:16.79
225 DE HIMMELSSTÜRMER Team Emil 08:42:16.81 8.143 00:12:16.81
226 SK NOVÁK Pavel Tonka 08:42:18.04 8.130 00:12:18.04
227 DE LECKE Theo & Markus Athen 08:42:18.06 8.129 00:12:18.06
228 AT WENZ Alfred Günther 08:42:18.94 8.120 00:12:18.94
229 DE HIMMELSSTÜRMER Team Franz 08:42:19.36 8.115 00:12:19.36
230 PL KOŹLENIA Artur Joha 08:42:20.01 8.108 00:12:20.01
231 IT DOBAI Marian Esko 08:42:20.14 8.107 00:12:20.14
232 DE LECKE Theo & Markus Markus 08:42:21.29 8.094 00:12:21.29
233 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Hallo Stanly 08:42:21.88 8.088 00:12:21.88
234 IT GIURCA Team Girlie 08:42:22.49 8.081 00:12:22.49
235 CZ KONEČNÝ Vlastimil Dan 08:42:22.55 8.080 00:12:22.55
236 CZ KLEMENS Karel "A" KM 1 08:42:22.74 8.078 00:12:22.74
237 DE FISCHER Lothar Ficelle 08:42:22.80 8.078 00:12:22.80
238 CZ LAŇKA Alfons Laura 08:42:23.29 8.072 00:12:23.29
239 CZ SATORA Miroslav Blesk 08:42:23.89 8.066 00:12:23.89
240 CZ KOSTKA Oldřich Paráda 08:42:25.79 8.045 00:12:25.79
241 PL PRZYWARA Marek Ward 08:42:26.42 8.038 00:12:26.42
242 DE HIMMELSSTÜRMER Team Steffi 08:42:26.49 8.038 00:12:26.49
243 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 8 08:42:26.57 8.037 00:12:26.57
244 AT STRAIF Walter Elis 08:42:26.82 8.034 00:12:26.82
245 DE LECKE Theo & Markus Brüssel 08:42:27.01 8.032 00:12:27.01
246 IT PRIFTI Ervin Proton 08:42:27.36 8.028 00:12:27.36
247 CZ GERSPITZER Team GT-394 08:42:27.73 8.024 00:12:27.73
248 DE LECKE Theo & Markus Surrogate 08:42:28.44 8.017 00:12:28.44
249 SK PJ PIGEONS PJ Catka 08:42:29.22 8.008 00:12:29.22
250 PL GRZYWA Mateusz Grz 08:42:29.36 8.007 00:12:29.36
251 CZ KOLÁŘ František Mario 08:42:29.57 8.005 00:12:29.57
252 DE HACKL Gerhard Mike 08:42:31.46 7.984 00:12:31.46
253 IT DOBAI Marian Eppo 08:42:31.57 7.983 00:12:31.57
254 AT TEAM VEREIN 609 Markus. 08:42:32.29 7.976 00:12:32.29
255 DE LECKE Theo & Markus Madrid 08:42:32.67 7.972 00:12:32.67
256 CZ REIN Jan "A" Sam. 08:42:33.11 7.967 00:12:33.11
257 AT TEAM VEREIN 609 Werner 08:42:33.28 7.965 00:12:33.28
258 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Margaery 08:42:34.25 7.955 00:12:34.25
259 DK TIPLEA Cezar Ovidiu Sofia 08:42:34.59 7.951 00:12:34.59
260 DE K.H.WICHERT Neumannova 08:42:34.91 7.948 00:12:34.91
261 CH WIRZ Team Wido 08:42:35.18 7.945 00:12:35.18
262 CZ VACEK Josef Benjo 08:42:35.26 7.944 00:12:35.26
263 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 747 08:42:35.37 7.943 00:12:35.37
264 SK NOVÁK Pavel Frank 08:42:35.64 7.940 00:12:35.64
265 DE LECKE Theo & Markus Stefan 08:42:35.79 7.939 00:12:35.79
266 DE SCHEPER Günter Shosig 08:42:36.15 7.935 00:12:36.15
267 CZ BARTOŠ Radek Lory 08:42:36.22 7.934 00:12:36.22
268 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Nick 57 08:42:36.51 7.931 00:12:36.51
269 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Marv 08:42:36.64 7.930 00:12:36.64
270 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer III. 08:42:36.66 7.930 00:12:36.66
270 CZ DYNKA Miroslav Artur 08:42:36.66 7.930 00:12:36.66
272 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Power 08:42:37.31 7.923 00:12:37.31
273 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Pinot Grigio 08:42:37.55 7.920 00:12:37.55
274 BE VAN STICHEL Dirk Metal 08:42:37.99 7.916 00:12:37.99
275 CZ GRUBER Simon Miňonka 08:42:39.13 7.904 00:12:39.13
276 CZ REIN Jan "A" Max. 08:42:40.44 7.890 00:12:40.44
277 SK DREXLEROVÁ Helena Hannibal 08:42:41.08 7.884 00:12:41.08
278 BE TEAM NATURAL Stephans Best 08:42:41.99 7.874 00:12:41.99
279 DE SPRANG Matthias Che Champ 08:42:42.24 7.872 00:12:42.24
280 SK NOVÁK Matej Sedmička 08:42:42.50 7.869 00:12:42.50
281 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 2 08:42:42.84 7.865 00:12:42.84
282 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Slimi 08:42:43.88 7.855 00:12:43.88
283 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 08:42:43.98 7.854 00:12:43.98
284 AT HÖLD Erich Pia 08:42:44.04 7.853 00:12:44.04
285 DE WINGS 2 WIN Guerreiro 08:42:44.56 7.848 00:12:44.56
286 SK DREXLEROVÁ Helena El Diablo 08:42:45.30 7.840 00:12:45.30
287 IT SILVESTRI LOFT Alice 08:42:46.07 7.832 00:12:46.07
288 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Filou 08:42:46.10 7.832 00:12:46.10
289 CZ SÝKORA Jaromír Matouš 08:42:46.85 7.824 00:12:46.85
290 CZ BARTL Pavel Spawn 8 08:42:47.14 7.821 00:12:47.14
291 CZ KOSTKA Oldřich Lambáda 08:42:48.08 7.812 00:12:48.08
292 CZ LIPNÍK Team Berviďák 08:42:48.64 7.806 00:12:48.64
293 DE HIMMELSSTÜRMER Team Toni 08:42:48.75 7.805 00:12:48.75
294 NL CORVO Tess 08:42:49.27 7.800 00:12:49.27
295 SK ČÁNI Ĺudovít Ĺudko 08:42:49.64 7.796 00:12:49.64
296 DE SG STECKENBILLER Sanra 08:42:50.03 7.792 00:12:50.03
297 CZ HLAVINKA Josef jun. Gabi 08:42:50.62 7.786 00:12:50.62
298 CZ KROČIL Jaroslav Beruška 08:42:52.04 7.772 00:12:52.04
299 PL MAZIARZ RACING TEAM Zyla 08:42:52.54 7.767 00:12:52.54
300 AT GRATZER Marco Franz. 08:42:53.33 7.759 00:12:53.33
301 CZ KLEMENS Karel "A" Lukia 08:42:53.56 7.756 00:12:53.56
302 PL TARASIUK JERZY SMGE Leoncja 08:42:54.04 7.752 00:12:54.04
303 CZ TRUKSA Vítězslav Hanka 08:42:54.22 7.750 00:12:54.22
304 DE RÖHLIG Doris & MISKO Peter Team Maja 3 08:42:54.97 7.742 00:12:54.97
305 DE GOETZ Guenter Zarra 08:42:55.08 7.741 00:12:55.08
306 CH WIRZ Team Willow 08:42:55.41 7.738 00:12:55.41
307 CZ LIPNÍK Team Kelečanka 08:42:55.67 7.735 00:12:55.67
308 ES WINKIE PIGEONS Calahonda 08:42:55.76 7.734 00:12:55.76
309 DE TAUBENFREUNDE Team A Irene 08:42:56.21 7.730 00:12:56.21
310 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 08:42:58.18 7.710 00:12:58.18
311 CZ VÍTEK Jan Darja 08:42:58.38 7.708 00:12:58.38
312 DE GOETZ Guenter Zelda 08:42:58.50 7.707 00:12:58.50
313 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk & Lucas Golden Rocket 08:42:58.76 7.705 00:12:58.76
314 DE TAUBENFREUNDE Team A Mia 08:42:58.87 7.703 00:12:58.87
315 CZ LAŇKA Alfons Filip. 08:42:59.99 7.692 00:12:59.99
316 TH THAILAND WORLD Champion Ship Tai Dee 124 08:43:00.11 7.691 00:13:00.11
317 CZ KOLÁŘ František Rosi 08:43:00.53 7.687 00:13:00.53
318 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Naga 08:43:01.40 7.679 00:13:01.40
319 DE FAMILIE JOEKEL Joely 08:43:01.42 7.678 00:13:01.42
320 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Luis 28 08:43:01.56 7.677 00:13:01.56
321 PL BARTH Janusz Pliszka 08:43:01.94 7.673 00:13:01.94
322 CZ BARTL Pavel Spawn 9 08:43:01.96 7.673 00:13:01.96
323 AT GRATZER Werner Team Hope 08:43:02.66 7.666 00:13:02.66
324 SK ŠIMKO Ján Dodo 08:43:03.39 7.659 00:13:03.39
325 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM Solo 08:43:05.57 7.638 00:13:05.57
326 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 08:43:06.01 7.633 00:13:06.01
327 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 742 08:43:09.07 7.604 00:13:09.07
328 DE TEAM WIBA Schadow 08:43:09.58 7.599 00:13:09.58
329 CZ KVASNICA & POKORNÝ Team Ester 08:43:10.53 7.590 00:13:10.53
330 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Sandokan 08:43:11.70 7.579 00:13:11.70
331 IT WONDER PIGEON Team Cassidy 08:43:12.31 7.573 00:13:12.31
332 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Zuzi 08:43:13.57 7.561 00:13:13.57
333 AT NÖRES Kurt Kuno 6 08:43:16.02 7.537 00:13:16.02
334 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Dagmar 18 08:43:16.07 7.537 00:13:16.07
335 DE KUSSER Josef Ferrari 08:43:16.91 7.529 00:13:16.91
336 BE VAN STICHEL Dirk Jo. 08:43:18.01 7.519 00:13:18.01
337 SK COMOREK Pavel Putin 08:43:19.64 7.503 00:13:19.64
338 PL MAZIARZ RACING TEAM BMW 08:43:22.48 7.477 00:13:22.48
339 CZ VACEK Josef Perry 08:43:22.68 7.475 00:13:22.68
340 AT STEIRER Heinz Ecki 1 08:43:23.93 7.463 00:13:23.93
341 AT GRATZER Marco Luki 08:43:24.30 7.460 00:13:24.30
342 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Amberleigh House 08:43:24.55 7.458 00:13:24.55
343 PL KOŹLENIA Artur Grote 08:43:26.43 7.440 00:13:26.43
344 DE SG STEFFL Bob. 08:43:27.37 7.432 00:13:27.37
345 AT TEAM VEREIN 609 Kurt 08:43:28.22 7.424 00:13:28.22
346 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Marie. 08:43:29.92 7.408 00:13:29.92
347 AT GRATZER Marco Vodan 08:43:29.96 7.408 00:13:29.96
348 CZ HOLICKÝ Rostislav Bono 08:43:31.12 7.397 00:13:31.12
349 CZ NESVADBA Petr Xtk 08:43:31.85 7.391 00:13:31.85
350 DE WINGS 2 WIN Deco 08:43:32.18 7.388 00:13:32.18
351 NL BAS VAN BEVEREN Taranis 08:43:32.68 7.383 00:13:32.68
352 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 4 08:43:34.96 7.362 00:13:34.96
353 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 08:43:35.26 7.360 00:13:35.26
354 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Jupiter 08:43:37.77 7.337 00:13:37.77
355 AT KUTLESA Slavko Road Runer 08:43:38.71 7.329 00:13:38.71
356 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 3 08:43:38.83 7.328 00:13:38.83
357 DE GEBHARDT Reinhard Kalahari 08:43:40.33 7.314 00:13:40.33
358 CZ NESVADBA Petr Kleine 4 08:43:41.09 7.307 00:13:41.09
359 CZ BARTL Pavel Spawn 10 08:43:41.19 7.306 00:13:41.19
360 DE SCHWARM Claudia Milton 08:43:41.80 7.301 00:13:41.80
361 AT NÖRES Kurt Kuno 2 08:43:42.77 7.292 00:13:42.77
362 CZ M.K. CZECH TEAM Divík 08:43:43.10 7.290 00:13:43.10
363 BE UFK-YOUTH TEAM Elkes Beauty 08:43:43.74 7.284 00:13:43.74
364 DE KUSSER Josef Audi Q2 08:43:43.86 7.283 00:13:43.86
365 BG ILIEV Iliyan Ivan 08:43:45.05 7.272 00:13:45.05
366 CZ GERSPITZER Team GT-262 08:43:45.52 7.268 00:13:45.52
367 CZ DUO Květná Adrenalin 08:43:46.05 7.263 00:13:46.05
368 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Leyla 08:43:46.14 7.263 00:13:46.14
369 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Julian 45 08:43:46.65 7.258 00:13:46.65
370 CZ POLEHŇA František Francis 08:43:46.98 7.255 00:13:46.98
371 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 08:43:47.16 7.254 00:13:47.16
372 CZ KOSTKA Oldřich Janek 08:43:47.96 7.247 00:13:47.96
373 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM Ozi 08:43:49.49 7.233 00:13:49.49
374 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Anne 04 08:43:51.85 7.213 00:13:51.85
375 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Aktinium 08:43:52.33 7.209 00:13:52.33
376 CZ NOVÁK & BASTL Team Atom 08:43:53.15 7.202 00:13:53.15
377 CZ FOJTÍK - RICHTÁRIK Team Aurelius 08:43:53.65 7.197 00:13:53.65
378 DK TIPLEA Cezar Ovidiu Totti 08:43:53.80 7.196 00:13:53.80
379 IT PRIFTI Ervin Pristo 08:43:54.21 7.192 00:13:54.21
380 CZ KOCIÁN Milan Kuki 08:43:54.64 7.189 00:13:54.64
381 SK CHYTIL Peter Jana 08:43:56.04 7.177 00:13:56.04
382 AT WENZ Alfred Maggie 08:43:56.74 7.171 00:13:56.74
383 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Little Polveir 08:43:56.85 7.170 00:13:56.85
384 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer II. 08:43:59.29 7.149 00:13:59.29
385 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Arzén 08:43:59.55 7.147 00:13:59.55
386 IT NASTERNAK Tomas & Leonardo Nadine 08:43:59.85 7.144 00:13:59.85
387 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer IV. 08:44:00.11 7.142 00:14:00.11
388 SK MAJDÁK Michal Apatit 08:44:01.09 7.134 00:14:01.09
389 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Filipa 08:44:01.10 7.134 00:14:01.10
390 CZ KOLÁŘ František Harry 08:44:01.87 7.127 00:14:01.87
391 AT HÖLD Erich Elias 08:44:02.45 7.122 00:14:02.45
392 CZ VEVERKOVÁ Sabina Gripen 08:44:02.63 7.121 00:14:02.63
393 DE GOETZ Guenter Zanny 08:44:03.48 7.113 00:14:03.48
394 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 08:44:03.50 7.113 00:14:03.50
395 SK X-TEAM Mirka X 08:44:04.74 7.103 00:14:04.74
396 NL BAS VAN BEVEREN Tatenen 08:44:05.21 7.099 00:14:05.21
397 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Braven 08:44:05.95 7.093 00:14:05.95
398 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Adolf 08:44:06.44 7.089 00:14:06.44
399 SK VOJTEK & KASPERKEVIČ Bourges 08:44:06.98 7.084 00:14:06.98
400 NL MOL Ed Willem 08:44:07.19 7.082 00:14:07.19
401 SK NOVÁK Pavel Barbar 08:44:07.35 7.081 00:14:07.35
402 DE TREPTE Arndt + Marcus Tambor 08:44:07.82 7.077 00:14:07.82
403 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Jasmína 08:44:08.77 7.069 00:14:08.77
404 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Predone 08:44:09.10 7.066 00:14:09.10
405 SK DZURÁK + PERÁČEK Martin 2 08:44:09.35 7.064 00:14:09.35
406 AT LEICHTFRIED Karin Weltmeier 08:44:09.42 7.064 00:14:09.42
407 AT WENZ Alfred Conny 08:44:09.60 7.062 00:14:09.60
408 NL LOWLANDS RACING TEAM Nicole 08:44:09.76 7.061 00:14:09.76
409 BE DECOENE MARC Team Fifi 08:44:11.34 7.048 00:14:11.34
410 SK FLIMEL Miroslav FM 02 08:44:12.26 7.040 00:14:12.26
411 NO HELGESEN Bjorn Ove Thunder 103 08:44:12.42 7.039 00:14:12.42
412 NL BAS VAN BEVEREN Teshub 08:44:12.91 7.035 00:14:12.91
413 CZ HLAVINKA Josef jun. Queen 08:44:14.24 7.024 00:14:14.24
414 NL CORVO Liza 08:44:14.89 7.018 00:14:14.89
415 DE HIMMELSSTÜRMER Team Daniel 08:44:15.16 7.016 00:14:15.16
416 CZ KOLÁŘ František Rachel 08:44:15.46 7.014 00:14:15.46
417 AT GASSER Reinhard Pan 08:44:16.02 7.009 00:14:16.02
418 CZ GRUBER Simon Bulck 08:44:16.13 7.008 00:14:16.13
419 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Karl 50 08:44:16.83 7.003 00:14:16.83
420 PL WÓJCIK Piotr Praha 08:44:16.90 7.002 00:14:16.90
421 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Dudo 08:44:17.85 6.994 00:14:17.85
422 BE DECOENE MARC Team Lisa 08:44:18.29 6.991 00:14:18.29
423 PL MAZIARZ RACING TEAM Kot 08:44:18.94 6.985 00:14:18.94
424 CZ KESSLER & ZOCH Porsche 911 08:44:19.25 6.983 00:14:19.25
425 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Team Verunka 08:44:19.33 6.982 00:14:19.33
426 SK DREXLEROVÁ Helena Reginleif 08:44:19.54 6.980 00:14:19.54
427 SK HROZEN Peter Viktor 08:44:20.20 6.975 00:14:20.20
428 DE FISCHER Lothar Fifty 08:44:20.72 6.971 00:14:20.72
429 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Miribu 08:44:21.03 6.968 00:14:21.03
430 SK MOKOŠ Marek Kiko. 08:44:21.62 6.964 00:14:21.62
431 CZ SCHNEEWHITE LOFTS Gabriela 08:44:22.26 6.958 00:14:22.26
432 BE COPPENS Peter Helga 08:44:22.40 6.957 00:14:22.40
433 CZ VEVERKOVÁ Sabina Mig 08:44:22.59 6.956 00:14:22.59
434 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Josef. 08:44:22.93 6.953 00:14:22.93
435 DE K.H.WICHERT Navratilova 08:44:23.25 6.950 00:14:23.25
436 DE GOETZ Guenter Zea 08:44:23.83 6.946 00:14:23.83
437 BE COPPENS Peter Horik 08:44:24.96 6.937 00:14:24.96
438 CZ FOJTÍK - RICHTÁRIK Team Atom. 08:44:25.25 6.934 00:14:25.25
439 DE SG STEFFL Peppa 08:44:25.54 6.932 00:14:25.54
440 AT FAMILIE KREMPLER Domy 08:44:25.58 6.932 00:14:25.58
441 CZ VLČEK Jiří JV One 08:44:26.20 6.927 00:14:26.20
442 PL PRZYWARA Marek Wargo 08:44:26.36 6.926 00:14:26.36
443 CZ KLEMENS Karel "C" KM 8 08:44:26.87 6.921 00:14:26.87
444 SK NOVÁK Matej Vnučka 08:44:26.91 6.921 00:14:26.91
445 CZ KVASNICA & POKORNÝ Team Františka 08:44:27.53 6.916 00:14:27.53
446 DE K.H.WICHERT Sablikova 08:44:27.84 6.914 00:14:27.84
447 DE HOOP Michael Blue Dean 08:44:28.18 6.911 00:14:28.18
448 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Minnehoma 08:44:28.63 6.907 00:14:28.63
449 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa V. 08:44:28.91 6.905 00:14:28.91
450 CZ KLEMENS Karel "A" Sipho 08:44:30.21 6.895 00:14:30.21
451 SK NOVÁK Matej Osmička 08:44:30.50 6.893 00:14:30.50
452 SK DREXLEROVÁ Helena Bandr 08:44:30.87 6.890 00:14:30.87
453 CZ LAŇKA Alfons David. 08:44:30.89 6.890 00:14:30.89
454 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Lenka 08:44:31.18 6.887 00:14:31.18
455 BE COPPENS Peter Floki 08:44:32.35 6.878 00:14:32.35
456 CZ BOROVIČKA Ladislav Blue Dragon 08:44:33.05 6.872 00:14:33.05
457 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Maori Venture 08:44:33.65 6.868 00:14:33.65
458 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Heinz 38 08:44:34.02 6.865 00:14:34.02
459 CZ KVASNICA & POKORNÝ Team Gunter 08:44:34.29 6.863 00:14:34.29
460 ES WINKIE PIGEONS Monteros 08:44:34.42 6.862 00:14:34.42
461 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 2 08:44:34.68 6.860 00:14:34.68
462 BE POPPE - INGELS Team Yvonne 08:44:34.80 6.859 00:14:34.80
463 AT STRAIF Walter Fredi. 08:44:35.45 6.854 00:14:35.45
464 DE TREPTE Arndt + Marcus Tam 08:44:35.67 6.852 00:14:35.67
465 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1123 08:44:36.37 6.846 00:14:36.37
466 CZ POLEHŇA František Lenka. 08:44:36.84 6.843 00:14:36.84
467 DE LECKE Theo & Markus Favorit 08:44:36.86 6.843 00:14:36.86
468 CZ HOLUŠA David Severka 08:44:37.34 6.839 00:14:37.34
469 SK BINDAS Štefan jun. Toby 08:44:37.88 6.835 00:14:37.88
470 CZ REIN Jan "A" Abel 08:44:38.04 6.833 00:14:38.04
471 AT WALDER Florian Joyce 08:44:38.34 6.831 00:14:38.34
472 CZ NESVADBA Petr Horst Fix 08:44:38.83 6.827 00:14:38.83
473 SK LAŠ Vladimír Las 1 08:44:39.52 6.822 00:14:39.52
474 CZ YOUNG STARS Maťánek 08:44:40.05 6.818 00:14:40.05
475 CZ GRUBER Simon Toni Junior 08:44:40.47 6.815 00:14:40.47
476 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Nemon 08:44:40.50 6.814 00:14:40.50
477 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Bydži 08:44:40.75 6.812 00:14:40.75
478 PL KOŹLENIA Artur Big 49 08:44:41.24 6.809 00:14:41.24
479 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Argon 08:44:41.34 6.808 00:14:41.34
480 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pogo 08:44:41.40 6.807 00:14:41.40
481 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Salt 08:44:41.74 6.805 00:14:41.74
482 BE BODDAERT - LOGGHE "B" B-L II. 4 08:44:41.77 6.804 00:14:41.77
483 BE DECOENE MARC Team Vaillant 08:44:41.88 6.804 00:14:41.88
484 DE BÖHME Team Argenton B & C 08:44:42.53 6.799 00:14:42.53
485 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Skořápka 08:44:42.88 6.796 00:14:42.88
486 IT PRIFTI Ervin Prissy 08:44:43.03 6.795 00:14:43.03
487 DE K.H.WICHERT Cech 08:44:44.09 6.787 00:14:44.09
488 AT NÖRES & OFNER Team Ok 3 08:44:45.38 6.777 00:14:45.38
489 PL ROKOWSKI & BABINSKI Mar 08:44:45.80 6.774 00:14:45.80
490 SK NOCHTA Štefan Erik 08:44:46.04 6.772 00:14:46.04
491 DE HACKL Gerhard Bill 08:44:47.44 6.761 00:14:47.44
492 BG ILIEV Iliyan Daniela. 08:44:48.56 6.752 00:14:48.56
493 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Terinka 08:44:50.37 6.739 00:14:50.37
494 AT RADU Constantin Gina 08:44:51.65 6.729 00:14:51.65
495 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 08:44:51.93 6.727 00:14:51.93
496 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Curry 08:44:52.31 6.724 00:14:52.31
497 CZ ŽLIČAŘ Roman Oreo 08:44:52.86 6.720 00:14:52.86
498 IT GIURCA Team Gipper 08:44:53.71 6.714 00:14:53.71
499 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Sansa 08:44:54.08 6.711 00:14:54.08
500 CZ KESSLER & ZOCH Audi 100 08:44:54.38 6.709 00:14:54.38
501 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Arya 08:44:54.90 6.705 00:14:54.90
502 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Gyllene 08:44:55.39 6.701 00:14:55.39
503 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 4 08:44:55.44 6.701 00:14:55.44
504 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM General 08:44:56.16 6.695 00:14:56.16
505 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Marcel. 08:44:56.53 6.692 00:14:56.53
506 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Rhea 08:44:56.65 6.692 00:14:56.65
507 ES WINKIE PIGEONS Pinillo 08:44:57.36 6.686 00:14:57.36
508 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Zara 08:44:57.63 6.684 00:14:57.63
509 DE FAMILIE JOEKEL Jordi 08:44:58.07 6.681 00:14:58.07
510 DE GOETZ Guenter Zeppo 08:45:00.49 6.663 00:15:00.49
511 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Primus 08:45:00.69 6.662 00:15:00.69
512 SK RYBÁR Ĺubomír Viki. 08:45:02.60 6.647 00:15:02.60
513 NL DOLDERSUM & Zn. Nedved. 08:45:03.03 6.644 00:15:03.03
514 SK KASAN Jozef Ninka 08:45:03.23 6.643 00:15:03.23
515 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa III. 08:45:03.63 6.640 00:15:03.63
516 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Prince Nico 23 08:45:03.98 6.637 00:15:03.98
517 CZ KHL Kamenář Arabela 08:45:04.42 6.634 00:15:04.42
518 SK PAJTA Vladimír Lara 08:45:04.95 6.630 00:15:04.95
519 NL BAS VAN BEVEREN Thor 08:45:05.17 6.629 00:15:05.17
520 PL PERDOCH Rafal RP 08:45:05.50 6.626 00:15:05.50
521 CZ KROČIL Jaroslav Monda 08:45:05.90 6.623 00:15:05.90
522 AT LEICHTFRIED Walter Leander 08:45:07.77 6.610 00:15:07.77
523 DE SASSE/WELZEL Team Dän.-Talent 08:45:08.01 6.608 00:15:08.01
524 DE WINGS 2 WIN Nani 08:45:09.16 6.599 00:15:09.16
525 IT SILVESTRI LOFT Emilia 08:45:09.60 6.596 00:15:09.60
526 CZ KLEMENS Karel "A" Limbo 08:45:09.76 6.595 00:15:09.76
527 SK DH PIGEONS DH Pagi 08:45:10.45 6.590 00:15:10.45
528 CZ LEŠŇOVSKÝ - VRBA Honza 08:45:10.79 6.588 00:15:10.79
529 DE LECKE Theo & Markus Berlin 08:45:11.72 6.581 00:15:11.72
530 DE MARQUART & SÖHNE Power Messi 08:45:12.90 6.572 00:15:12.90
531 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Sarso 08:45:13.01 6.572 00:15:13.01
532 AT GRATZER Marco Graden 08:45:14.07 6.564 00:15:14.07
533 AT HEILAND Helmut Haky 08:45:15.87 6.551 00:15:15.87
534 CZ MAČALA Zdeněk Kamila 08:45:16.43 6.547 00:15:16.43
535 SK ĹAHKÝ Jaroslav Monika 08:45:16.58 6.546 00:15:16.58
536 BE BODDAERT - LOGGHE "A" B-L I. 6 08:45:18.27 6.534 00:15:18.27
537 CZ GRUBER Simon Red Bull 08:45:18.84 6.530 00:15:18.84
538 AT WENZ Alfred Maria 08:45:22.05 6.507 00:15:22.05
539 SK SEDLÁK & GRÉK Miroslav + Peter Alica 08:45:22.55 6.504 00:15:22.55
540 IT WONDER PIGEON Team Cevin 08:45:22.75 6.502 00:15:22.75
541 DE SASSE/WELZEL Team Kesp.-Kesp. 08:45:24.45 6.490 00:15:24.45
542 SK DH PIGEONS DH Fouri 08:45:29.38 6.456 00:15:29.38
543 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 08:45:31.23 6.443 00:15:31.23
544 CZ NOVÁK & BASTL Team Michel 08:45:33.64 6.426 00:15:33.64
545 AT FAMILIE KREMPLER Anschu 08:45:34.55 6.420 00:15:34.55
546 PL BARTH Janusz Kos 08:45:36.17 6.409 00:15:36.17
547 DE SG STECKENBILLER Sailor 08:45:36.85 6.404 00:15:36.85
548 SK DREXLEROVÁ Helena Loki 08:45:37.01 6.403 00:15:37.01
549 DE TAUBENFREUNDE Team A Ronaldo 08:45:37.62 6.399 00:15:37.62
550 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1124 08:45:38.49 6.393 00:15:38.49
551 PL PERDOCH Rafal PER 08:45:38.81 6.391 00:15:38.81
552 DE MARQUART & SÖHNE Little Simba 08:45:43.05 6.362 00:15:43.05
553 ES WINKIE PIGEONS Marbella 08:45:45.65 6.345 00:15:45.65
554 CZ KHL Kamenář Love Wind 08:45:46.51 6.339 00:15:46.51
555 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1128 08:45:48.33 6.327 00:15:48.33
556 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 08:45:48.82 6.324 00:15:48.82
557 CZ NESVADBA Petr Xmo 08:45:50.45 6.313 00:15:50.45
558 AT HEILAND Helmut Happy 08:45:51.49 6.306 00:15:51.49
559 DE GOETZ Guenter Zanuss 08:45:53.30 6.294 00:15:53.30
560 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Pepper 08:45:53.61 6.292 00:15:53.61
561 CZ SKOKAN Pavel Paolo 08:45:54.73 6.284 00:15:54.73
562 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Constance 08:45:57.48 6.266 00:15:57.48
563 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rule The World 08:46:00.96 6.244 00:16:00.96
564 CZ DUDA Přemysl Olympic 08:46:04.19 6.223 00:16:04.19
565 AT WALDER Florian Anne 08:46:04.56 6.220 00:16:04.56
566 NL KOEHOORN Jaap Elvis 08:46:04.88 6.218 00:16:04.88
567 NL LOWLANDS RACING TEAM Liset 08:46:05.42 6.215 00:16:05.42
568 CZ BARTOŠ Radek Locika 08:46:07.51 6.201 00:16:07.51
569 CZ HAVLÍK Antonín Kadet 9 08:46:08.39 6.196 00:16:08.39
570 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Gallium 08:46:08.89 6.193 00:16:08.89
571 PL ROKOWSKI & BABINSKI Bab 08:46:10.95 6.180 00:16:10.95
572 IT WONDER PIGEON Team Csiko 08:46:11.48 6.176 00:16:11.48
573 DE TEAM WIBA Scharm 08:46:12.27 6.171 00:16:12.27
574 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Dita 08:46:15.54 6.150 00:16:15.54
575 CZ YOUNG STARS Lily Anne 08:46:16.97 6.141 00:16:16.97
576 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra. 08:46:17.13 6.140 00:16:17.13
577 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 5 08:46:17.92 6.135 00:16:17.92
578 DE SCHEPER Günter Sheldon 08:46:18.57 6.131 00:16:18.57
579 PL GRZYWA Mateusz MG 08:46:24.12 6.097 00:16:24.12
580 AT KUTLESA Slavko Tramontana 08:46:24.67 6.093 00:16:24.67
581 CZ KONEČNÝ Vlastimil Martin. 08:46:25.21 6.090 00:16:25.21
582 PL PRZYWARA Marek Warrio 08:46:28.26 6.071 00:16:28.26
583 PL KICKO Tadeusz K.O. 08:46:30.22 6.059 00:16:30.22
584 CZ BARTOŠ Radek Roska 08:46:34.04 6.036 00:16:34.04
585 PL PERDOCH Rafal CH 08:46:35.08 6.030 00:16:35.08
586 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 770 08:46:35.58 6.027 00:16:35.58
587 CZ VACEK Josef Pegas 08:46:36.93 6.018 00:16:36.93
588 CZ REIN Jan "A" Sun 08:46:39.08 6.006 00:16:39.08
589 CZ HAVLÍK Antonín Kadet 8 08:46:39.71 6.002 00:16:39.71
590 DE GOETZ Guenter Zart 08:46:42.35 5.986 00:16:42.35
591 CZ KOLÍNEK Jarolím Antonia. 08:46:44.96 5.970 00:16:44.96
592 DE GEBHARDT Reinhard Buffalo 08:46:48.78 5.948 00:16:48.78
593 SK PJ PIGEONS PJ Lemara 08:46:50.88 5.935 00:16:50.88
594 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 08:46:54.29 5.915 00:16:54.29
595 CZ LIPNÍK Team Hraničanka 08:46:57.18 5.899 00:16:57.18
596 NO HELGESEN Bjorn Ove Harrys 095 08:46:58.10 5.893 00:16:58.10
597 SK IM PIGEONS IM Anezka 08:46:59.69 5.884 00:16:59.69
598 SK FLIMEL Miroslav FM 04 08:47:04.10 5.859 00:17:04.10
599 DE SG STECKENBILLER Salva 08:47:16.50 5.789 00:17:16.50
600 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Warys 08:47:17.10 5.785 00:17:17.10
601 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1096 08:47:18.86 5.776 00:17:18.86
602 AT KUTLESA Slavko Bonte Hurrican 08:47:24.32 5.745 00:17:24.32
603 CZ MAYER Antonín Bob* 08:47:24.98 5.742 00:17:24.98
604 PL MAZIARZ RACING TEAM Kari 08:47:30.59 5.711 00:17:30.59
605 CZ NOVÁK & BASTL Team Jacky 08:47:35.42 5.685 00:17:35.42
606 DE TARGATZ Angela Dr. Angie. 08:47:38.90 5.666 00:17:38.90
607 CZ NERS Jaroslav Viktorie 08:47:41.19 5.654 00:17:41.19
608 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" September 08:47:46.37 5.627 00:17:46.37
609 CZ REIN Jan "B" Kari. 08:47:48.24 5.617 00:17:48.24
610 CZ KHL Kamenář Rumburak 08:47:48.92 5.613 00:17:48.92
611 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Zussana 08:47:49.09 5.612 00:17:49.09
612 BE BAFORT Luc Luc 08:47:49.69 5.609 00:17:49.69
613 BE COPPENS Peter Ivar 08:47:51.86 5.598 00:17:51.86
614 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Fénix 08:47:56.03 5.576 00:17:56.03
615 CZ MAČALA Zdeněk Marieta 08:47:56.45 5.574 00:17:56.45
616 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Sugar 08:47:56.90 5.572 00:17:56.90
617 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver De Jan 08:47:57.84 5.567 00:17:57.84
618 DE DEBUS Gerhard Xavier 08:48:07.89 5.515 00:18:07.89
619 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 08:48:12.89 5.490 00:18:12.89
620 CZ FOJTÍK - RICHTÁRIK Team Andy. 08:48:16.28 5.473 00:18:16.28
621 SK WALDECK Team Lady Hurem 08:48:16.81 5.470 00:18:16.81
622 CZ KOLÁŘ František Mercedes Perla 08:48:20.18 5.454 00:18:20.18
623 AT LEICHTFRIED Walter Periander 08:48:21.69 5.446 00:18:21.69
624 CZ VÍTEK Jan Tomi 08:48:24.09 5.434 00:18:24.09
625 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Rose. 08:48:24.61 5.432 00:18:24.61
626 DE SG MEISSNER & SCHEURER Sandra 08:48:25.66 5.427 00:18:25.66
627 CZ ŠABATA Jan Jano 2 08:48:30.65 5.402 00:18:30.65
628 PL ROKOWSKI & BABINSKI Wudo 08:48:37.25 5.370 00:18:37.25
629 DE BEHLKE Andreas Ribery. 08:48:37.49 5.369 00:18:37.49
630 CZ ECHTNER Antonín Hansa 08:48:37.97 5.367 00:18:37.97
631 NL KOEHOORN Jaap Roodkapje 2 08:48:44.90 5.334 00:18:44.90
632 DE TAUBENFREUNDE Team B Michi 08:48:46.34 5.327 00:18:46.34
633 SK MAJDÁK Michal Citrin 08:48:47.47 5.322 00:18:47.47
634 SK KASAN Jozef Romanka 08:48:47.60 5.321 00:18:47.60
635 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Harley 08:48:48.42 5.317 00:18:48.42
636 CZ HLAVINKA Josef jun. Espačo 08:48:50.02 5.310 00:18:50.02
637 BE POPPE - INGELS Team Leonie 08:48:52.60 5.298 00:18:52.60
638 CZ LIPNÍK Team Špička 08:49:01.55 5.256 00:19:01.55
639 DE HOFLAND & MENNEN Team Tommy 08:49:16.88 5.186 00:19:16.88
640 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Homer 08:49:20.33 5.171 00:19:20.33
641 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Ginger 08:49:22.08 5.163 00:19:22.08
642 CZ GORČÍK František Lada 08:49:26.91 5.142 00:19:26.91
643 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Jerico Acoara 08:49:27.01 5.141 00:19:27.01
644 CZ FOJTÍK - RICHTÁRIK Team Anita. 08:49:31.85 5.120 00:19:31.85
645 CZ DUDA Přemysl Argema 08:49:33.32 5.114 00:19:33.32
646 IT DOBAI Marian Eurico 08:49:36.01 5.102 00:19:36.01
647 CZ DYNKA Miroslav Adrian 08:49:37.03 5.098 00:19:37.03
648 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Saša 08:49:38.50 5.091 00:19:38.50
649 CZ BOUCHAL + KRUTIL + TALLA Team Kruťaska 08:49:39.13 5.088 00:19:39.13
650 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Alice. 08:49:39.75 5.086 00:19:39.75
651 CZ KLEMENS Karel "B" KM 3 08:49:43.26 5.071 00:19:43.26
652 CZ VACEK Josef Čamlí 08:49:47.15 5.054 00:19:47.15
653 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Gadolinium 08:49:56.55 5.014 00:19:56.55
654 CZ HOLUŠA David Ostravar 08:49:58.30 5.007 00:19:58.30
655 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Šumava 08:50:12.28 4.949 00:20:12.28
656 SK PAJTA Vladimír Kačena 08:50:14.41 4.941 00:20:14.41
657 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Senna 08:50:15.96 4.934 00:20:15.96
658 AT NÖRES Kurt Kuno 1 08:50:20.41 4.916 00:20:20.41
659 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Xena* 08:50:27.35 4.889 00:20:27.35
660 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Ginerva 08:50:33.13 4.866 00:20:33.13
661 CZ KARAS Antonín Hari 08:50:33.50 4.864 00:20:33.50
662 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Roma 08:50:35.63 4.856 00:20:35.63
663 CZ GERSPITZER Team GT-2 08:50:36.22 4.854 00:20:36.22
664 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 08:50:40.54 4.837 00:20:40.54
665 SK PRÍVARA Pavol Blanka. 08:50:51.57 4.794 00:20:51.57
666 CZ LAŇKA Alfons Petra+ 08:50:56.60 4.775 00:20:56.60
667 PL BARTH Janusz Osa 08:51:05.79 4.740 00:21:05.79
668 CZ KARAS Antonín Abhaj 08:51:14.29 4.709 00:21:14.29
669 DE TARGATZ Angela Dr. Alexander 08:51:16.36 4.701 00:21:16.36
670 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Zuzka 08:51:23.23 4.676 00:21:23.23
671 SK PJ PIGEONS PJ Darscha 08:51:33.10 4.640 00:21:33.10
672 CZ CARBOL František Milanko 08:51:50.01 4.580 00:21:50.01
673 CZ MALŮŠEK Jaroslav Performance 08:51:50.57 4.578 00:21:50.57
674 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Tati 08:51:53.52 4.568 00:21:53.52
675 AT RADU Constantin Jakob 08:51:59.04 4.549 00:21:59.04
676 IT PRIFTI Ervin Prima 08:51:59.90 4.546 00:21:59.90
677 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pongo 08:52:04.13 4.531 00:22:04.13
678 AT GRATZER Marco Major Tom 08:52:06.84 4.522 00:22:06.84
679 CZ MAKANAKI Team Mind Master 08:52:15.85 4.492 00:22:15.85
680 CZ KOSTKA Oldřich Limonáda 08:52:18.33 4.483 00:22:18.33
681 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Tongerke 08:52:19.81 4.478 00:22:19.81
682 DE TARGATZ Angela Dr. Alegna 08:52:21.26 4.473 00:22:21.26
683 AT KUTLESA Slavko Stormi 08:52:25.68 4.459 00:22:25.68
684 CH ANDERHUB Oskar Anchor 08:52:28.32 4.450 00:22:28.32
685 CZ GRUBER Lubomír Sabinka 08:52:28.82 4.448 00:22:28.82
686 CZ KRATOCHVÍL Dušan Strail 08:52:36.24 4.424 00:22:36.24
687 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Blue Magic 08:52:39.42 4.414 00:22:39.42
688 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM Red 08:52:43.62 4.400 00:22:43.62
689 AT GRATZER Marco Major Tim 08:52:52.55 4.371 00:22:52.55
690 DE TAUBENFREUNDE Team A Sandy 08:53:03.51 4.337 00:23:03.51
691 BE VAN STICHEL Dirk Flup 08:53:05.86 4.329 00:23:05.86
692 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 08:53:06.24 4.328 00:23:06.24
693 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Ariana 08:53:13.25 4.306 00:23:13.25
694 CZ ŠABATA Jan Jano 5 08:53:16.51 4.296 00:23:16.51
695 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Arnošt 08:53:22.99 4.277 00:23:22.99
696 CZ KRATOCHVÍL Petr Ondra 08:53:27.21 4.264 00:23:27.21
697 SK WALDECK Team Up and Quick 08:53:35.04 4.240 00:23:35.04
698 CZ KLEMENS Karel "C" Waiting 08:53:40.79 4.223 00:23:40.79
699 BE BODDAERT - LOGGHE "B" B-L II. 1 08:53:44.25 4.213 00:23:44.25
700 DE TAUBENFREUNDE Team B Alex 08:53:45.80 4.208 00:23:45.80
701 CZ REIN Jan "A" Rex 08:53:51.62 4.191 00:23:51.62
702 DE HOOP Michael Dark Irma 08:53:52.05 4.190 00:23:52.05
703 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Dukla 08:53:52.53 4.188 00:23:52.53
704 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Skyler 08:53:58.24 4.172 00:23:58.24
705 PL KICKO Tadeusz TKK 08:54:03.36 4.157 00:24:03.36
706 AT WENZ Alfred Renate 08:54:03.82 4.156 00:24:03.82
707 AT GRATZER Werner Team Köflach 08:54:09.23 4.140 00:24:09.23
708 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tanja 08:54:19.65 4.111 00:24:19.65
709 AT LEICHTFRIED Karin Astral 08:54:23.15 4.101 00:24:23.15
710 NL EKEHAAR / TER APEL Team Olympic Big Star 08:54:27.26 4.089 00:24:27.26
711 DE K.H.WICHERT Sebrle 08:54:28.74 4.085 00:24:28.74
712 BE BAFORT Luc De Luna 08:54:33.80 4.071 00:24:33.80
713 AT EPPENSTEINER Josef Blaue Willi 08:54:35.13 4.067 00:24:35.13
714 CZ HLAVINKA Josef jun. Karel 08:54:37.98 4.060 00:24:37.98
715 DE TEAM UELSEN Lina 08:54:48.62 4.031 00:24:48.62
716 CZ DYNKA Miroslav Angelika 08:54:59.39 4.002 00:24:59.39
717 DE SCHEPER Günter Shelly 08:55:03.39 3.991 00:25:03.39
718 DE SG SCHMIDT - SOMMER Shadow 08:55:04.64 3.988 00:25:04.64
719 SK WALDECK Team Mirka 08:55:16.61 3.956 00:25:16.61
720 SK PJ PIGEONS PJ Bartei 08:55:18.26 3.952 00:25:18.26
721 CZ KLEMENS Karel "A" Hope. 08:55:25.36 3.933 00:25:25.36
722 DE SG SCHMIDT - SOMMER Midnight 08:55:30.60 3.920 00:25:30.60
723 BG DERBY SUNNY BEACH BULGARIA Ilian Damenliev Derri 08:55:36.46 3.905 00:25:36.46
724 ES WINKIE PIGEONS Naranjos 08:55:39.26 3.898 00:25:39.26
725 SK BINDAS Štefan jun. Bambi 08:55:43.79 3.887 00:25:43.79
726 ES WINKIE PIGEONS Guadalmina 08:55:46.68 3.879 00:25:46.68
727 BE DECOENE MARC Team Smart One 08:56:01.95 3.841 00:26:01.95
728 AT GRATZER Marco Mozart 08:56:06.46 3.830 00:26:06.46
729 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jamina 08:56:08.24 3.826 00:26:08.24
730 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1131 08:56:13.46 3.813 00:26:13.46
731 ES WINKIE PIGEONS Cabopina 08:56:17.18 3.804 00:26:17.18
732 AT GRATZER Werner Team Faith 08:56:17.78 3.803 00:26:17.78
733 AT LEICHTFRIED Karin Donnerhall 08:56:20.30 3.797 00:26:20.30
734 CZ SKOKAN Pavel Danuška 08:56:22.74 3.791 00:26:22.74
735 BE BAFORT Luc De Emma 08:56:37.29 3.756 00:26:37.29
736 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Dakota 08:56:37.75 3.755 00:26:37.75
737 SK HROZEN Peter Žaneta 08:56:40.66 3.748 00:26:40.66
738 CZ ŽLIČAŘ Roman Orion 08:56:42.26 3.745 00:26:42.26
739 DE TAUBENFREUNDE Team B Timo 08:56:44.54 3.739 00:26:44.54
740 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pomerol 08:56:53.39 3.719 00:26:53.39
741 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Team Leoš 08:57:07.44 3.687 00:27:07.44
742 CZ HOLUŠA David Eva 08:57:14.97 3.670 00:27:14.97
743 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Marie 15 08:57:21.59 3.655 00:27:21.59
744 CZ KOLÁŘ František Sirano 08:57:29.82 3.637 00:27:29.82
745 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 08:57:34.42 3.627 00:27:34.42
746 SK MATALÍK Peter Hela 08:57:56.72 3.578 00:27:56.72
747 CZ KONOPÍK Jiří Eva. 08:58:13.70 3.543 00:28:13.70
748 IT GIURCA Team Gianni 08:58:15.41 3.539 00:28:15.41
749 CZ BARTONĚK Jaroslav Pat 08:58:31.19 3.506 00:28:31.19
750 CZ KOSTKA Oldřich Pepek 08:58:37.62 3.493 00:28:37.62
751 BE GODDERIS Linda Bounty 08:58:39.94 3.488 00:28:39.94
752 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Kralevic 08:58:48.39 3.471 00:28:48.39
753 NO HELGESEN Bjorn Ove Power 098 08:58:48.95 3.470 00:28:48.95
754 DE BRANDT Daniel Brandt 2 08:58:56.03 3.456 00:28:56.03
755 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Corsaro 08:59:06.11 3.436 00:29:06.11
756 SK ČÁNI Ĺudovít Monika. 08:59:07.85 3.433 00:29:07.85
757 CZ KLEMENS Karel "B" Phive 08:59:11.49 3.426 00:29:11.49
758 SK X-TEAM Olivia 08:59:14.56 3.420 00:29:14.56
759 IT DOBAI Marian Erokee 08:59:17.28 3.414 00:29:17.28
760 BE BODDAERT - LOGGHE "C" B-L III. 3 08:59:22.95 3.403 00:29:22.95
761 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 814 08:59:23.14 3.403 00:29:23.14
762 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Last Suspect 08:59:23.89 3.402 00:29:23.89
763 SK MATALÍK Peter Krotká 08:59:28.68 3.392 00:29:28.68
764 DE TEAM UELSEN Insa 08:59:34.21 3.382 00:29:34.21
765 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Monty´s Pass 08:59:39.03 3.373 00:29:39.03
766 CZ KLEMENS Karel "B" Miemi 08:59:40.23 3.370 00:29:40.23
767 SK X-TEAM Jozef 1 08:59:47.95 3.356 00:29:47.95
768 SK FLIMEL Miroslav FM 01 08:59:50.38 3.351 00:29:50.38
769 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 1 08:59:51.21 3.350 00:29:51.21
770 DE HIMMELSSTÜRMER Team Georg 08:59:55.44 3.342 00:29:55.44
771 CZ GORČÍK František Bony 08:59:56.05 3.341 00:29:56.05
772 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 08:59:56.59 3.340 00:29:56.59
773 DE TAUBENFREUNDE Team A Lena 08:59:58.63 3.336 00:29:58.63
774 DE WINGS 2 WIN Gomes 09:00:00.17 3.333 00:30:00.17
775 DE GOETZ Guenter Ziggy II. 09:00:05.69 3.323 00:30:05.69
776 SK COMOREK Pavel Moskva 09:00:09.75 3.315 00:30:09.75
777 SK PAJTA Vladimír Riko 09:00:10.26 3.314 00:30:10.26
778 CZ REIN Jan "A" Kiki. 09:00:10.82 3.313 00:30:10.82
779 CZ REIN Jan "A" Jekyll 09:00:11.83 3.312 00:30:11.83
780 CZ KESSLER & ZOCH Desmond 09:00:12.64 3.310 00:30:12.64
781 CZ BARTL Pavel Spawn 4 09:00:17.45 3.301 00:30:17.45
782 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Ametyst 09:00:19.35 3.298 00:30:19.35
783 DE HIMMELSSTÜRMER Team Eugen 09:00:20.12 3.296 00:30:20.12
784 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Angelina 09:00:35.73 3.268 00:30:35.73
785 AT WENZ Alfred Marie 09:00:37.75 3.265 00:30:37.75
786 BE POPPE - INGELS Team Christa 09:00:38.37 3.264 00:30:38.37
787 DE RÖHLIG Doris & MISKO Peter Team Maja 4 09:00:45.13 3.252 00:30:45.13
788 AT GARCIA & RÖTZER Team Frenki 09:00:45.88 3.250 00:30:45.88
789 SK FORGÁČ Marek FM 1 09:00:57.07 3.231 00:30:57.07
790 CZ GRUBER Simon Eska 09:00:57.53 3.230 00:30:57.53
791 CZ YOUNG STARS Romča 09:01:04.65 3.218 00:31:04.65
792 SK COMOREK Pavel Krym 09:01:15.85 3.199 00:31:15.85
793 CZ REIN Jan "A" Maki 09:01:23.10 3.186 00:31:23.10
794 DE TARGATZ Angela Dr. Antonia 09:01:23.70 3.185 00:31:23.70
795 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 09:01:35.30 3.166 00:31:35.30
796 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Mojo 09:01:35.75 3.165 00:31:35.75
797 BE COPPENS Peter Siggy 09:01:40.70 3.157 00:31:40.70
798 CZ HOŘEJŠÍ Jiří Pako. 09:01:46.99 3.146 00:31:46.99
799 CZ REIN Jan "A" Honzík. 09:01:48.53 3.144 00:31:48.53
800 CZ VÍTEK Jan Naty 09:02:06.01 3.115 00:32:06.01
801 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Bart 09:02:06.60 3.114 00:32:06.60
802 DE WINGS 2 WIN Sanches 09:02:07.67 3.113 00:32:07.67
803 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Frederika 09:02:12.71 3.104 00:32:12.71
804 CZ HOLUŠA David David 09:02:14.15 3.102 00:32:14.15
805 BE COPPENS Peter Ragnar 09:02:21.99 3.090 00:32:21.99
806 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Team Akim 09:02:29.52 3.078 00:32:29.52
807 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Hans 51 09:02:31.09 3.075 00:32:31.09
808 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Lina 17 09:02:43.11 3.056 00:32:43.11
809 AT STRAIF Walter Dinki 09:03:25.87 2.991 00:33:25.87
810 CZ TRUKSA Vítězslav Gabika 09:03:41.46 2.968 00:33:41.46
811 SK FORGÁČ Marek Marek F 09:03:58.15 2.944 00:33:58.15
812 DE SG STECKENBILLER Sandok 09:04:02.70 2.937 00:34:02.70
813 CZ REIN Jan "A" Mary. 09:04:03.16 2.937 00:34:03.16
814 SK FORGÁČ Marek Nika 09:04:08.92 2.928 00:34:08.92
815 CZ DYNKA Miroslav Blažena 09:04:10.52 2.926 00:34:10.52
816 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirimar 09:04:11.26 2.925 00:34:11.26
817 AT KUTLESA Slavko Dona 09:04:12.89 2.923 00:34:12.89
818 AT NÖRES & OFNER Team No 1 09:04:16.29 2.918 00:34:16.29
819 DE BEHLKE Andreas Vidal 09:04:20.90 2.911 00:34:20.90
820 AT LEICHTFRIED Walter Fit for Fun 09:04:33.04 2.894 00:34:33.04
821 CZ KRATOCHVÍL Dušan Milo 09:04:35.62 2.891 00:34:35.62
822 BE COPPENS Peter Aslaug 09:04:38.03 2.887 00:34:38.03
823 SK LAŠ Vladimír Las 3 09:04:45.78 2.877 00:34:45.78
824 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 09:05:13.70 2.839 00:35:13.70
825 NL LOWLANDS RACING TEAM Blacky 09:05:34.72 2.811 00:35:34.72
826 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Nena 44 09:05:43.13 2.800 00:35:43.13
827 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Toma 09:05:43.68 2.799 00:35:43.68
828 CZ NOVÁK & BASTL Team Volare 09:05:44.11 2.798 00:35:44.11
829 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Seagram 09:05:44.54 2.798 00:35:44.54
830 PL PIENSZKE S & S Plowy 09:05:48.45 2.793 00:35:48.45
831 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Nerra 43 09:05:48.85 2.792 00:35:48.85
832 CZ KRATOCHVÍL Petr Martin 09:05:49.94 2.791 00:35:49.94
833 NL LOWLANDS RACING TEAM Davy 09:05:50.03 2.791 00:35:50.03
834 DE SCHWARM Claudia Ticino 09:05:51.78 2.788 00:35:51.78
835 CZ KRATOCHVÍL Petr Pobít 09:05:52.76 2.787 00:35:52.76
836 CZ HLAVINKA Josef jun. Limburg 09:05:54.24 2.785 00:35:54.24
837 CZ CARBOL František Martinka 09:05:54.54 2.785 00:35:54.54
838 NL MOL Ed Escape 09:05:56.16 2.783 00:35:56.16
839 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Reser 55 09:05:56.79 2.782 00:35:56.79
840 CZ KOLÍNEK Jarolím Juraj 09:06:02.09 2.775 00:36:02.09
841 DE SALEK Richard Daniela 09:06:09.32 2.766 00:36:09.32
842 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 09:06:10.02 2.765 00:36:10.02
843 NL SCHUT & ZANTEN Black Devil 09:06:11.41 2.763 00:36:11.41
844 BE BODDAERT - LOGGHE "A" B-L I. 3 09:06:16.78 2.756 00:36:16.78
845 DE FAMILIE JOEKEL Jorel 09:06:18.13 2.755 00:36:18.13
846 DE TEAM UELSEN Gerald 1186 09:06:19.59 2.753 00:36:19.59
847 CZ KLEMENS Karel "A" KM 4 09:06:30.40 2.739 00:36:30.40
848 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Party Politics 09:06:31.77 2.738 00:36:31.77
849 DE KUSSER Josef Puma 09:06:32.42 2.737 00:36:32.42
850 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 12 09:06:32.58 2.737 00:36:32.58
851 PL ROKOWSKI & BABINSKI Bis 09:06:33.21 2.736 00:36:33.21
852 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Alonso 09:06:38.86 2.729 00:36:38.86
853 CZ KIRSCH Jiří Veršan 09:06:41.57 2.725 00:36:41.57
854 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Josef 48 09:06:44.88 2.721 00:36:44.88
855 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 6 09:06:47.04 2.719 00:36:47.04
856 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Rhea. 09:06:47.56 2.718 00:36:47.56
857 CZ KSČ Company Lenin 09:06:49.31 2.716 00:36:49.31
858 IT GIURCA Team Gibson 09:06:50.26 2.715 00:36:50.26
859 SK NOVÁK Pavel Knieža 09:06:51.77 2.713 00:36:51.77
860 CZ GRUBER Simon Maxim 09:06:52.43 2.712 00:36:52.43
861 DE SCHEPER Günter Shigi 09:06:54.93 2.709 00:36:54.93
862 CZ REIN Jan "B" Betka 09:06:55.23 2.709 00:36:55.23
863 DE HOOP Michael Blue Wiki 09:06:56.05 2.708 00:36:56.05
864 AT HÖLD Erich Paul 09:06:56.60 2.707 00:36:56.60
865 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Lidice 09:06:57.16 2.706 00:36:57.16
866 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 769 09:06:58.06 2.705 00:36:58.06
867 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrick. 09:06:59.27 2.704 00:36:59.27
868 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM Sagan 09:07:00.08 2.703 00:37:00.08
869 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Taifun 09:07:06.57 2.695 00:37:06.57
870 CZ KLEMENS Karel "B" KM 6 09:07:07.21 2.694 00:37:07.21
871 CZ HOŘEJŠÍ Jiří Letadlo 09:07:09.96 2.691 00:37:09.96
872 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Střela 09:07:11.11 2.689 00:37:11.11
873 BE COPPENS Peter Hvitserk 09:07:12.26 2.688 00:37:12.26
874 AT HÖLD Erich Chrisi 09:07:12.91 2.687 00:37:12.91
875 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Standa 09:07:14.49 2.685 00:37:14.49
876 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 7 09:07:15.95 2.683 00:37:15.95
877 CZ KLEMENS Karel "C" Lerato 09:07:19.72 2.679 00:37:19.72
878 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Earth Summit 09:07:22.44 2.676 00:37:22.44
879 NL LOWLANDS RACING TEAM Whitety 09:07:22.91 2.675 00:37:22.91
880 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Avril 09:07:23.29 2.675 00:37:23.29
881 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" June 09:07:25.72 2.672 00:37:25.72
882 DE K.H.WICHERT Koukalova 09:07:34.94 2.661 00:37:34.94
883 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 09:07:37.12 2.658 00:37:37.12
884 NL KOEHOORN Jaap Marjan 09:07:43.48 2.651 00:37:43.48
885 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" February 09:07:53.96 2.639 00:37:53.96
886 DE SALEK Richard Ursula 09:07:56.47 2.636 00:37:56.47
887 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Bucaniere 09:07:57.95 2.634 00:37:57.95
888 SK PRÍVARA Pavol Benjamin 09:08:02.95 2.628 00:38:02.95
889 DE TARGATZ Angela Dr. Alex. 09:08:06.74 2.624 00:38:06.74
890 SK MAGUŠÍN Gejza & Lýdia Da Vlado 09:08:07.14 2.623 00:38:07.14
891 CZ KLEMENS Karel "B" Alleta 09:08:08.41 2.622 00:38:08.41
892 DE HOOP Michael Blue Zeta 09:08:12.91 2.617 00:38:12.91
893 CZ BARÁNEK Josef Maruška 09:08:14.74 2.615 00:38:14.74
894 SK LESNICKÝ Jozef Torak 09:08:17.56 2.611 00:38:17.56
895 SK FLIMEL Miroslav FM 05 09:08:19.51 2.609 00:38:19.51
896 AT GARCIA & RÖTZER Team Carlo 09:08:24.22 2.604 00:38:24.22
897 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 09:08:25.97 2.602 00:38:25.97
898 DE TAUBENFREUNDE Team B Resi 09:08:28.19 2.599 00:38:28.19
899 CZ KOSTKA Tomáš Žofka 09:08:38.72 2.588 00:38:38.72
900 DE TAUBENFREUNDE Team B Adam 09:08:41.52 2.585 00:38:41.52
901 CZ BARTL Pavel Spawn 12 09:08:44.22 2.582 00:38:44.22
902 AT GRATZER Werner Team Terminator 09:08:44.85 2.581 00:38:44.85
903 TH THAILAND WORLD Champion Ship Tai Dee 157 09:08:47.54 2.578 00:38:47.54
904 DE TAUBENFREUNDE Team A Falco 09:08:48.40 2.577 00:38:48.40
905 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Cersei 09:08:54.64 2.570 00:38:54.64
906 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Nete 12 09:08:56.82 2.568 00:38:56.82
907 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Nemo 56 09:09:01.91 2.562 00:39:01.91
908 NL DOLDERSUM & Zn. Panenka 09:09:03.45 2.560 00:39:03.45
909 DE TEAM WIBA Schingi 09:09:08.96 2.554 00:39:08.96
910 SK LAŠ Vladimír Las 2 09:09:11.73 2.551 00:39:11.73
911 DE SCHWARM Claudia Lando 09:09:19.59 2.543 00:39:19.59
912 SK PAJTA Vladimír Filo 09:09:35.98 2.525 00:39:35.98
913 CZ ECHTNER Antonín Wimm 09:09:37.38 2.524 00:39:37.38
914 AT WALDER Florian Nala 09:09:40.40 2.521 00:39:40.40
915 DE GEBHARDT Reinhard Zimbabwe 09:09:41.31 2.520 00:39:41.31
916 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Zuzi. 09:09:44.36 2.516 00:39:44.36
917 CZ LIPNÍK Team Ukrajinka 09:09:46.14 2.515 00:39:46.14
918 CZ M.K. CZECH TEAM Bzuk 09:09:48.56 2.512 00:39:48.56
919 SK ČÁNI Ĺudovít Kaisa 09:09:58.49 2.502 00:39:58.49
920 CZ GRUBER Simon Tereza 09:09:59.73 2.500 00:39:59.73
921 CZ TRUKSA Vítězslav Richtr 09:10:07.38 2.492 00:40:07.38
922 CZ DVOŘÁK Zbyněk Kiki 09:10:07.75 2.492 00:40:07.75
923 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Pegii 09:10:10.07 2.490 00:40:10.07
924 AT GASSER Reinhard Jan 09:10:19.68 2.480 00:40:19.68
925 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Soňa 09:10:23.22 2.476 00:40:23.22
926 CZ REIN Jan "A" Kain 09:10:37.76 2.461 00:40:37.76
927 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirage 09:10:45.99 2.453 00:40:45.99
928 CZ SCHNEEWHITE LOFTS Střela. 09:10:52.98 2.446 00:40:52.98
929 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Speedy 09:11:09.36 2.430 00:41:09.36
930 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Nuada 09:11:37.81 2.402 00:41:37.81
931 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Eliška 09:11:38.09 2.402 00:41:38.09
932 DE LECKE Theo & Markus Frankfurt 09:11:41.23 2.399 00:41:41.23
933 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Tony Stark 09:11:41.46 2.399 00:41:41.46
934 BE DECOENE MARC Team Grey Duke 09:11:41.90 2.398 00:41:41.90
935 DE DEBUS Gerhard Pascal 09:11:57.35 2.383 00:41:57.35
936 CZ KHL Kamenář Xenie 09:12:27.98 2.355 00:42:27.98
937 DE SCHEPER Günter Shrek 09:12:30.14 2.353 00:42:30.14
938 CZ REIN Jan "A" Hyde 09:12:47.65 2.337 00:42:47.65
939 AT WENZ Alfred Fredi 09:12:58.10 2.327 00:42:58.10
940 CZ REIN Jan "B" James. 09:13:03.69 2.322 00:43:03.69
941 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Papillon 09:13:08.39 2.318 00:43:08.39
942 CZ KVASNICA & POKORNÝ Team Silver King 09:13:23.46 2.305 00:43:23.46
943 DE MARQUART & SÖHNE Speedy Bolt 09:13:30.93 2.298 00:43:30.93
944 DE SPRANG Matthias Strong Königin 09:13:35.76 2.294 00:43:35.76
945 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Timo 30 09:13:49.55 2.282 00:43:49.55
946 IT DOBAI Marian Erongo 09:14:08.03 2.266 00:44:08.03
947 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Domino 09:14:13.18 2.261 00:44:13.18
948 CZ BOUCHAL + KRUTIL + TALLA Team Anička 09:14:23.42 2.253 00:44:23.42
949 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Dynamit Sprint 09:14:31.79 2.246 00:44:31.79
950 SK STRAŇÁK Branislav Saso 09:14:35.08 2.243 00:44:35.08
951 CZ KSČ Company Stalin 09:14:39.85 2.239 00:44:39.85
952 CH ANDERHUB Oskar Angel 09:14:46.66 2.233 00:44:46.66
953 DE KUSSER Josef Mercedes 190 09:14:51.29 2.229 00:44:51.29
954 CZ GRUBER Simon Dynamit 09:15:13.19 2.211 00:45:13.19
955 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Las Vegas 09:15:25.23 2.202 00:45:25.23
956 CH ANDERHUB Oskar Andie 09:15:38.68 2.191 00:45:38.68
957 SK HROZEN Peter Peter 09:15:47.76 2.184 00:45:47.76
958 SK DREXLEROVÁ Helena Nero. 09:15:48.93 2.183 00:45:48.93
959 CZ CARBOL František Vítek 09:15:54.86 2.178 00:45:54.86
960 IT SILVESTRI LOFT Enrico 09:15:58.81 2.175 00:45:58.81
961 CZ HOLICKÝ Rostislav Bela. 09:16:03.41 2.171 00:46:03.41
962 PL PRZYWARA Marek Warlock 09:16:07.60 2.168 00:46:07.60
963 SK BINDAS Štefan jun. Teo 09:16:10.65 2.166 00:46:10.65
964 DE LECKE Theo & Markus Heike 09:16:13.43 2.163 00:46:13.43
965 DE HOFLAND & MENNEN Team Hans 09:16:16.80 2.161 00:46:16.80
966 DE SG STEFFL Sylvester 09:16:30.68 2.150 00:46:30.68
967 DE SCHWARM Claudia Meteor 09:16:47.51 2.137 00:46:47.51
968 AT KUTLESA Slavko Sahara 09:16:50.37 2.135 00:46:50.37
969 CZ TRUKSA Vítězslav Hanák 09:16:54.81 2.132 00:46:54.81
970 SK SEDLÁK & GRÉK Miroslav + Peter Alica 2 09:16:57.20 2.130 00:46:57.20
971 CZ VLČEK Jiří JV Eight 09:17:02.77 2.126 00:47:02.77
972 CZ POLEHŇA František Mery 09:17:08.67 2.121 00:47:08.67
973 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM Bojo 09:17:12.35 2.118 00:47:12.35
974 CZ VYMYSLICKÝ Jiří Vycky 09:17:17.57 2.114 00:47:17.57
975 CZ LEŠŇOVSKÝ - VRBA Rosťa 09:17:18.11 2.114 00:47:18.11
976 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Ballabriggs 09:17:25.82 2.108 00:47:25.82
977 DE DEBUS Gerhard Julie 09:17:26.34 2.108 00:47:26.34
978 NL KOEHOORN Jaap Elvis 2 09:17:28.94 2.106 00:47:28.94
979 CZ BUREŠ Team Aurelius. 09:17:31.44 2.104 00:47:31.44
980 CZ GRUBER Simon Ronaldo. 09:17:33.16 2.103 00:47:33.16
981 BG ILIEV Iliyan Ivana 09:17:37.52 2.100 00:47:37.52
982 CZ MOTRE Vasil Motte 09:17:39.92 2.098 00:47:39.92
983 CZ BOUCHAL + KRUTIL + TALLA Team Vojta. 09:17:42.37 2.096 00:47:42.37
984 DE DEBUS Gerhard Jeane 09:17:46.44 2.093 00:47:46.44
985 PL PERDOCH Rafal FF 09:17:49.44 2.091 00:47:49.44
986 DE HOFLAND & MENNEN Team Holger 09:17:54.48 2.087 00:47:54.48
987 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 09:17:59.19 2.084 00:47:59.19
988 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Britannic 09:18:05.37 2.079 00:48:05.37
989 PL PERDOCH Rafal PR 09:18:07.28 2.078 00:48:07.28
990 CZ LAŇKA Alfons Fony 09:18:12.08 2.075 00:48:12.08
991 DE FAMILIE JOEKEL Jolson 09:18:13.62 2.074 00:48:13.62
992 CZ VLČEK Jiří JV Twelve 09:18:25.18 2.065 00:48:25.18
993 PL PIENSZKE S & S Szymon 09:18:37.92 2.056 00:48:37.92
994 CZ KLEMENS Karel "B" Kafi 09:18:38.66 2.056 00:48:38.66
995 DE DEBUS Gerhard Paule 09:18:42.30 2.053 00:48:42.30
996 BE BODDAERT - LOGGHE "B" Marc 09:18:43.62 2.052 00:48:43.62
997 DE SG MEISSNER & SCHEURER Dieter 09:18:46.58 2.050 00:48:46.58
998 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Grafit 09:18:48.78 2.049 00:48:48.78
999 CZ KONEČNÝ Vlastimil Stella 09:19:01.97 2.039 00:49:01.97
1000 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Royal Athlete 09:19:05.89 2.037 00:49:05.89
1001 CZ MALŮŠEK Jaroslav Cupra 09:19:09.90 2.034 00:49:09.90
1002 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Anna 23 09:19:10.27 2.034 00:49:10.27
1003 SK ĹAHKÝ Jaroslav Diana 09:19:19.63 2.027 00:49:19.63
1004 SK STRAŇÁK Branislav Nano 09:19:22.09 2.026 00:49:22.09
1005 DE LANG Karl Heinz Lang 09:19:27.62 2.022 00:49:27.62
1006 AT KUTLESA Slavko Eboni 09:19:35.26 2.017 00:49:35.26
1007 CZ BUREŠ Team Lena. 09:19:39.67 2.014 00:49:39.67
1008 IT PRIFTI Ervin Pronto 09:19:48.46 2.008 00:49:48.46
1009 CH WIRZ Team Widia 09:19:50.82 2.006 00:49:50.82
1010 CZ KLEMENS Karel "A" KM 5 09:19:57.10 2.002 00:49:57.10
1011 SK ŠIMKO Ján Leo. 09:19:59.82 2.000 00:49:59.82
1012 SK RYBÁR Ĺubomír Miki. 09:20:02.17 1.999 00:50:02.17
1013 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 09:20:02.69 1.998 00:50:02.69
1014 CZ HOŘEJŠÍ Jiří Ála 09:20:10.59 1.993 00:50:10.59
1015 CZ CARBOL František Benda 09:20:12.50 1.992 00:50:12.50
1016 AT HEILAND Helmut Halli 09:20:15.52 1.990 00:50:15.52
1017 PL PIENSZKE S & S Plowy 2 09:20:17.51 1.988 00:50:17.51
1018 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jason Jr. 09:20:21.71 1.986 00:50:21.71
1019 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Charlotte* 09:20:24.68 1.984 00:50:24.68
1020 PL TARASIUK JERZY SMGE Claudiusz 09:20:28.62 1.981 00:50:28.62
1021 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Hujer 09:20:30.89 1.980 00:50:30.89
1022 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Milada 09:20:35.27 1.977 00:50:35.27
1023 CZ ŠABATA Jan Jano 6 09:20:37.87 1.975 00:50:37.87
1024 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Honzík 09:20:38.10 1.975 00:50:38.10
1025 CZ POLEHŇA František René 09:20:41.37 1.973 00:50:41.37
1026 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Queen Mary 09:20:42.32 1.972 00:50:42.32
1027 NL CORVO Dominiq 09:20:46.56 1.969 00:50:46.56
1028 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Gogo 09:20:55.58 1.964 00:50:55.58
1029 NL EKEHAAR / TER APEL Team Olympic Kjeld 09:21:43.48 1.933 00:51:43.48
1030 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 09:21:52.70 1.928 00:51:52.70
1031 CZ GERSPITZER Team GT-124 09:21:53.57 1.927 00:51:53.57
1032 DE SG STECKENBILLER Sabbat 09:22:03.73 1.921 00:52:03.73
1033 CZ DYNKA Miroslav Božena 09:22:42.33 1.897 00:52:42.33
1034 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" December 09:24:03.23 1.850 00:54:03.23
1035 CZ ŠABATA Jan Jano 4 09:24:03.85 1.850 00:54:03.85
1036 NL EKEHAAR / TER APEL Team Czechia 09:24:18.10 1.842 00:54:18.10
1037 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Tom 58 09:24:26.80 1.837 00:54:26.80
1038 AT GASSER Reinhard Bullet 09:24:30.67 1.834 00:54:30.67
1039 CH WIRZ Team Wild 09:24:38.02 1.830 00:54:38.02
1040 CZ KSČ Company Dubček 09:24:59.69 1.818 00:54:59.69
1041 PL KICKO Tadeusz K85 09:25:03.62 1.816 00:55:03.62
1042 DE TAUBENFREUNDE Team A Ben 09:25:24.86 1.805 00:55:24.86
1043 TH THAILAND WORLD Champion Ship Tai Dee 128 09:25:26.29 1.804 00:55:26.29
1044 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 09 09:25:45.39 1.794 00:55:45.39
1045 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver De Steven 09:25:52.90 1.789 00:55:52.90
1046 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Janka 1 09:26:29.85 1.770 00:56:29.85
1047 CZ YOUNG STARS Sprintka 09:26:50.84 1.759 00:56:50.84
1048 AT HÖLD Erich Michl 09:27:09.68 1.749 00:57:09.68
1049 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer V. 09:27:22.87 1.743 00:57:22.87
1050 DE TEAM UELSEN Gesine 476 09:27:25.12 1.742 00:57:25.12
1051 BE DECOENE MARC Team Patrick 09:27:39.74 1.734 00:57:39.74
1052 NL CORVO Luca 09:27:41.03 1.734 00:57:41.03
1053 CZ DYNKA Miroslav Blanka 09:27:44.22 1.732 00:57:44.22
1054 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Polónium 09:27:44.79 1.732 00:57:44.79
1055 PL PRZYWARA Marek Warta 09:27:45.37 1.731 00:57:45.37
1056 ES WINKIE PIGEONS Venus 09:28:03.73 1.722 00:58:03.73
1057 CZ BARTOŠ Radek Ted 09:28:13.56 1.717 00:58:13.56
1058 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Günter 25 09:28:25.12 1.712 00:58:25.12
1059 CZ KOLÍNEK Jarolím Martina. 09:28:35.44 1.707 00:58:35.44
1060 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Myrcella 09:28:40.36 1.704 00:58:40.36
1061 CZ KLEMENS Karel "A" Lindiwe 09:28:59.67 1.695 00:58:59.67
1062 DE GEBHARDT Reinhard Million 09:29:08.86 1.691 00:59:08.86
1063 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" November 09:29:16.09 1.687 00:59:16.09
1064 NL LOWLANDS RACING TEAM Mieke 09:29:26.83 1.682 00:59:26.83
1065 DE TAUBENFREUNDE Team B Tom 09:29:39.59 1.676 00:59:39.59
1066 DE HOOP Michael Blue Harvey 09:30:08.53 1.663 01:00:08.53
1067 SK BINDAS Štefan jun. Eliss 09:30:14.46 1.660 01:00:14.46
1068 CZ MALŮŠEK Jaroslav Evolution 09:30:21.61 1.657 01:00:21.61
1069 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Susi 19 09:30:22.51 1.656 01:00:22.51
1070 DE TAUBENFREUNDE Team B Andy 09:30:25.60 1.655 01:00:25.60
1071 BG DERBY SUNNY BEACH BULGARIA Ilian Damenliev Derick 09:30:29.51 1.653 01:00:29.51
1072 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Xena. 09:30:33.33 1.651 01:00:33.33
1073 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team New Way 09:30:33.94 1.651 01:00:33.94
1074 FR ENGUERAND Thibaut Restian 09:30:38.96 1.649 01:00:38.96
1075 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 09:30:40.31 1.648 01:00:40.31
1076 DE SPRANG Matthias Silverstar Aladin 09:30:41.46 1.648 01:00:41.46
1077 DE BRANDT Daniel Brandt 1 09:31:02.79 1.638 01:01:02.79
1078 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Faye 09:31:13.35 1.633 01:01:13.35
1079 DE TAUBENFREUNDE Team B Julia 09:31:24.84 1.628 01:01:24.84
1080 CZ LEŠŇOVSKÝ - VRBA Lukin 09:31:49.21 1.618 01:01:49.21
1081 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 829 09:32:02.72 1.612 01:02:02.72
1082 CZ VLČEK Jiří JV Seventeen 09:32:03.67 1.611 01:02:03.67
1083 BE POPPE - INGELS Team Lotte 09:32:43.59 1.594 01:02:43.59
1084 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" October 09:32:47.26 1.593 01:02:47.26
1085 PL MAZIARZ RACING TEAM OSP 09:32:57.91 1.588 01:02:57.91
1086 CZ DUO Květná Endorfin 09:33:07.87 1.584 01:03:07.87
1087 AT NÖRES Kurt Kuno 4 09:33:12.67 1.582 01:03:12.67
1088 CZ YOUNG STARS Turboš 09:33:33.05 1.574 01:03:33.05
1089 AT STRAIF Walter Bea. 09:33:53.90 1.565 01:03:53.90
1090 CZ BARTOŠ Radek Rosana 09:34:02.33 1.562 01:04:02.33
1091 CZ DVOŘÁK Zbyněk Čilo 09:34:05.12 1.560 01:04:05.12
1092 CZ NERS Jaroslav Tomas 09:34:07.96 1.559 01:04:07.96
1093 DE SG SCHMIDT - SOMMER Adventure 09:34:15.06 1.556 01:04:15.06
1094 DK TIPLEA Cezar Ovidiu Inna 09:34:23.27 1.553 01:04:23.27
1095 SK DH PIGEONS DH Lafo 09:34:37.51 1.547 01:04:37.51
1096 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 6 09:35:05.57 1.536 01:05:05.57
1097 PL GRZYWA Mateusz Atam 09:35:06.88 1.536 01:05:06.88
1098 BE COPPENS Peter Ubbe 09:35:26.94 1.528 01:05:26.94
1099 DE FAMILIE JOEKEL Joris 09:35:40.39 1.523 01:05:40.39
1100 BG ILIEV Iliyan Bibi. 09:35:45.02 1.521 01:05:45.02
1101 SK IM PIGEONS IM Maria 09:36:16.22 1.509 01:06:16.22
1102 DE SCHWARM Claudia Surumu 09:36:19.46 1.508 01:06:19.46
1103 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Susi 09:36:23.07 1.506 01:06:23.07
1104 PL MAZIARZ RACING TEAM Cziki 09:37:23.50 1.484 01:07:23.50
1105 AT STRAIF Walter Cäsar 09:39:01.46 1.449 01:09:01.46
1106 BE BAFORT Luc De Laura 09:40:47.19 1.413 01:10:47.19
1107 NL EKEHAAR / TER APEL Team Kaj 09:40:52.57 1.411 01:10:52.57
1108 CZ KLEMENS Karel "B" KM 2 09:41:32.53 1.398 01:11:32.53
1109 SK WALDECK Team Majka 09:46:38.85 1.305 01:16:38.85
1110 CZ KSČ Company Biĺak 09:46:40.32 1.304 01:16:40.32
1111 DE HOFLAND & MENNEN Team Prinz. 09:50:45.87 1.238 01:20:45.87
1112 SK DZURÁK + PERÁČEK Matyáš 2 09:51:40.36 1.224 01:21:40.36
1113 PL BARTH Janusz Sroka 09:52:20.71 1.214 01:22:20.71
1114 CZ DYNKA Miroslav Bohuslav 09:52:46.11 1.208 01:22:46.11
1115 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 777 09:53:08.96 1.203 01:23:08.96
1116 CZ KRATOCHVÍL Dušan Rosa 09:53:33.58 1.197 01:23:33.58
1117 SK LESNICKÝ Jozef Vendior 09:53:48.67 1.193 01:23:48.67
1118 PL MAZIARZ RACING TEAM Bibi 09:53:50.10 1.193 01:23:50.10
1119 SK ČÁNI Ĺudovít Mária C 09:55:22.01 1.171 01:25:22.01
1120 BE BAFORT Luc De Jordy 09:55:23.17 1.171 01:25:23.17
1121 SK RATICA Dušan Radun 09:55:46.78 1.166 01:25:46.78
1122 CZ VÍTEK Jan Kity 09:55:54.91 1.164 01:25:54.91
1123 CZ BARTONĚK Jaroslav Rik 09:56:17.86 1.159 01:26:17.86
1124 PL WÓJCIK Piotr Berlin. 09:56:18.85 1.159 01:26:18.85
1125 BG ILIEV Iliyan Didi 09:56:19.95 1.158 01:26:19.95
1126 SK MATALÍK Peter Bombardér 09:56:25.93 1.157 01:26:25.93
1127 AT LEICHTFRIED Walter Hermes 09:56:28.42 1.156 01:26:28.42
1128 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Bernd 26 09:56:54.97 1.151 01:26:54.97
1129 IT ROMANO Franco Iggy 09:57:02.97 1.149 01:27:02.97
1130 PL KICKO Tadeusz KT 09:57:10.22 1.147 01:27:10.22
1131 SK VOJTEK & KASPERKEVIČ Atoom 09:57:31.18 1.143 01:27:31.18
1132 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirzl 09:57:43.33 1.140 01:27:43.33
1133 PL WÓJCIK Piotr Barcelona 09:57:56.74 1.137 01:27:56.74
1134 DE MARQUART & SÖHNE Schnelle Popy 09:58:02.74 1.136 01:28:02.74
1135 CZ REIN Jan "B" Alex Jan 09:58:48.75 1.126 01:28:48.75
1136 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Arduinna 09:58:56.50 1.124 01:28:56.50
1137 DE TARGATZ Angela Dr. Anton 09:59:09.59 1.122 01:29:09.59
1138 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Julia 41 09:59:13.66 1.121 01:29:13.66
1139 CZ SCHNEEWHITE LOFTS Deth of Franta 09:59:25.13 1.118 01:29:25.13
1140 PL MAZIARZ RACING TEAM Hula 09:59:25.65 1.118 01:29:25.65
1141 CZ KRATOCHVÍL Petr Adina 09:59:32.52 1.117 01:29:32.52
1142 CZ VLČEK Jiří JV Nine 09:59:33.83 1.117 01:29:33.83
1143 BE COPPENS Peter Bjorn 09:59:38.51 1.116 01:29:38.51
1144 CZ DYNKA Miroslav Albína 09:59:57.13 1.112 01:29:57.13
1145 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Brindisi 10:00:00.95 1.111 01:30:00.95
1146 CZ KLEMENS Karel "A" Tshepo 10:00:06.87 1.110 01:30:06.87
1147 BE BODDAERT - LOGGHE "B" B-L II. 6 10:00:29.08 1.105 01:30:29.08
1148 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poseidon 10:00:40.19 1.103 01:30:40.19
1149 AT WALDER Florian Scar 10:00:59.59 1.099 01:30:59.59
1150 AT GRATZER Marco Krambambuli 10:01:08.91 1.097 01:31:08.91
1151 SK LAŠ Vladimír Las 4 10:01:09.28 1.097 01:31:09.28
1152 CZ KARAS Antonín Jašoda 10:01:49.57 1.089 01:31:49.57
1153 AT NÖRES & OFNER Team Ok 1 10:02:07.73 1.085 01:32:07.73
1154 DE SG MEISSNER & SCHEURER Horst 10:04:27.93 1.059 01:34:27.93
1155 SK CHYTIL Peter Beckham 10:06:11.29 1.040 01:36:11.29
1156 BE POPPE - INGELS Team Charles 10:06:53.04 1.032 01:36:53.04
1157 SK ŠL PIGEONS ŠL Nela 10:08:07.85 1.019 01:38:07.85
1158 IT PRIFTI Ervin Pritta 10:08:34.26 1.014 01:38:34.26
1159 ES WINKIE PIGEONS La Torrecilla 10:08:45.77 1.013 01:38:45.77
1160 SK NOVÁK Matej Fešák 10:08:46.35 1.012 01:38:46.35
1161 AT LEICHTFRIED Walter Foxtrott 10:08:46.77 1.012 01:38:46.77
1162 CZ GRUBER Simon Morava 10:08:55.35 1.011 01:38:55.35
1163 CZ POLEHŇA František Lora 10:09:00.56 1.010 01:39:00.56
1164 SK WALDECK Team Sami 10:09:16.02 1.007 01:39:16.02
1165 DE K.H.WICHERT Zelezny 10:09:52.90 1.001 01:39:52.90
1166 CZ GRUBER Simon Xena 10:09:58.87 1.000 01:39:58.87
1167 DE SCHWARM Claudia Shirocco 10:10:15.33 0.997 01:40:15.33
1168 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Santa Maria 10:11:44.33 0.983 01:41:44.33
1169 DE LANG Karl Heinz Sabine 10:11:45.11 0.983 01:41:45.11
1170 CZ NERS Jaroslav Alexa 10:12:00.80 0.980 01:42:00.80
1171 CZ SKOKAN Pavel Skoki 10:12:01.05 0.980 01:42:01.05
1172 CZ MAČALA Zdeněk Marian 10:12:15.16 0.978 01:42:15.16
1173 SK PRÍVARA Pavol Fittipaldi 10:12:23.48 0.977 01:42:23.48
1174 SK PJ PIGEONS PJ Artan 10:12:24.55 0.976 01:42:24.55
1175 SK DREXLEROVÁ Helena Cézar 10:12:34.07 0.975 01:42:34.07
1176 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Paola 10:12:41.12 0.974 01:42:41.12
1177 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Romana 10:13:12.44 0.969 01:43:12.44
1178 CZ HAVLÍK Antonín Kadet 3 10:13:13.26 0.969 01:43:13.26
1179 CZ SÝKORA Jaromír Marek 10:13:19.16 0.968 01:43:19.16
1180 DE HIMMELSSTÜRMER Team Maria. 10:13:23.88 0.967 01:43:23.88
1181 CZ SATORA Miroslav Barbara 10:13:30.07 0.966 01:43:30.07
1182 DE FAMILIE JOEKEL Joe. 10:13:41.53 0.964 01:43:41.53
1183 CZ BARTL Pavel Spawn 11 10:13:51.80 0.963 01:43:51.80
1184 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" July 10:14:43.15 0.955 01:44:43.15
1185 ES WINKIE PIGEONS Bajadilla 10:14:59.57 0.952 01:44:59.57
1186 CZ HLAVINKA Josef jun. Kvido 10:15:06.45 0.951 01:45:06.45
1187 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Team Pepé 10:15:42.79 0.946 01:45:42.79
1188 DE SPRANG Matthias Olympic Bak 10:16:13.56 0.941 01:46:13.56
1189 DE SG SCHMIDT - SOMMER Rainbow 10:16:15.86 0.941 01:46:15.86
1190 AT LEICHTFRIED Walter Kronprinz 10:16:19.32 0.941 01:46:19.32
1191 NO HELGESEN Bjorn Ove Halla 094 10:16:21.54 0.940 01:46:21.54
1192 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Mon Mome 10:16:30.14 0.939 01:46:30.14
1193 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rough Quest 10:16:38.82 0.938 01:46:38.82
1194 DE BEHLKE Andreas Coman 10:16:45.43 0.937 01:46:45.43
1195 FR FEROUELLE Jacques Sultan 10:17:05.02 0.934 01:47:05.02
1196 DK TIPLEA Cezar Ovidiu Cassy 10:17:09.35 0.933 01:47:09.35
1197 DE FAMILIE JOEKEL Joppy 10:17:28.58 0.930 01:47:28.58
1198 CZ HAVLÍK Antonín Kadet 10 10:17:35.67 0.929 01:47:35.67
1199 NL CORVO Thea 10:17:43.90 0.928 01:47:43.90
1200 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Comply or Die 10:17:51.42 0.927 01:47:51.42
1201 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Chardonnay 10:18:04.75 0.925 01:48:04.75
1202 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Heiko 36 10:18:05.68 0.925 01:48:05.68
1203 BG DERBY SUNNY BEACH BULGARIA Ilian Damenliev Derby 10:18:18.76 0.923 01:48:18.76
1204 BG DERBY SUNNY BEACH BULGARIA Ilian Damenliev Derringer 10:18:23.78 0.923 01:48:23.78
1205 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK My Tip 10:18:45.42 0.919 01:48:45.42
1206 DE SG STEFFL Sam 10:18:54.29 0.918 01:48:54.29
1207 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ploština 10:19:27.71 0.914 01:49:27.71
1208 CZ M.K. CZECH TEAM Ťuk 10:19:30.87 0.913 01:49:30.87
1209 CZ MOTRE Vasil Motley 10:19:50.39 0.910 01:49:50.39
1210 IT ROMANO Franco Imbri 10:20:00.51 0.909 01:50:00.51
1211 DE SG MEISSNER & SCHEURER Udo 10:20:02.26 0.909 01:50:02.26
1212 DE SCHEPER Günter Sheila 10:20:03.34 0.909 01:50:03.34
1213 SK FLIMEL Miroslav FM 06 10:21:02.60 0.901 01:51:02.60
1214 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Don´t Push It 10:21:35.18 0.896 01:51:35.18
1215 DE SG SCHMIDT - SOMMER Butterfly 10:21:35.68 0.896 01:51:35.68
1216 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Nintu 10:22:43.67 0.887 01:52:43.67
1217 AT FAMILIE KREMPLER Meggi 10:23:18.36 0.883 01:53:18.36
1218 AT NÖRES & OFNER Team No 3 10:24:34.42 0.873 01:54:34.42
1219 DE TAUBENFREUNDE Team A Felix 10:26:01.43 0.862 01:56:01.43
1220 CH ANDERHUB Oskar Antic 10:26:02.39 0.862 01:56:02.39
1221 SK CHYTIL Peter Martuška 10:26:15.53 0.860 01:56:15.53
1222 CZ KOLÍNEK Jarolím Peťa. 10:26:22.22 0.859 01:56:22.22
1223 FR ENGUERAND Thibaut Cardoza 10:26:48.44 0.856 01:56:48.44
1224 CZ NESVADBA Petr Zoltán 10:27:26.94 0.851 01:57:26.94
1225 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 3 10:28:11.68 0.846 01:58:11.68
1226 DE HIMMELSSTÜRMER Team Anna 10:28:44.40 0.842 01:58:44.40
1227 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa I. 10:29:23.53 0.838 01:59:23.53
1228 CZ VYMYSLICKÝ Jiří Slick 10:30:06.70 0.833 02:00:06.70
1229 PL MAZIARZ RACING TEAM Stoch 10:30:09.77 0.832 02:00:09.77
1230 CZ SÝKORA Jaromír Lukáš. 10:30:19.29 0.831 02:00:19.29
1231 AT GRATZER Marco Bumsti 10:30:35.09 0.829 02:00:35.09
1232 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Junior 10:31:21.03 0.824 02:01:21.03
1233 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 10:31:34.16 0.823 02:01:34.16
1234 DE HACKL Gerhard Tobi 10:32:01.57 0.819 02:02:01.57
1235 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Sophie 10:32:59.16 0.813 02:02:59.16
1236 AT GARCIA & RÖTZER Team Dani 10:33:07.19 0.812 02:03:07.19
1237 NL EKEHAAR / TER APEL Team Ekehaar's Hope 10:36:34.26 0.790 02:06:34.26
1238 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Saarländer 10:37:39.09 0.783 02:07:39.09
1239 DE K.H.WICHERT Zatopek 10:40:07.64 0.768 02:10:07.64
1240 DE GOETZ Guenter Zarro 10:40:09.23 0.768 02:10:09.23
1241 SK RATICA Dušan Nero 10:40:22.17 0.767 02:10:22.17
1242 CZ KVASNICA & POKORNÝ Team Nicol 10:43:18.67 0.750 02:13:18.67
1243 AT GRATZER Werner Team Herminator 10:43:23.68 0.750 02:13:23.68
1244 CZ KVASNICA & POKORNÝ Team Golden King 10:43:28.19 0.749 02:13:28.19
1245 CZ KOLÍNEK Jarolím Jarda. 10:43:50.93 0.747 02:13:50.93
1246 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Silver Star 10:43:58.95 0.746 02:13:58.95
1247 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Neptune Collonges 10:44:01.40 0.746 02:14:01.40
1248 PL KOŹLENIA Artur Barto 10:44:04.04 0.746 02:14:04.04
1249 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" August 10:45:03.70 0.740 02:15:03.70
1250 AT WALDER Florian Larry 10:46:01.92 0.735 02:16:01.92
1251 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" May 10:46:42.15 0.732 02:16:42.15
1252 CZ CARBOL František Karlík 10:47:17.66 0.728 02:17:17.66
1253 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa 10:47:23.13 0.728 02:17:23.13
1254 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Brutus 10:47:39.02 0.726 02:17:39.02
1255 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Bindaree 10:47:57.16 0.725 02:17:57.16
1256 CZ NOVÁK František Bruno 1 10:48:14.26 0.723 02:18:14.26
1257 PL PIENSZKE S & S Nakr 10:48:19.94 0.723 02:18:19.94
1258 CZ BARTL Pavel