Doletová listina

Místo vypuštění Slavkov Golf III.
Vzdálenost 68.326 km
Datum a čas startu 28.08.2018 06:55:00
Počasí v místě startu Polojasno, klidno, 14°C.
Počasí v cíli Polojasno, mírný Z vítr, 15°C.
Počet nasazených holubů 1077
Počet chovatelů 256

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE SCHEPER Günter Shelby 07:51:49.49 1202.397 00:56:49.49
2 NO HELGESEN Bjorn Ove Atomic 101 07:51:51.21 1201.791 00:56:51.21
3 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Marge 07:51:59.33 1198.937 00:56:59.33
4 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Get Magic 07:52:01.45 1198.194 00:57:01.45
5 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Dita 07:52:03.77 1197.382 00:57:03.77
6 CH WIRZ Team Wild 07:52:04.74 1197.043 00:57:04.74
7 BE POPPE - INGELS Team Christa 07:52:07.13 1196.208 00:57:07.13
8 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Susi 07:52:07.61 1196.040 00:57:07.61
9 DE SCHWARM Claudia Shirocco 07:52:15.30 1193.363 00:57:15.30
10 DE SCHWARM Claudia Dark Ronald 07:52:18.22 1192.350 00:57:18.22
11 SK PJ PIGEONS PJ Darscha 07:52:22.01 1191.037 00:57:22.01
12 NL BAS VAN BEVEREN Taweret 07:52:23.29 1190.594 00:57:23.29
13 SK X-TEAM Alexandra. 07:52:26.12 1189.616 00:57:26.12
14 AT WENZ Alfred Krista 07:52:28.17 1188.909 00:57:28.17
15 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 07:52:30.54 1188.092 00:57:30.54
16 CZ KLEMENS Karel "B" KM 6 07:52:36.75 1185.958 00:57:36.75
17 DE SG SCHMIDT - SOMMER Adventure 07:52:37.11 1185.834 00:57:37.11
18 CZ TRUKSA Vítězslav Richtr 07:52:39.10 1185.152 00:57:39.10
19 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Silver Star 07:52:39.48 1185.022 00:57:39.48
20 CZ BUREŠ Team André 07:52:39.68 1184.954 00:57:39.68
21 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Tony Stark 07:52:41.62 1184.289 00:57:41.62
22 SK PAJTA Vladimír Riko 07:52:42.23 1184.081 00:57:42.23
23 DE SCHEPER Günter Shosig 07:52:42.72 1183.913 00:57:42.72
24 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Marie 15 07:52:44.28 1183.380 00:57:44.28
25 CZ MAYER Antonín Gery 07:52:44.65 1183.254 00:57:44.65
26 SK X-TEAM Jozef 1 07:52:45.07 1183.110 00:57:45.07
27 PL KOŹLENIA Artur Barto 07:52:46.21 1182.721 00:57:46.21
28 IT GIURCA Team Gilligan 07:52:46.55 1182.605 00:57:46.55
29 DE TAUBENFREUNDE Team A Falco 07:52:46.68 1182.561 00:57:46.68
30 DE GOETZ Guenter Zarra 07:52:48.05 1182.094 00:57:48.05
31 PL MAZIARZ RACING TEAM Stoch 07:52:48.44 1181.961 00:57:48.44
32 DE FAMILIE JOEKEL Jovie 07:52:48.66 1181.886 00:57:48.66
33 SK COMOREK Pavel Číňan 07:52:49.25 1181.685 00:57:49.25
34 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Hans 51 07:52:51.29 1180.990 00:57:51.29
35 BE DECOENE MARC Team Windekind 07:52:51.64 1180.871 00:57:51.64
36 SK WALDECK Team Up and Quick 07:52:53.41 1180.270 00:57:53.41
37 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Rotwein 07:52:54.43 1179.923 00:57:54.43
38 SK COMOREK Pavel Putin 07:52:56.07 1179.366 00:57:56.07
39 DE SCHEPER Günter Sheldon 07:52:56.76 1179.132 00:57:56.76
40 DE FISCHER Lothar Fifty 07:52:57.46 1178.895 00:57:57.46
41 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jamina 07:52:57.56 1178.861 00:57:57.56
42 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Argon 07:52:59.14 1178.326 00:57:59.14
43 DE RÖHLIG Doris & MISKO Peter Team Maja 3 07:52:59.77 1178.112 00:57:59.77
44 DE LECKE Theo & Markus Madrid 07:53:00.23 1177.957 00:58:00.23
45 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Nete 12 07:53:00.55 1177.848 00:58:00.55
46 DE RÖHLIG Doris & MISKO Peter Team Maja 4 07:53:00.86 1177.743 00:58:00.86
47 SK MATALÍK Peter Bombardér 07:53:02.03 1177.348 00:58:02.03
48 SK PJ PIGEONS PJ Lemara 07:53:02.37 1177.233 00:58:02.37
49 AT GARCIA & RÖTZER Team Anita 07:53:03.75 1176.766 00:58:03.75
50 PL GRZYWA Mateusz MG 07:53:04.19 1176.618 00:58:04.19
51 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirimar 07:53:04.45 1176.530 00:58:04.45
52 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 07:53:04.97 1176.354 00:58:04.97
53 DE TAUBENFREUNDE Team B Julia 07:53:07.02 1175.663 00:58:07.02
54 CZ M.K. CZECH TEAM Ťuk 07:53:07.52 1175.494 00:58:07.52
55 SK WALDECK Team Majka 07:53:08.18 1175.272 00:58:08.18
56 CZ DUDA Přemysl Elán 07:53:08.44 1175.184 00:58:08.44
57 DE SCHWARM Claudia Ito 07:53:08.58 1175.137 00:58:08.58
58 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Blue Magic 07:53:08.97 1175.006 00:58:08.97
59 DE KUSSER Josef Audi 80 07:53:09.01 1174.992 00:58:09.01
60 DE FAMILIE JOEKEL Jorge 07:53:09.45 1174.844 00:58:09.45
61 DE HOOP Michael Dark Irma 07:53:09.69 1174.763 00:58:09.69
62 AT EPPENSTEINER Josef Blaue Willi 07:53:10.27 1174.568 00:58:10.27
63 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Taifun 07:53:11.38 1174.195 00:58:11.38
64 PL PRZYWARA Marek Warco 07:53:11.68 1174.094 00:58:11.68
65 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Karl 50 07:53:11.76 1174.067 00:58:11.76
66 IT WONDER PIGEON Team Cassidy 07:53:12.14 1173.939 00:58:12.14
67 CZ KESSLER & ZOCH Porsche 911 07:53:13.08 1173.623 00:58:13.08
68 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 776 07:53:13.19 1173.586 00:58:13.19
69 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Ramon 32 07:53:13.82 1173.375 00:58:13.82
70 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Naga 07:53:14.66 1173.093 00:58:14.66
71 AT WENZ Alfred Günther 07:53:14.87 1173.022 00:58:14.87
72 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pouppy 07:53:15.37 1172.854 00:58:15.37
73 CZ GERSPITZER Team GT-124 07:53:16.11 1172.606 00:58:16.11
74 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Roma 07:53:16.14 1172.596 00:58:16.14
75 NL KOEHOORN Jaap Japio 07:53:16.57 1172.452 00:58:16.57
76 DE HOOP Michael Blue Zeta 07:53:16.67 1172.418 00:58:16.67
77 BG ILIEV Iliyan Ili 07:53:17.21 1172.237 00:58:17.21
78 DE HOOP Michael Blue Wiki 07:53:18.48 1171.812 00:58:18.48
79 DE SASSE/WELZEL Team H.G.K.D.R.Welz.2 07:53:18.59 1171.775 00:58:18.59
80 TH THAILAND WORLD Champion Ship Tai Dee 134 07:53:19.62 1171.430 00:58:19.62
81 DE MARQUART & SÖHNE Power Messi 07:53:19.97 1171.313 00:58:19.97
82 NL CORVO Luca 07:53:20.02 1171.296 00:58:20.02
83 PT SPORTING PIGEONS TEAM Porros 07:53:20.14 1171.256 00:58:20.14
84 AT TEAM VEREIN 609 Kurt 07:53:21.22 1170.895 00:58:21.22
85 CZ KRATOCHVÍL Petr Ondra 07:53:21.98 1170.641 00:58:21.98
86 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Miribu 07:53:22.39 1170.504 00:58:22.39
87 PL PIENSZKE S & S Cnakr 07:53:22.89 1170.336 00:58:22.89
88 DE TAUBENFREUNDE Team B Michi 07:53:23.40 1170.166 00:58:23.40
89 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Jojka 07:53:23.63 1170.089 00:58:23.63
90 AT GARCIA & RÖTZER Team Heri 07:53:24.11 1169.929 00:58:24.11
91 CZ REIN Jan "A" Honzík. 07:53:25.25 1169.549 00:58:25.25
92 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Florence 07:53:25.44 1169.485 00:58:25.44
93 AT NÖRES Kurt Kuno 3 07:53:25.79 1169.368 00:58:25.79
94 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 07:53:27.42 1168.825 00:58:27.42
95 PL KICKO Tadeusz T85 07:53:27.51 1168.795 00:58:27.51
96 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" October 07:53:27.75 1168.715 00:58:27.75
97 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Günter 25 07:53:28.36 1168.512 00:58:28.36
98 NL DOLDERSUM & Zn. Galasek 07:53:28.90 1168.332 00:58:28.90
99 DE SG STEFFL Bilbo 07:53:30.04 1167.953 00:58:30.04
100 SK FORGÁČ Marek FM 1 07:53:30.45 1167.816 00:58:30.45
101 NL MOL Ed Willem 07:53:30.58 1167.773 00:58:30.58
102 CZ HOLICKÝ Rostislav Body 07:53:30.98 1167.640 00:58:30.98
103 DE BEHLKE Andreas Robben 07:53:32.02 1167.294 00:58:32.02
104 DE SALEK Richard Daniela 07:53:33.29 1166.872 00:58:33.29
105 DE SCHWARM Claudia Surumu 07:53:33.33 1166.859 00:58:33.33
106 IT GIURCA Team Given 07:53:33.72 1166.729 00:58:33.72
107 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Rhea. 07:53:35.37 1166.182 00:58:35.37
108 SK STRUHÁR Miloslav MVDr. Alga 07:53:36.85 1165.691 00:58:36.85
109 CZ BARTOŠ Radek Peťa 07:53:37.39 1165.512 00:58:37.39
110 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Dark Blue 64 07:53:37.60 1165.442 00:58:37.60
111 CZ KIRSCH Jiří Satan. 07:53:39.49 1164.816 00:58:39.49
112 CZ HLAVINKA Josef jun. Jan. 07:53:41.08 1164.291 00:58:41.08
113 CZ KOLÍNEK Jarolím Antonia. 07:53:42.99 1163.659 00:58:42.99
114 IT GIURCA Team Girlie 07:53:44.78 1163.068 00:58:44.78
115 SK ČÁNI Ĺudovít Kaisa 07:53:45.14 1162.950 00:58:45.14
116 NL DOLDERSUM & Zn. Panenka 07:53:45.57 1162.808 00:58:45.57
117 CZ HLAVINKA Josef jun. Malvína 07:53:45.89 1162.702 00:58:45.89
118 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 07:53:46.61 1162.465 00:58:46.61
119 PL BARTH Janusz Sroka 07:53:47.08 1162.310 00:58:47.08
120 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 13 07:53:47.45 1162.188 00:58:47.45
121 CZ HAVLÍK Antonín Kadet 9 07:53:47.78 1162.079 00:58:47.78
122 AT HÖLD Erich Paul 07:53:49.77 1161.424 00:58:49.77
123 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 3 07:53:50.63 1161.141 00:58:50.63
124 DE SG STEFFL Rocky. 07:53:51.39 1160.891 00:58:51.39
125 CZ BARTOŠ Radek Lory 07:53:51.66 1160.803 00:58:51.66
126 DE SG SCHMIDT - SOMMER Butterfly 07:53:52.12 1160.651 00:58:52.12
127 AT WALDER Florian Scar 07:53:53.16 1160.310 00:58:53.16
128 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 09 07:53:53.48 1160.205 00:58:53.48
129 CZ CARBOL František Milanko 07:53:53.91 1160.063 00:58:53.91
130 DE SCHWARM Claudia Ticino 07:53:56.35 1159.263 00:58:56.35
131 BE UFK-YOUTH TEAM Kathleens Beauty 07:53:56.55 1159.198 00:58:56.55
132 BE VAN STICHEL Dirk Jo. 07:53:58.16 1158.670 00:58:58.16
133 NL MOL Ed Escape 07:53:58.61 1158.523 00:58:58.61
134 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Šumava 07:54:01.90 1157.447 00:59:01.90
135 DE HACKL Gerhard Mike 07:54:02.17 1157.358 00:59:02.17
136 DE K.H.WICHERT Zelezny 07:54:02.36 1157.296 00:59:02.36
137 DE GOETZ Guenter Zanny 07:54:02.75 1157.169 00:59:02.75
138 CZ NERS Jaroslav Tomas 07:54:03.26 1157.002 00:59:03.26
139 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Sugar 07:54:03.87 1156.803 00:59:03.87
140 DE HOOP Michael Blue Dean 07:54:04.47 1156.607 00:59:04.47
141 DE SCHEPER Günter Sherlock 07:54:04.82 1156.493 00:59:04.82
142 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1128 07:54:05.61 1156.235 00:59:05.61
143 BE POPPE - INGELS Team Leonie 07:54:06.18 1156.050 00:59:06.18
144 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Marv 07:54:06.51 1155.942 00:59:06.51
145 AT NÖRES Kurt Kuno 4 07:54:06.77 1155.857 00:59:06.77
146 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Nena 44 07:54:07.34 1155.672 00:59:07.34
147 NL KOEHOORN Jaap Roodkapje 07:54:07.83 1155.512 00:59:07.83
148 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk & Lucas Golden Rocket 07:54:08.08 1155.431 00:59:08.08
149 ES WINKIE PIGEONS Monteros 07:54:08.47 1155.304 00:59:08.47
150 DE TAUBENFREUNDE Team A Bob 07:54:08.86 1155.177 00:59:08.86
151 AT LEICHTFRIED Karin Totilas 07:54:10.01 1154.802 00:59:10.01
152 AT LEICHTFRIED Karin Astral 07:54:10.30 1154.708 00:59:10.30
153 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" December 07:54:10.62 1154.604 00:59:10.62
154 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Tiger Roll 07:54:10.99 1154.484 00:59:10.99
155 CZ SATORA Miroslav Blesk 07:54:13.32 1153.727 00:59:13.32
156 DE SG STECKENBILLER Sabbat 07:54:14.55 1153.327 00:59:14.55
157 CZ KVASNICA & POKORNÝ Team Golden King 07:54:15.03 1153.172 00:59:15.03
158 DE SG STEFFL Sam 07:54:15.76 1152.935 00:59:15.76
159 AT KUTLESA Slavko Bonte Hurrican 07:54:16.37 1152.737 00:59:16.37
160 FR FEROUELLE Jacques Sultan 07:54:16.79 1152.601 00:59:16.79
161 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Filip 07:54:18.72 1151.976 00:59:18.72
162 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Party Politics 07:54:20.35 1151.449 00:59:20.35
163 SK PAJTA Vladimír Lara 07:54:21.66 1151.025 00:59:21.66
164 IT ROMANO Franco Imbri 07:54:25.01 1149.943 00:59:25.01
165 SK FORGÁČ Marek FM 2 07:54:27.22 1149.231 00:59:27.22
166 DE FAMILIE JOEKEL Jokester 07:54:27.49 1149.144 00:59:27.49
167 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Lea AFM 07:54:28.19 1148.919 00:59:28.19
168 SK ČÁNI Ĺudovít Mária C 07:54:28.99 1148.661 00:59:28.99
169 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Little Polveir 07:54:31.05 1147.998 00:59:31.05
170 BE BODDAERT - LOGGHE "B" B-L II. 4 07:54:31.88 1147.732 00:59:31.88
171 DE SPRANG Matthias Silverstar Aladin 07:54:32.58 1147.507 00:59:32.58
172 DE HOFLAND & MENNEN Team Prinz. 07:54:34.42 1146.916 00:59:34.42
173 NL LOWLANDS RACING TEAM Nicole 07:54:34.74 1146.813 00:59:34.74
174 DE MARQUART & SÖHNE Little Simba 07:54:35.23 1146.656 00:59:35.23
175 DE SG STEFFL Aragorn 07:54:37.04 1146.076 00:59:37.04
176 DE K.H.WICHERT Navratilova 07:54:37.81 1145.829 00:59:37.81
177 CZ ŠABATA Jan Jano 4 07:54:38.22 1145.698 00:59:38.22
178 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" May 07:54:39.58 1145.263 00:59:39.58
179 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Ametyst 07:54:40.18 1145.071 00:59:40.18
180 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" June 07:54:41.27 1144.722 00:59:41.27
181 SK HROZEN Peter Viktor 07:54:41.59 1144.620 00:59:41.59
182 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 07:54:43.87 1143.892 00:59:43.87
183 DE FAMILIE JOEKEL Joomper 07:54:45.22 1143.461 00:59:45.22
184 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Ginger 07:54:45.71 1143.305 00:59:45.71
185 CZ HLAVINKA Josef jun. Limburg 07:54:46.99 1142.897 00:59:46.99
186 IT SILVESTRI LOFT Emilia 07:54:47.24 1142.817 00:59:47.24
187 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Alice. 07:54:47.81 1142.636 00:59:47.81
188 DE LECKE Theo & Markus Surrogate 07:54:49.44 1142.117 00:59:49.44
189 CZ NESVADBA Petr Uber Terezka 07:54:49.81 1141.999 00:59:49.81
190 CZ VACEK Josef Perry 07:54:50.80 1141.684 00:59:50.80
191 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 7 07:54:52.36 1141.189 00:59:52.36
192 AT GRATZER Marco Bumsti 07:54:52.70 1141.081 00:59:52.70
193 IT PRIFTI Ervin Prissy 07:54:54.23 1140.595 00:59:54.23
194 BE BODDAERT - LOGGHE "A" B-L I. 2 07:54:54.80 1140.414 00:59:54.80
195 DE LECKE Theo & Markus Berlin 07:54:55.36 1140.236 00:59:55.36
196 DK TIPLEA Cezar Ovidiu Totti 07:54:55.56 1140.173 00:59:55.56
197 AT FAMILIE KREMPLER Meggi 07:54:59.14 1139.039 00:59:59.14
198 DK TIPLEA Cezar Ovidiu Sofia 07:54:59.37 1138.966 00:59:59.37
199 DE SCHEPER Günter Shigi 07:54:59.50 1138.925 00:59:59.50
200 CZ KOLÍNEK Jarolím Juraj 07:54:59.79 1138.833 00:59:59.79
201 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 747 07:55:00.33 1138.662 01:00:00.33
202 CZ DYNKA Miroslav Bohuslav 07:55:00.89 1138.485 01:00:00.89
203 CZ BARTL Pavel Spawn 10 07:55:02.43 1137.999 01:00:02.43
204 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Marcel. 07:55:02.77 1137.891 01:00:02.77
205 DE RÖHLIG Doris & MISKO Peter Team Maja 5 07:55:03.97 1137.512 01:00:03.97
206 CZ CARBOL František Martinka 07:55:04.08 1137.478 01:00:04.08
207 DE FISCHER Lothar Figaro. 07:55:04.51 1137.342 01:00:04.51
208 SK BINDAS Štefan jun. Stivi 07:55:07.23 1136.484 01:00:07.23
209 NL MOL Ed Charley 07:55:07.75 1136.320 01:00:07.75
210 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Arnošt 07:55:08.70 1136.021 01:00:08.70
211 DE K.H.WICHERT Sebrle 07:55:09.30 1135.832 01:00:09.30
212 AT RADU Constantin Gina 07:55:11.64 1135.097 01:00:11.64
213 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa II. 07:55:12.07 1134.961 01:00:12.07
214 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Daenerys 07:55:12.82 1134.726 01:00:12.82
215 DE DEBUS Gerhard Xavier 07:55:15.68 1133.828 01:00:15.68
216 DE HIMMELSSTÜRMER Team Daniel 07:55:16.24 1133.653 01:00:16.24
217 CZ HOLUŠA David Ostravar 07:55:17.41 1133.286 01:00:17.41
218 CZ BARTL Pavel Spawn 3 07:55:20.94 1132.181 01:00:20.94
219 NL DOLDERSUM & Zn. Rosicky 07:55:24.82 1130.969 01:00:24.82
220 SK FORGÁČ Marek Marek F 07:55:26.52 1130.439 01:00:26.52
221 DE WINGS 2 WIN Gomes 07:55:30.94 1129.063 01:00:30.94
222 NO HELGESEN Bjorn Ove Halla 094 07:55:33.64 1128.224 01:00:33.64
223 DK TIPLEA Cezar Ovidiu Cassy 07:55:35.41 1127.675 01:00:35.41
224 DE TEAM UELSEN Insa 07:55:36.46 1127.349 01:00:36.46
225 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Boss 07:55:38.21 1126.807 01:00:38.21
226 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 07:55:39.53 1126.398 01:00:39.53
227 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Myrcella 07:55:44.78 1124.776 01:00:44.78
228 AT HÖLD Erich Pia 07:55:46.49 1124.248 01:00:46.49
229 DE SG STECKENBILLER Sailor 07:55:48.93 1123.496 01:00:48.93
230 CZ TRUKSA Vítězslav Gabika 07:55:49.56 1123.303 01:00:49.56
231 CZ GRUBER Lubomír Sabinka 07:55:49.61 1123.287 01:00:49.61
232 PL MAZIARZ RACING TEAM Kot 07:55:51.36 1122.749 01:00:51.36
233 DE SCHWARM Claudia Luciano 07:55:52.01 1122.549 01:00:52.01
234 SK DH PIGEONS DH Pagi 07:55:56.08 1121.299 01:00:56.08
235 SK IM PIGEONS IM Anezka 07:55:56.45 1121.186 01:00:56.45
236 CZ KHL Kamenář Xenie 07:55:56.74 1121.097 01:00:56.74
237 BG DERBY SUNNY BEACH BULGARIA Ilian Damenliev Derri 07:55:59.84 1120.147 01:00:59.84
238 DE SASSE/WELZEL Team Dän.-Talent 07:56:00.45 1119.961 01:01:00.45
239 IT DOBAI Marian Erokee 07:56:00.70 1119.884 01:01:00.70
240 CZ HAVLÍK Antonín Kadet 11 07:56:08.48 1117.509 01:01:08.48
241 DE KUSSER Josef Puma 07:56:08.52 1117.497 01:01:08.52
242 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 5 07:56:12.84 1116.183 01:01:12.84
243 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1132 07:56:13.34 1116.031 01:01:13.34
244 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 07:56:14.90 1115.557 01:01:14.90
245 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Tati 07:56:16.53 1115.062 01:01:16.53
246 DE SPRANG Matthias Che Champ 07:56:20.97 1113.717 01:01:20.97
247 DE HOOP Michael Blue Harvey 07:56:23.30 1113.013 01:01:23.30
248 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Pegii 07:56:23.44 1112.970 01:01:23.44
249 DE SPRANG Matthias Olympic Bak 07:56:23.72 1112.886 01:01:23.72
250 SK DREXLEROVÁ Helena Cézar 07:56:25.77 1112.267 01:01:25.77
251 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Arya 07:56:28.13 1111.555 01:01:28.13
252 CZ KONEČNÝ Vlastimil Martin. 07:56:28.43 1111.465 01:01:28.43
253 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamino 07:56:28.92 1111.317 01:01:28.92
254 AT LEICHTFRIED Karin Weltmeier 07:56:32.79 1110.152 01:01:32.79
255 DE HOFLAND & MENNEN Team Ribery 07:56:33.51 1109.936 01:01:33.51
256 PL PRZYWARA Marek Ward 07:56:35.63 1109.299 01:01:35.63
257 BG ILIEV Iliyan Daniela. 07:56:37.09 1108.861 01:01:37.09
258 PL KOŹLENIA Artur Grote 07:56:38.12 1108.552 01:01:38.12
259 PL GRZYWA Mateusz Grz 07:56:39.72 1108.073 01:01:39.72
260 DE WINGS 2 WIN Sanches 07:56:41.30 1107.600 01:01:41.30
261 DE WINGS 2 WIN Deco 07:56:41.87 1107.429 01:01:41.87
262 CZ KOLÁŘ František Mercedes Perla 07:56:42.38 1107.277 01:01:42.38
263 BE DECOENE MARC Team Red Devil 07:56:42.86 1107.133 01:01:42.86
264 AT EPPENSTEINER Josef Hilde 07:56:43.58 1106.918 01:01:43.58
265 NO HELGESEN Bjorn Ove Harrys 095 07:56:48.92 1105.324 01:01:48.92
266 CZ SKOKAN Pavel Paolo 07:56:50.73 1104.785 01:01:50.73
267 AT GRATZER Marco Joseph 07:56:52.47 1104.268 01:01:52.47
268 SK WALDECK Team Mirka 07:56:54.79 1103.578 01:01:54.79
269 CZ RODR Pavel Bc. Michael. 07:57:01.67 1101.538 01:02:01.67
270 SK KASAN Jozef Ninka 07:57:02.32 1101.345 01:02:02.32
271 TH THAILAND WORLD Champion Ship Tai Dee 133 07:57:02.56 1101.274 01:02:02.56
272 CZ GRUBER Simon Eska 07:57:03.92 1100.872 01:02:03.92
273 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK My Tip 07:57:05.16 1100.506 01:02:05.16
274 DE HIMMELSSTÜRMER Team Eugen 07:57:06.03 1100.249 01:02:06.03
275 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa I. 07:57:07.54 1099.803 01:02:07.54
276 CZ FOJTÍK - RICHTÁRIK Team Aurelius 07:57:08.65 1099.476 01:02:08.65
277 ES WINKIE PIGEONS Cabopina 07:57:09.34 1099.272 01:02:09.34
278 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 07:57:11.43 1098.657 01:02:11.43
279 PL PERDOCH Rafal PER 07:57:12.48 1098.347 01:02:12.48
280 AT LEICHTFRIED Karin Seguan 07:57:13.60 1098.018 01:02:13.60
281 CZ SÝKORA Jaromír Kateřina 07:57:15.09 1097.580 01:02:15.09
282 DE TEAM WIBA Scharm 07:57:15.56 1097.442 01:02:15.56
283 SK LESNICKÝ Jozef Vendior 07:57:18.35 1096.623 01:02:18.35
284 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Cincinnati 07:57:20.34 1096.039 01:02:20.34
285 SK SEDLÁK & GRÉK Miroslav + Peter Alica 07:57:25.26 1094.600 01:02:25.26
286 CZ BARTL Pavel Spawn 8 07:57:25.98 1094.389 01:02:25.98
287 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Ariana 07:57:27.19 1094.036 01:02:27.19
288 NL CORVO Devi 07:57:28.50 1093.653 01:02:28.50
289 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Lea 08 07:57:34.34 1091.952 01:02:34.34
290 BG ILIEV Iliyan Ivan 07:57:34.52 1091.900 01:02:34.52
291 DE TREPTE Arndt + Marcus Tambor 07:57:36.87 1091.217 01:02:36.87
292 DE TREPTE Arndt + Marcus Tam 07:57:37.97 1090.897 01:02:37.97
293 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 10 07:57:38.26 1090.813 01:02:38.26
294 NL EKEHAAR / TER APEL Team Czech Hope 07:57:39.88 1090.343 01:02:39.88
295 CZ KOLÁŘ František Mario 07:57:40.72 1090.100 01:02:40.72
296 IT WONDER PIGEON Team Capox 07:57:45.13 1088.823 01:02:45.13
297 NL LOWLANDS RACING TEAM Davy 07:57:47.35 1088.181 01:02:47.35
298 NL EKEHAAR / TER APEL Team Czechia 07:57:47.59 1088.112 01:02:47.59
299 CZ NOVÁK & BASTL Team Michel 07:57:50.96 1087.140 01:02:50.96
300 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1123 07:57:55.83 1085.737 01:02:55.83
301 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1124 07:57:56.01 1085.686 01:02:56.01
302 CZ REIN Jan "A" Max. 07:57:57.03 1085.392 01:02:57.03
303 CZ DUO Květná Adrenalin 07:58:02.45 1083.837 01:03:02.45
304 DE GOETZ Guenter Zarro 07:58:08.90 1081.992 01:03:08.90
305 SK NOVÁK Pavel Tonka 07:58:09.74 1081.752 01:03:09.74
306 DE SG STEFFL Gimli 07:58:10.37 1081.573 01:03:10.37
307 CZ ŽLIČAŘ Roman Oreo 07:58:11.35 1081.293 01:03:11.35
308 AT GRATZER Marco Franz. 07:58:15.55 1080.096 01:03:15.55
309 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" New Orleans 07:58:17.12 1079.650 01:03:17.12
310 PL KICKO Tadeusz K.O. 07:58:17.60 1079.513 01:03:17.60
311 CZ RODR Pavel Bc. Ester. 07:58:17.91 1079.425 01:03:17.91
312 IT DOBAI Marian Esprit 07:58:19.69 1078.920 01:03:19.69
313 DE HACKL Gerhard Tobi 07:58:20.02 1078.826 01:03:20.02
314 SK ČÁNI Ĺudovít Monika. 07:58:21.41 1078.431 01:03:21.41
315 CZ HLAVINKA Josef jun. Kvido 07:58:21.50 1078.406 01:03:21.50
316 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer VI. 07:58:22.36 1078.162 01:03:22.36
317 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Bernd 26 07:58:26.32 1077.040 01:03:26.32
318 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Zuzi 07:58:28.38 1076.458 01:03:28.38
319 AT STRAIF Walter Fredi. 07:58:31.44 1075.593 01:03:31.44
320 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Lara 09 07:58:34.35 1074.773 01:03:34.35
321 DE LANG Karl Heinz Sabine 07:58:35.38 1074.483 01:03:35.38
322 CZ NOVÁK František Bruno 2 07:58:35.77 1074.373 01:03:35.77
323 CZ KROČIL Jaroslav Beruška 07:58:36.80 1074.083 01:03:36.80
324 CZ HLAVINKA Josef jun. Nella 07:58:37.99 1073.748 01:03:37.99
325 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Pepper 07:58:39.75 1073.253 01:03:39.75
326 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 6 07:58:40.25 1073.113 01:03:40.25
327 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Dagmar 18 07:58:41.90 1072.650 01:03:41.90
328 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Corsaro 07:58:45.75 1071.570 01:03:45.75
329 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Monty´s Pass 07:58:47.15 1071.178 01:03:47.15
330 CZ HLAVINKA Josef jun. Satan 07:58:47.52 1071.075 01:03:47.52
331 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa III. 07:58:49.64 1070.482 01:03:49.64
332 CZ YOUNG STARS Laila 07:58:50.03 1070.373 01:03:50.03
333 AT LEICHTFRIED Walter Leander 07:58:50.89 1070.133 01:03:50.89
334 AT WENZ Alfred Maria 07:58:53.19 1069.490 01:03:53.19
335 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 07:58:53.77 1069.329 01:03:53.77
336 CZ BARTOŠ Radek Ted 07:58:54.62 1069.092 01:03:54.62
337 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" February 07:58:55.05 1068.972 01:03:55.05
338 CZ KVASNICA & POKORNÝ Team Ester 07:58:57.63 1068.253 01:03:57.63
339 CZ KLEMENS Karel "B" Siphiwe 07:58:59.49 1067.736 01:03:59.49
340 CZ KLEMENS Karel "C" Thong 07:59:00.89 1067.346 01:04:00.89
341 AT NÖRES & OFNER Team Ok 2 07:59:01.41 1067.202 01:04:01.41
342 AT NÖRES Kurt Kuno 6 07:59:04.16 1066.438 01:04:04.16
343 IT DOBAI Marian Esko 07:59:05.41 1066.092 01:04:05.41
344 BE BAFORT Luc De Robben 07:59:06.04 1065.917 01:04:06.04
345 CH ANDERHUB Oskar Antic 07:59:07.41 1065.538 01:04:07.41
346 IT PRIFTI Ervin Proton 07:59:07.70 1065.457 01:04:07.70
347 DE TAUBENFREUNDE Team A Max 07:59:08.10 1065.347 01:04:08.10
348 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Nerra 43 07:59:11.02 1064.539 01:04:11.02
349 DE BÖHME Team Pilot Gomez 07:59:11.30 1064.461 01:04:11.30
350 PL KICKO Tadeusz K85 07:59:11.65 1064.365 01:04:11.65
351 AT FAMILIE KREMPLER Anschu 07:59:11.99 1064.271 01:04:11.99
352 BE BAFORT Luc De Jordy 07:59:12.69 1064.077 01:04:12.69
353 CZ KSČ Company Biĺak 07:59:13.37 1063.890 01:04:13.37
354 CZ KONEČNÝ Vlastimil Dan 07:59:13.89 1063.746 01:04:13.89
355 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamga 07:59:16.90 1062.916 01:04:16.90
356 DE K.H.WICHERT Sablikova 07:59:17.97 1062.621 01:04:17.97
357 NL DOLDERSUM & Zn. Nedved. 07:59:19.07 1062.318 01:04:19.07
358 SK ŠL PIGEONS ŠL Hugo 07:59:20.16 1062.018 01:04:20.16
359 CZ YOUNG STARS Maťánek 07:59:20.58 1061.903 01:04:20.58
360 CZ VACEK Josef Čamlí 07:59:23.88 1060.996 01:04:23.88
361 DE HACKL Gerhard Bill 07:59:25.71 1060.493 01:04:25.71
362 DE GOETZ Guenter Zart 07:59:27.09 1060.115 01:04:27.09
363 CZ MOTRE Vasil Moto 07:59:27.67 1059.956 01:04:27.67
364 CZ REIN Jan "A" Abel 07:59:28.55 1059.715 01:04:28.55
365 AT GRATZER Werner Team Herminator 07:59:28.77 1059.655 01:04:28.77
366 AT GRATZER Marco Basti 07:59:29.93 1059.337 01:04:29.93
367 NL CORVO Milan 07:59:30.69 1059.129 01:04:30.69
368 AT HÖLD Erich Emilie 07:59:34.22 1058.164 01:04:34.22
369 CZ DYNKA Miroslav Blanka 07:59:34.72 1058.027 01:04:34.72
370 CZ SATORA Miroslav Barbara 07:59:35.92 1057.700 01:04:35.92
371 NL SCHUT & ZANTEN CDH Henkey 07:59:36.57 1057.523 01:04:36.57
372 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 07:59:37.53 1057.261 01:04:37.53
373 DE TEAM UELSEN Gesine 476 07:59:39.07 1056.841 01:04:39.07
374 CZ VEVERKOVÁ Sabina Gripen 07:59:41.63 1056.144 01:04:41.63
375 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 770 07:59:42.86 1055.809 01:04:42.86
376 CZ HLAVINKA Josef jun. Queen 07:59:49.71 1053.950 01:04:49.71
377 PL GRZYWA Mateusz Teusz 07:59:50.38 1053.769 01:04:50.38
378 PL KOŹLENIA Artur Bond 07:59:50.90 1053.628 01:04:50.90
379 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Mon Mome 07:59:51.04 1053.590 01:04:51.04
380 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Terinka 07:59:53.96 1052.800 01:04:53.96
381 DE FAMILIE JOEKEL Joris 08:00:00.71 1050.978 01:05:00.71
382 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Tongerke 08:00:01.97 1050.639 01:05:01.97
383 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pollax 08:00:04.13 1050.057 01:05:04.13
384 AT GRATZER Marco Major Tom 08:00:04.91 1049.847 01:05:04.91
385 AT LEICHTFRIED Walter Kronprinz 08:00:07.40 1049.178 01:05:07.40
386 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Junior 08:00:11.23 1048.151 01:05:11.23
387 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Comply or Die 08:00:22.21 1045.217 01:05:22.21
388 DE HOFLAND & MENNEN Team Holger 08:00:22.64 1045.102 01:05:22.64
389 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Bart 08:00:25.11 1044.445 01:05:25.11
390 SK ĹAHKÝ Jaroslav Diana 08:00:25.67 1044.296 01:05:25.67
391 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Arzén 08:00:28.28 1043.602 01:05:28.28
392 DE LANG Karl Heinz Lang 08:00:31.22 1042.821 01:05:31.22
393 CZ GERSPITZER Team GT-394 08:00:31.93 1042.633 01:05:31.93
394 PL ROKOWSKI & BABINSKI Bab 08:00:32.20 1042.561 01:05:32.20
395 CZ CARBOL František Benda 08:00:34.88 1041.851 01:05:34.88
396 PL PIENSZKE S & S Plowy 2 08:00:37.67 1041.113 01:05:37.67
397 PL PRZYWARA Marek Wargo 08:00:38.09 1041.002 01:05:38.09
398 DE SCHEPER Günter Shrek 08:00:40.90 1040.260 01:05:40.90
399 AT FAMILIE KREMPLER Domy 08:00:44.35 1039.350 01:05:44.35
400 CZ HOŘEJŠÍ Jiří Ála 08:00:44.57 1039.292 01:05:44.57
401 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Jallet jnr. 08:00:46.99 1038.655 01:05:46.99
402 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta I. 08:00:47.40 1038.547 01:05:47.40
403 NL CORVO Sanne 08:00:47.95 1038.402 01:05:47.95
404 SK STRAŇÁK Branislav Saso 08:00:48.49 1038.260 01:05:48.49
405 DE KUSSER Josef Mercedes 190 08:00:51.83 1037.383 01:05:51.83
406 CH ANDERHUB Oskar Andie 08:00:52.19 1037.288 01:05:52.19
407 PL PRZYWARA Marek Warlock 08:00:56.73 1036.098 01:05:56.73
408 CZ BOUCHAL + KRUTIL + TALLA Team Anička 08:00:59.37 1035.407 01:05:59.37
409 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Harley 08:01:01.12 1034.950 01:06:01.12
410 PL TARASIUK JERZY SMGE Claudiusz 08:01:02.21 1034.665 01:06:02.21
411 CZ ŠABATA Jan Jano 6 08:01:05.24 1033.874 01:06:05.24
412 CH WIRZ Team Widia 08:01:08.80 1032.947 01:06:08.80
413 AT KUTLESA Slavko Eboni 08:01:11.02 1032.370 01:06:11.02
414 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia 08:01:14.18 1031.549 01:06:14.18
415 NO HELGESEN Bjorn Ove Thunder 103 08:01:17.40 1030.714 01:06:17.40
416 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Queen Mary 08:01:17.57 1030.669 01:06:17.57
417 PL PERDOCH Rafal PR 08:01:19.78 1030.097 01:06:19.78
418 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Domino 08:01:23.79 1029.060 01:06:23.79
419 DE LECKE Theo & Markus Heike 08:01:26.89 1028.260 01:06:26.89
420 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bela 08:01:29.18 1027.670 01:06:29.18
421 PL MAZIARZ RACING TEAM Agu 08:01:37.94 1025.418 01:06:37.94
422 CH WIRZ Team Willow 08:01:56.41 1020.703 01:06:56.41
423 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Nemon 08:01:58.76 1020.106 01:06:58.76
424 IT NASTERNAK Tomas & Leonardo Nadine 08:02:10.10 1017.235 01:07:10.10
425 DE SASSE/WELZEL Team Abucus-Kesp. 08:02:13.76 1016.312 01:07:13.76
426 SK WALDECK Team Iota BTW 08:02:17.66 1015.331 01:07:17.66
427 SK IM PIGEONS IM Darya 08:02:32.88 1011.518 01:07:32.88
428 SK LAŠ Vladimír Las 4 08:02:45.11 1008.475 01:07:45.11
429 SK ČÁNI Ĺudovít Dávid* 08:03:00.66 1004.632 01:08:00.66
430 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poxpy 08:03:13.40 1001.505 01:08:13.40
431 CZ BOUCHAL + KRUTIL + TALLA Team Kruťaska 08:03:18.34 1000.298 01:08:18.34
432 SK DZURÁK + PERÁČEK Martin 1 08:03:32.80 996.781 01:08:32.80
433 AT KUTLESA Slavko Tramontana 08:03:35.06 996.233 01:08:35.06
434 PL WÓJCIK Piotr Praha 08:03:41.67 994.636 01:08:41.67
435 SK NOCHTA Štefan Erik 08:03:43.66 994.156 01:08:43.66
436 SK MATALÍK Peter Modrý Býk 08:03:45.06 993.818 01:08:45.06
437 SK RYBÁR Ĺubomír Miki. 08:03:54.48 991.554 01:08:54.48
438 CZ REIN Jan "A" Rex 08:03:54.88 991.458 01:08:54.88
439 CZ KOSTKA Tomáš Žofka 08:03:56.45 991.082 01:08:56.45
440 PL MAZIARZ RACING TEAM Kubacki 08:03:57.41 990.852 01:08:57.41
441 DE GOETZ Guenter Zelda 08:03:57.70 990.782 01:08:57.70
442 NL LOWLANDS RACING TEAM Mieke 08:04:05.81 988.844 01:09:05.81
443 DE RÖHLIG Doris & MISKO Peter Team Maja 2 08:04:07.64 988.408 01:09:07.64
444 DE SG STECKENBILLER Sandok 08:04:09.29 988.015 01:09:09.29
445 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Sansa 08:04:10.08 987.827 01:09:10.08
446 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tanja 08:04:13.42 987.032 01:09:13.42
447 CZ VÍTEK Jan Tomi 08:04:15.45 986.550 01:09:15.45
448 CZ TRUKSA Vítězslav Hanka 08:04:15.63 986.507 01:09:15.63
449 CZ MAYER Antonín Bob* 08:04:17.68 986.021 01:09:17.68
450 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 08:04:18.03 985.938 01:09:18.03
451 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Hallo Stanly 08:04:18.77 985.763 01:09:18.77
452 DE TAUBENFREUNDE Team A Bodo 08:04:23.87 984.555 01:09:23.87
453 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 769 08:04:26.93 983.832 01:09:26.93
454 SK DH PIGEONS DH Lafo 08:04:29.87 983.139 01:09:29.87
455 CZ FOJTÍK - RICHTÁRIK Team Andy. 08:04:32.10 982.613 01:09:32.10
456 CZ LIPNÍK Team Kelečanka 08:04:39.44 980.887 01:09:39.44
457 CZ BARTOŠ Radek Rosana 08:04:39.88 980.784 01:09:39.88
458 BE COPPENS Peter Floki 08:04:42.60 980.146 01:09:42.60
459 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Julian 45 08:04:43.56 979.921 01:09:43.56
460 DE TAUBENFREUNDE Team A Pele 08:04:44.49 979.704 01:09:44.49
461 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Saša 08:04:45.19 979.540 01:09:45.19
462 SK STRAŇÁK Branislav Nano 08:04:46.27 979.287 01:09:46.27
463 SK NOVÁK Pavel Barbar 08:04:46.86 979.149 01:09:46.86
464 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Janka 1 08:04:47.77 978.936 01:09:47.77
465 CZ BARÁNEK Josef Maruška 08:04:49.49 978.534 01:09:49.49
466 PL ROKOWSKI & BABINSKI Wudo 08:04:49.62 978.504 01:09:49.62
467 SK FLIMEL Miroslav FM 05 08:04:51.38 978.093 01:09:51.38
468 CZ SCHNEEWHITE LOFTS Gabriela 08:04:51.85 977.983 01:09:51.85
469 NL CORVO Tess 08:04:52.92 977.734 01:09:52.92
470 SK ŠIMKO Ján Dodo 08:04:53.70 977.552 01:09:53.70
471 CZ M.K. CZECH TEAM Divík 08:04:54.20 977.436 01:09:54.20
472 DE BRANDT Daniel Brandt 1 08:04:54.80 977.296 01:09:54.80
473 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Marie. 08:04:55.56 977.119 01:09:55.56
474 CZ REIN Jan "A" Sun 08:04:56.98 976.788 01:09:56.98
475 CZ REIN Jan "B" Katy 08:04:58.58 976.416 01:09:58.58
476 CZ BARTOŠ Radek Roska 08:05:01.05 975.842 01:10:01.05
477 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" March 08:05:01.90 975.644 01:10:01.90
478 SK ČÁNI Ĺudovít Ĺudko 08:05:04.20 975.111 01:10:04.20
479 PL GRZYWA Mateusz Atam 08:05:05.80 974.740 01:10:05.80
480 DE GOETZ Guenter Zanuss 08:05:06.74 974.522 01:10:06.74
481 CZ KRATOCHVÍL Dušan Kája 08:05:07.34 974.383 01:10:07.34
482 CZ BUREŠ Team Pálava 08:05:09.11 973.973 01:10:09.11
483 TH THAILAND WORLD Champion Ship Tai Dee 293 08:05:09.69 973.839 01:10:09.69
484 BE COPPENS Peter Ubbe 08:05:11.50 973.420 01:10:11.50
485 CZ LIPNÍK Team Vebrklačka 08:05:12.93 973.090 01:10:12.93
486 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Warys 08:05:13.84 972.880 01:10:13.84
487 DE BRANDT Daniel Basch 1 08:05:14.46 972.737 01:10:14.46
488 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pozic 08:05:15.74 972.441 01:10:15.74
489 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Miryam 08:05:17.18 972.109 01:10:17.18
490 TH THAILAND WORLD Champion Ship Tai Dee 157 08:05:18.10 971.897 01:10:18.10
491 FR ENGUERAND Thibaut Restian 08:05:20.17 971.421 01:10:20.17
492 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Maori Venture 08:05:20.96 971.239 01:10:20.96
493 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Andy* 08:05:21.07 971.213 01:10:21.07
494 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Senna 08:05:21.34 971.151 01:10:21.34
495 CZ KRATOCHVÍL Petr Pobít 08:05:21.73 971.062 01:10:21.73
496 IT WONDER PIGEON Team Csiko 08:05:21.83 971.039 01:10:21.83
497 CZ GRUBER Simon Tereza 08:05:22.32 970.926 01:10:22.32
498 DE HIMMELSSTÜRMER Team Josef 08:05:22.97 970.776 01:10:22.97
499 CH ANDERHUB Oskar Angie 08:05:24.22 970.489 01:10:24.22
500 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Bydži 08:05:24.68 970.384 01:10:24.68
501 PL MAZIARZ RACING TEAM OSP 08:05:25.64 970.163 01:10:25.64
502 FR FEROUELLE Jacques Elvis. 08:05:26.41 969.986 01:10:26.41
503 BE VERMANDER Kevin Chéyenne 08:05:28.40 969.530 01:10:28.40
504 DE SPRANG Matthias Che Sturmwind 08:05:29.39 969.303 01:10:29.39
505 AT NÖRES Kurt Kuno 2 08:05:31.72 968.769 01:10:31.72
506 CZ DVOŘÁK Zbyněk Čilo 08:05:32.45 968.602 01:10:32.45
507 SK BINDAS Štefan jun. Bambi 08:05:34.06 968.234 01:10:34.06
508 CZ HLAVINKA Josef jun. Espačo 08:05:36.10 967.768 01:10:36.10
509 DE HIMMELSSTÜRMER Team Franz 08:05:36.59 967.656 01:10:36.59
510 BE COPPENS Peter Ragnar 08:05:37.45 967.459 01:10:37.45
511 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Filou 08:05:38.79 967.153 01:10:38.79
512 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Germánium 08:05:39.55 966.980 01:10:39.55
513 BE COPPENS Peter Hvitserk 08:05:41.67 966.497 01:10:41.67
514 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa V. 08:05:42.63 966.278 01:10:42.63
515 CZ MALŮŠEK Jaroslav Performance 08:05:46.32 965.438 01:10:46.32
516 DE SPRANG Matthias Strong König 08:05:48.62 964.916 01:10:48.62
517 SK MOKOŠ Marek Kiko. 08:05:50.05 964.591 01:10:50.05
518 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Nyx 08:05:50.49 964.491 01:10:50.49
519 NL LOWLANDS RACING TEAM Blacky 08:05:50.98 964.380 01:10:50.98
520 ES WINKIE PIGEONS La Torrecilla 08:05:51.94 964.162 01:10:51.94
521 CZ DUDA Přemysl Argema 08:05:58.37 962.706 01:10:58.37
522 PL BARTH Janusz Osa 08:05:58.67 962.639 01:10:58.67
523 CZ MAKANAKI Team Makanaki 08:05:59.67 962.413 01:10:59.67
524 SK COMOREK Pavel Clio 08:06:01.04 962.103 01:11:01.04
525 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Sophie 08:06:01.78 961.936 01:11:01.78
526 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Seagram 08:06:03.49 961.550 01:11:03.49
527 BE BAFORT Luc De Emma 08:06:04.11 961.410 01:11:04.11
528 NL KOEHOORN Jaap Elvis 08:06:04.35 961.356 01:11:04.35
529 CZ DYNKA Miroslav Artur 08:06:04.98 961.214 01:11:04.98
530 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Heinz 38 08:06:05.10 961.187 01:11:05.10
531 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Jerico Acoara 08:06:06.15 960.951 01:11:06.15
532 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Saarländer 08:06:08.56 960.408 01:11:08.56
533 CZ KONOPÍK Jiří Eva. 08:06:09.01 960.307 01:11:09.01
534 CZ KONEČNÝ Vlastimil Plavák 08:06:09.74 960.143 01:11:09.74
535 CZ LAŇKA Alfons David. 08:06:10.09 960.064 01:11:10.09
536 AT KUTLESA Slavko Ivori 08:06:10.64 959.940 01:11:10.64
537 DE TEAM UELSEN Lina 08:06:10.86 959.891 01:11:10.86
538 SK MAJDÁK Michal Citrin 08:06:11.85 959.669 01:11:11.85
539 CZ SÝKORA Jaromír Matouš 08:06:12.60 959.500 01:11:12.60
540 DE RÖHLIG Doris & MISKO Peter Team Maja 1 08:06:13.79 959.233 01:11:13.79
541 SK STRAŇÁK Branislav Nino 08:06:14.45 959.085 01:11:14.45
542 CZ VLČEK Jiří JV Nine 08:06:14.86 958.993 01:11:14.86
543 NL EKEHAAR / TER APEL Team Olympic Big Star 08:06:16.41 958.645 01:11:16.41
544 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Nick 57 08:06:17.22 958.464 01:11:17.22
545 CZ NOVÁK & BASTL Team Atom 08:06:17.38 958.428 01:11:17.38
546 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 08:06:17.94 958.302 01:11:17.94
547 DE TARGATZ Angela Dr. Alexander 08:06:19.17 958.027 01:11:19.17
548 IT DOBAI Marian Eppo 08:06:20.24 957.787 01:11:20.24
549 AT GRATZER Werner Team Faith 08:06:22.81 957.213 01:11:22.81
550 PL PRZYWARA Marek Warrio 08:06:23.45 957.070 01:11:23.45
551 DE TARGATZ Angela Dr. Alex. 08:06:23.59 957.038 01:11:23.59
552 CZ YOUNG STARS Sprintka 08:06:24.04 956.938 01:11:24.04
553 CZ MALŮŠEK Jaroslav Evolution 08:06:25.13 956.694 01:11:25.13
554 DE HIMMELSSTÜRMER Team Anna 08:06:25.52 956.607 01:11:25.52
555 CZ VÍTEK Jan Kity 08:06:30.37 955.526 01:11:30.37
556 ES WINKIE PIGEONS Naranjos 08:06:30.62 955.470 01:11:30.62
557 DE BRANDT Daniel Brandt 2 08:06:33.23 954.889 01:11:33.23
558 BG DERBY SUNNY BEACH BULGARIA Ilian Damenliev Derringer 08:06:33.81 954.760 01:11:33.81
559 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 9 08:06:36.26 954.216 01:11:36.26
560 CZ BARTL Pavel Spawn 11 08:06:38.30 953.763 01:11:38.30
561 AT GRATZER Marco Krambambuli 08:06:38.71 953.672 01:11:38.71
562 PL BARTH Janusz Kos 08:06:39.40 953.519 01:11:39.40
563 PL ROKOWSKI & BABINSKI Bis 08:06:43.19 952.679 01:11:43.19
564 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 2 08:06:44.65 952.356 01:11:44.65
565 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Last Suspect 08:06:56.67 949.704 01:11:56.67
566 CH WIRZ Team Wido 08:07:01.56 948.630 01:12:01.56
567 SK LAŠ Vladimír Las 1 08:07:06.72 947.498 01:12:06.72
568 AT GRATZER Marco Graden 08:07:10.31 946.713 01:12:10.31
569 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Marcel 08:07:20.49 944.492 01:12:20.49
570 SK BINDAS Štefan jun. Eliss 08:07:20.71 944.445 01:12:20.71
571 AT WENZ Alfred Conny 08:07:24.66 943.586 01:12:24.66
572 DE SG STECKENBILLER Salva 08:07:29.58 942.519 01:12:29.58
573 DE HIMMELSSTÜRMER Team Georg 08:07:30.62 942.293 01:12:30.62
574 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirra 08:07:33.67 941.633 01:12:33.67
575 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 6 08:07:34.61 941.430 01:12:34.61
576 DE SG STEFFL Arnold 08:07:44.48 939.301 01:12:44.48
577 CZ SKOKAN Pavel Danuška 08:08:14.65 932.852 01:13:14.65
578 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Mojo 08:08:28.45 929.932 01:13:28.45
579 SK DZURÁK + PERÁČEK Matyáš 2 08:08:38.96 927.721 01:13:38.96
580 PL TARASIUK JERZY SMGE Leoncja 08:08:45.47 926.356 01:13:45.47
581 BE BAFORT Luc De Laura 08:08:56.37 924.080 01:13:56.37
582 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Nintu 08:08:59.05 923.522 01:13:59.05
583 AT WALDER Florian Anne 08:09:17.15 919.772 01:14:17.15
584 CZ HLAVINKA Josef jun. Gabi 08:09:19.19 919.351 01:14:19.19
585 CH WIRZ Team Wiki 08:09:19.66 919.254 01:14:19.66
586 SK CHYTIL Peter Beckham 08:09:28.66 917.403 01:14:28.66
587 PL ROKOWSKI & BABINSKI Bor 08:09:33.35 916.441 01:14:33.35
588 NL SCHUT & ZANTEN Black Devil 08:09:45.29 914.001 01:14:45.29
589 ES WINKIE PIGEONS Pinillo 08:10:02.05 910.599 01:15:02.05
590 DE TAUBENFREUNDE Team A Felix 08:10:04.67 910.069 01:15:04.67
591 AT HÖLD Erich Elias 08:10:11.99 908.592 01:15:11.99
592 CZ POLEHŇA František Lora 08:10:36.68 903.648 01:15:36.68
593 CZ GRUBER Simon Miňonka 08:10:45.38 901.918 01:15:45.38
594 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pomerol 08:10:51.36 900.733 01:15:51.36
595 CZ REIN Jan "A" Kain 08:10:58.88 899.247 01:15:58.88
596 DE GOETZ Guenter Zea 08:11:08.77 897.301 01:16:08.77
597 SK WALDECK Team Sami 08:11:11.70 896.726 01:16:11.70
598 CZ DUDA Přemysl Katapult 08:11:12.47 896.574 01:16:12.47
599 SK BINDAS Štefan jun. Eliška. 08:11:12.59 896.551 01:16:12.59
600 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Avril 08:11:15.29 896.022 01:16:15.29
601 CZ HOLUŠA David Radegast 08:11:15.51 895.979 01:16:15.51
602 CZ KLEMENS Karel "A" Moana 08:11:15.69 895.944 01:16:15.69
603 CZ GRUBER Simon Red Bull 08:11:19.16 895.265 01:16:19.16
604 SK PJ PIGEONS PJ Bartei 08:11:19.96 895.108 01:16:19.96
605 CZ REIN Jan "A" Maki 08:11:22.11 894.688 01:16:22.11
606 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 08:11:22.70 894.573 01:16:22.70
607 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Denver 08:11:23.37 894.442 01:16:23.37
608 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Slimi 08:11:23.70 894.378 01:16:23.70
609 CZ FOJTÍK - RICHTÁRIK Team Aneli 08:11:24.64 894.195 01:16:24.64
610 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Ulli 08:11:25.23 894.079 01:16:25.23
611 CZ KLEMENS Karel "B" KM 2 08:11:25.79 893.970 01:16:25.79
612 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 1 08:11:27.04 893.727 01:16:27.04
613 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Tim 61 08:11:28.57 893.429 01:16:28.57
614 CZ KRATOCHVÍL Petr Majk 08:11:29.32 893.283 01:16:29.32
615 DE KUSSER Josef Audi Q2 08:11:30.29 893.094 01:16:30.29
616 NL CORVO Tobias. 08:11:30.34 893.084 01:16:30.34
617 CZ NOVÁK & BASTL Team Volare 08:11:31.78 892.804 01:16:31.78
618 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 1 08:11:32.21 892.720 01:16:32.21
619 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" September 08:11:32.86 892.594 01:16:32.86
620 DE HOOP Michael Blue Nate 08:11:34.77 892.223 01:16:34.77
621 CZ KSČ Company Dubček 08:11:35.62 892.058 01:16:35.62
622 CZ REIN Jan "A" Kiki. 08:11:36.23 891.940 01:16:36.23
623 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Max 37 08:11:36.52 891.883 01:16:36.52
624 CH ANDERHUB Oskar Anchor 08:11:36.91 891.808 01:16:36.91
625 CZ BARTL Pavel Spawn 7 08:11:37.11 891.769 01:16:37.11
626 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Prince Nico 23 08:11:37.72 891.651 01:16:37.72
627 BE GODDERIS Linda Bounty 08:11:38.14 891.569 01:16:38.14
628 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Sandokan 08:11:38.75 891.451 01:16:38.75
629 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Kai 08:11:40.44 891.123 01:16:40.44
630 NL KOEHOORN Jaap Roodkapje 2 08:11:42.34 890.756 01:16:42.34
631 DE SCHWARM Claudia Milton 08:11:42.63 890.699 01:16:42.63
632 DE GOETZ Guenter Zargo 08:11:43.12 890.605 01:16:43.12
633 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM Solo 08:11:43.74 890.485 01:16:43.74
634 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Chilly 08:11:44.05 890.425 01:16:44.05
635 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Jednička 08:11:44.82 890.276 01:16:44.82
636 DE SCHWARM Claudia Haleb 08:11:45.27 890.189 01:16:45.27
637 CZ KOLÁŘ František Harry 08:11:45.53 890.139 01:16:45.53
638 CZ BARTONĚK Jaroslav Era 08:11:46.10 890.028 01:16:46.10
639 PL PRZYWARA Marek Warta 08:11:46.34 889.982 01:16:46.34
640 BE BODDAERT - LOGGHE "C" B-L III. 4 08:11:46.82 889.889 01:16:46.82
641 CZ HLAVINKA Josef jun. Vilém 08:11:47.24 889.808 01:16:47.24
642 CZ BARTONĚK Jaroslav Rik 08:11:47.32 889.793 01:16:47.32
643 DE FAMILIE JOEKEL Joe. 08:11:47.34 889.789 01:16:47.34
644 CZ SCHNEEWHITE LOFTS Kanon 08:11:47.53 889.752 01:16:47.53
645 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Sarso 08:11:47.67 889.725 01:16:47.67
646 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Dakota 08:11:47.97 889.667 01:16:47.97
647 PL KOŹLENIA Artur Big 49 08:11:50.03 889.270 01:16:50.03
648 CZ KSČ Company Lenin 08:11:50.30 889.218 01:16:50.30
649 CZ VLČEK Jiří JV One 08:11:50.65 889.150 01:16:50.65
650 DE HIMMELSSTÜRMER Team Emil 08:11:50.90 889.102 01:16:50.90
651 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rule The World 08:11:51.39 889.007 01:16:51.39
652 AT WENZ Alfred Renate 08:11:51.93 888.903 01:16:51.93
653 SK DH PIGEONS DH Fouri 08:11:53.32 888.636 01:16:53.32
654 DK TIPLEA Cezar Ovidiu Lira 08:11:53.50 888.601 01:16:53.50
655 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Noella 08:11:54.28 888.451 01:16:54.28
656 SK DREXLEROVÁ Helena Hannibal 08:11:54.67 888.376 01:16:54.67
657 CZ YOUNG STARS Romča 08:11:56.03 888.114 01:16:56.03
658 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Special One 08:11:56.52 888.020 01:16:56.52
659 NL DOLDERSUM & Zn. Koller 08:11:57.01 887.925 01:16:57.01
660 BE BODDAERT - LOGGHE "A" B-L I. 6 08:11:57.54 887.823 01:16:57.54
661 AT LEICHTFRIED Walter Fit for Fun 08:11:59.66 887.416 01:16:59.66
662 AT WENZ Alfred Manuela 08:12:00.84 887.189 01:17:00.84
663 CZ KHL Kamenář Rumburak 08:12:01.48 887.066 01:17:01.48
664 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa IV. 08:12:03.08 886.759 01:17:03.08
665 CZ BOROVIČKA Ladislav Fighter In The Air 08:12:05.12 886.368 01:17:05.12
666 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Santa Maria 08:12:05.77 886.244 01:17:05.77
667 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 08:12:06.48 886.108 01:17:06.48
668 DE KUSSER Josef Audi Q5 08:12:07.78 885.859 01:17:07.78
669 DE TEAM UELSEN Gerald 1125 08:12:08.04 885.809 01:17:08.04
670 PL PERDOCH Rafal RP 08:12:09.18 885.591 01:17:09.18
671 DE SCHEPER Günter Shearly 08:12:09.65 885.501 01:17:09.65
672 SK COMOREK Pavel Krym 08:12:10.27 885.382 01:17:10.27
673 SK SEDLÁK & GRÉK Miroslav + Peter Michaela 08:12:10.36 885.365 01:17:10.36
674 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Standa 08:12:10.73 885.295 01:17:10.73
675 DE SPORTFREUNDE SÜDTHÜRINGEN Team Peggy 08:12:11.01 885.241 01:17:11.01
676 CZ HAVLÍK Antonín Kadet 8 08:12:12.79 884.901 01:17:12.79
677 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Alonso 08:12:13.14 884.834 01:17:13.14
678 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Kai 59 08:12:13.40 884.784 01:17:13.40
679 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Leona 08:12:13.72 884.723 01:17:13.72
680 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Zuzi. 08:12:15.36 884.410 01:17:15.36
681 SK RYBÁR Ĺubomír Viki. 08:12:17.16 884.067 01:17:17.16
682 DE SCHWARM Claudia Ratina Z 08:12:17.81 883.943 01:17:17.81
683 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Lidice 08:12:18.39 883.833 01:17:18.39
684 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Luis 28 08:12:19.27 883.665 01:17:19.27
685 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Střela 08:12:20.05 883.516 01:17:20.05
686 BE VAN STICHEL Dirk Metal 08:12:21.15 883.307 01:17:21.15
687 PL KICKO Tadeusz KT 08:12:24.33 882.702 01:17:24.33
688 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer IV. 08:12:24.89 882.596 01:17:24.89
689 SK DREXLEROVÁ Helena Reginleif 08:12:25.07 882.562 01:17:25.07
690 CZ VÍTEK Jan Maty 08:12:25.67 882.448 01:17:25.67
691 AT KUTLESA Slavko Herbie 08:12:26.32 882.324 01:17:26.32
692 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" July 08:12:27.24 882.149 01:17:27.24
693 CZ KLEMENS Karel "A" KM 1 08:12:27.54 882.092 01:17:27.54
694 SK FLIMEL Miroslav FM 03 08:12:27.70 882.062 01:17:27.70
695 AT GASSER Reinhard Blaue Artist 08:12:30.06 881.614 01:17:30.06
696 SK BINDAS Štefan jun. Toby 08:12:32.32 881.186 01:17:32.32
697 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Toma 08:12:33.35 880.991 01:17:33.35
698 AT WALDER Florian Electric Blue 08:12:33.84 880.898 01:17:33.84
699 CZ KROČIL Jaroslav Monda 08:12:37.03 880.295 01:17:37.03
700 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Lars 35 08:12:37.73 880.163 01:17:37.73
701 SK RATICA Dušan Dodi 08:12:39.49 879.830 01:17:39.49
702 CZ REIN Jan "B" Kari. 08:12:39.83 879.766 01:17:39.83
703 CZ GRUBER Simon Morava 08:12:40.02 879.730 01:17:40.02
704 CZ VLČEK Jiří JV Twelve 08:12:40.88 879.568 01:17:40.88
705 CZ KESSLER & ZOCH Ely 08:12:42.10 879.338 01:17:42.10
706 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Miki 08:12:42.31 879.298 01:17:42.31
707 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Margaery 08:12:42.71 879.223 01:17:42.71
708 BE BODDAERT - LOGGHE "C" B-L III. 3 08:12:42.82 879.202 01:17:42.82
709 AT NÖRES & OFNER Team Ok 3 08:12:43.78 879.021 01:17:43.78
710 CZ FOJTÍK - RICHTÁRIK Team Atom. 08:12:44.49 878.887 01:17:44.49
711 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Zuzka 08:12:44.71 878.846 01:17:44.71
712 DE GOETZ Guenter Ziggy II. 08:12:45.25 878.744 01:17:45.25
713 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 08:12:47.90 878.245 01:17:47.90
714 CZ KONEČNÝ Vlastimil Stella 08:12:48.80 878.076 01:17:48.80
715 SK ŠIMKO Ján Tina 08:12:49.13 878.014 01:17:49.13
716 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk & Lucas Toruk Makto 08:12:49.48 877.948 01:17:49.48
717 AT NÖRES & OFNER Team No 1 08:12:49.92 877.865 01:17:49.92
718 CZ REIN Jan "A" Mary. 08:12:50.04 877.843 01:17:50.04
719 DE TARGATZ Angela Dr. Angie. 08:12:51.29 877.608 01:17:51.29
720 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Tom 58 08:12:52.42 877.395 01:17:52.42
721 CZ DYNKA Miroslav Bohumila 08:12:52.62 877.358 01:17:52.62
722 BE BODDAERT - LOGGHE "B" B-L II. 6 08:12:54.69 876.969 01:17:54.69
723 SK MAGUŠÍN Gejza & Lýdia Da Vlado 08:12:55.02 876.907 01:17:55.02
724 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirage 08:12:55.17 876.879 01:17:55.17
725 SK NOVÁK Matej Vnučka 08:12:55.40 876.836 01:17:55.40
726 NL BAS VAN BEVEREN Taranis 08:12:55.63 876.793 01:17:55.63
727 DE TAUBENFREUNDE Team A Mia 08:12:55.82 876.757 01:17:55.82
728 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Skyler 08:12:55.85 876.752 01:17:55.85
729 AT STRAIF Walter Elis 08:12:56.36 876.656 01:17:56.36
730 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Speedy 08:12:56.62 876.607 01:17:56.62
731 SK COMOREK Pavel Moskva 08:12:58.31 876.291 01:17:58.31
732 AT WENZ Alfred Maggie 08:12:58.74 876.210 01:17:58.74
733 CZ VACEK Josef Pegas 08:12:59.93 875.987 01:17:59.93
734 SK MATALÍK Peter Libka 08:13:00.08 875.959 01:18:00.08
735 CZ DUO Květná Endorfin 08:13:00.61 875.860 01:18:00.61
736 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Rhea 08:13:01.34 875.724 01:18:01.34
737 ES WINKIE PIGEONS Gualdabin Banús 08:13:03.42 875.335 01:18:03.42
738 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 08:13:05.37 874.970 01:18:05.37
739 SK ĹAHKÝ Jaroslav Monika 08:13:06.40 874.778 01:18:06.40
740 CZ MAČALA Zdeněk Marieta 08:13:06.56 874.748 01:18:06.56
741 SK LESNICKÝ Jozef Matúš 08:13:06.83 874.698 01:18:06.83
742 CZ LIPNÍK Team Špička 08:13:07.30 874.610 01:18:07.30
743 DE TAUBENFREUNDE Team A Irene 08:13:07.43 874.586 01:18:07.43
744 PL BARTH Janusz Pliszka 08:13:08.22 874.438 01:18:08.22
745 SK X-TEAM Bohus 08:13:09.26 874.245 01:18:09.26
746 AT KUTLESA Slavko Stormi 08:13:09.45 874.209 01:18:09.45
747 DE GEBHARDT Reinhard Kalahari 08:13:10.64 873.987 01:18:10.64
748 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady I. 08:13:11.48 873.831 01:18:11.48
749 AT NÖRES Kurt Kuno 5 08:13:11.66 873.797 01:18:11.66
750 CZ KLEMENS Karel "C" KM 8 08:13:11.95 873.743 01:18:11.95
751 DE TAUBENFREUNDE Team B Timo 08:13:12.16 873.704 01:18:12.16
752 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Homer 08:13:12.63 873.617 01:18:12.63
753 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Cersei 08:13:13.13 873.524 01:18:13.13
754 CZ KOLÍNEK Jarolím Martina. 08:13:13.54 873.447 01:18:13.54
755 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 08:13:14.25 873.315 01:18:14.25
756 DE SCHEPER Günter Sherry 08:13:14.35 873.297 01:18:14.35
757 SK PRÍVARA Pavol Benjamin 08:13:14.39 873.289 01:18:14.39
758 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Angelina 08:13:14.79 873.215 01:18:14.79
759 SK HROZEN Peter Aneta 08:13:14.93 873.189 01:18:14.93
760 CZ REIN Jan "B" James. 08:13:15.04 873.168 01:18:15.04
761 CZ GRUBER Simon Xena 08:13:15.41 873.099 01:18:15.41
762 SK ŠL PIGEONS ŠL Nela 08:13:15.67 873.051 01:18:15.67
763 DE TAUBENFREUNDE Team A Ben 08:13:15.83 873.021 01:18:15.83
764 CZ HOLUŠA David Eva 08:13:17.12 872.782 01:18:17.12
765 DE GEBHARDT Reinhard Million 08:13:17.24 872.759 01:18:17.24
766 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Frederika 08:13:17.95 872.627 01:18:17.95
767 BG DERBY SUNNY BEACH BULGARIA Ilian Damenliev Dern 08:13:17.96 872.626 01:18:17.96
768 DE TAUBENFREUNDE Team A Ronaldo 08:13:19.22 872.392 01:18:19.22
769 CZ SCHNEEWHITE LOFTS Střela. 08:13:19.40 872.358 01:18:19.40
770 CZ KLEMENS Karel "B" Alleta 08:13:20.78 872.102 01:18:20.78
771 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Dodo. 08:13:22.66 871.753 01:18:22.66
772 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 08:13:23.92 871.520 01:18:23.92
773 AT GRATZER Marco Vodan 08:13:25.06 871.309 01:18:25.06
774 CZ LIPNÍK Team Hraničanka 08:13:25.63 871.203 01:18:25.63
775 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Silver Birch 08:13:25.64 871.201 01:18:25.64
776 AT TEAM VEREIN 609 Heinz. 08:13:26.15 871.107 01:18:26.15
777 DE LECKE Theo & Markus Stefan 08:13:27.79 870.803 01:18:27.79
778 NO HELGESEN Bjorn Ove Power 098 08:13:29.99 870.397 01:18:29.99
779 AT RADU Constantin Jakob 08:13:30.13 870.371 01:18:30.13
780 IT GIURCA Team Gianni 08:13:32.04 870.018 01:18:32.04
781 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 08:13:33.18 869.808 01:18:33.18
782 PL BARTH Janusz Szpak 08:13:33.26 869.793 01:18:33.26
783 AT LEICHTFRIED Karin Donnerhall 08:13:33.99 869.658 01:18:33.99
784 IT WONDER PIGEON Team Carro 08:13:34.33 869.595 01:18:34.33
785 DE MARQUART & SÖHNE Simba Bolt 08:13:36.72 869.155 01:18:36.72
786 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Reser 55 08:13:38.28 868.867 01:18:38.28
787 CZ KHL Kamenář Arabela 08:13:38.71 868.788 01:18:38.71
788 SK MAJDÁK Michal Apatit 08:13:39.11 868.715 01:18:39.11
789 CZ KLEMENS Karel "C" Teboho 08:13:39.68 868.610 01:18:39.68
790 CZ KIRSCH Jiří Veršan 08:13:40.51 868.457 01:18:40.51
791 CZ KLEMENS Karel "A" Limbo 08:13:40.86 868.393 01:18:40.86
792 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Don´t Push It 08:13:41.73 868.233 01:18:41.73
793 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Team Akim 08:13:42.69 868.056 01:18:42.69
794 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra. 08:13:43.08 867.984 01:18:43.08
795 AT GASSER Reinhard Bullet 08:13:43.55 867.898 01:18:43.55
796 CZ DYNKA Miroslav Bohumil 08:13:47.24 867.221 01:18:47.24
797 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Faye 08:13:47.35 867.200 01:18:47.35
798 CZ SCHNEEWHITE LOFTS Deth of Franta 08:13:47.71 867.134 01:18:47.71
799 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Many 08:13:48.97 866.903 01:18:48.97
800 CZ HOLUŠA David David 08:13:49.41 866.823 01:18:49.41
801 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka I. 08:13:49.66 866.777 01:18:49.66
802 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Auroras Encore 08:13:52.07 866.335 01:18:52.07
803 CZ VACEK Josef Benjo 08:13:52.61 866.237 01:18:52.61
804 BE COPPENS Peter Bjorn 08:13:52.98 866.169 01:18:52.98
805 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Predone 08:13:53.18 866.132 01:18:53.18
806 BE BAFORT Luc Luc 08:13:55.81 865.651 01:18:55.81
807 CZ KESSLER & ZOCH Desmond 08:13:57.46 865.350 01:18:57.46
808 SK X-TEAM Mirka X 08:13:59.02 865.065 01:18:59.02
809 DE SG SCHMIDT - SOMMER Shadow 08:13:59.95 864.895 01:18:59.95
810 DE BÖHME Team Argenton B & C 08:14:00.49 864.797 01:19:00.49
811 CZ MAKANAKI Team Mind Master 08:14:02.93 864.352 01:19:02.93
812 CZ BARTL Pavel Spawn 6 08:14:07.53 863.514 01:19:07.53
813 PL MAZIARZ RACING TEAM Kari 08:14:09.96 863.073 01:19:09.96
814 CZ RODR Pavel Bc. Pasta La Vista 08:14:11.59 862.776 01:19:11.59
815 CZ BARTL Pavel Spawn 4 08:14:14.80 862.194 01:19:14.80
816 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Petra 08:14:18.72 861.484 01:19:18.72
817 IT GIURCA Team Gibson 08:14:21.03 861.066 01:19:21.03
818 CZ GORČÍK František Lada 08:14:29.02 859.623 01:19:29.02
819 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poseidon 08:14:30.92 859.281 01:19:30.92
820 BE BODDAERT - LOGGHE "B" B-L II. 2 08:14:31.24 859.223 01:19:31.24
821 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 12 08:14:36.46 858.284 01:19:36.46
822 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 8 08:14:36.84 858.216 01:19:36.84
823 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Bindaree 08:14:37.45 858.106 01:19:37.45
824 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Julia 41 08:14:37.56 858.087 01:19:37.56
825 CZ KHL Kamenář White Head 08:14:43.27 857.062 01:19:43.27
826 SK PRÍVARA Pavol Vendelin 08:14:44.84 856.781 01:19:44.84
827 IT SILVESTRI LOFT Alice 08:14:50.26 855.812 01:19:50.26
828 CZ KESSLER & ZOCH Rose 08:14:52.30 855.447 01:19:52.30
829 AT GRATZER Marco Luki 08:14:53.81 855.178 01:19:53.81
830 BE VAN STICHEL Dirk Iron 08:14:55.06 854.955 01:19:55.06
831 CZ BARTOŠ Radek Locika 08:14:58.30 854.378 01:19:58.30
832 SK LESNICKÝ Jozef Torak 08:14:58.55 854.333 01:19:58.55
833 NL EKEHAAR / TER APEL Team Kaj 08:14:58.80 854.289 01:19:58.80
834 BG ILIEV Iliyan Bibi. 08:15:01.60 853.790 01:20:01.60
835 CZ KVASNICA & POKORNÝ Team Nicol 08:15:03.38 853.474 01:20:03.38
836 PL PERDOCH Rafal CH 08:15:08.36 852.590 01:20:08.36
837 DE HIMMELSSTÜRMER Team Toni 08:15:08.89 852.496 01:20:08.89
838 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 08:15:10.12 852.278 01:20:10.12
839 DE TARGATZ Angela Dr. Antonia 08:15:14.34 851.531 01:20:14.34
840 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Pinot Grigio 08:15:14.74 851.460 01:20:14.74
841 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 08:15:16.81 851.094 01:20:16.81
842 SK NOVÁK Matej Osmička 08:15:18.73 850.755 01:20:18.73
843 CZ VLČEK Jiří JV Seventeen 08:15:20.37 850.466 01:20:20.37
844 SK PRÍVARA Pavol Blanka. 08:15:20.58 850.429 01:20:20.58
845 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver De Geert 08:15:21.55 850.258 01:20:21.55
846 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Team Leoš 08:15:22.72 850.051 01:20:22.72
847 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Le Francais Volant 08:15:26.12 849.453 01:20:26.12
848 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Team Pepé 08:15:27.16 849.270 01:20:27.16
849 SK PRÍVARA Pavol Fittipaldi 08:15:28.20 849.087 01:20:28.20
850 SK COMOREK Pavel Havana 08:15:32.13 848.396 01:20:32.13
851 SK LAŠ Vladimír Las 2 08:15:38.16 847.339 01:20:38.16
852 CZ BARTOŠ Radek Lola 08:15:40.65 846.903 01:20:40.65
853 SK PAJTA Vladimír Kačena 08:15:53.36 844.685 01:20:53.36
854 CZ KLEMENS Karel "A" KM 4 08:16:08.18 842.113 01:21:08.18
855 CZ DYNKA Miroslav Albína 08:16:15.80 840.797 01:21:15.80
856 ES WINKIE PIGEONS Marbella 08:16:22.26 839.685 01:21:22.26
857 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Eliška 08:16:29.69 838.409 01:21:29.69
858 DE SCHEPER Günter Sheila 08:16:31.59 838.083 01:21:31.59
859 CZ LEŠŇOVSKÝ - VRBA Lukin 08:16:41.86 836.327 01:21:41.86
860 CZ SÝKORA Jaromír Lukáš. 08:16:49.82 834.972 01:21:49.82
861 BG DERBY SUNNY BEACH BULGARIA Ilian Damenliev Derby 08:16:52.07 834.589 01:21:52.07
862 PL KOŹLENIA Artur Joha 08:16:55.03 834.086 01:21:55.03
863 CZ KLEMENS Karel "A" KM 9 08:17:01.56 832.980 01:22:01.56
864 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Plutónium 08:17:09.98 831.557 01:22:09.98
865 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Safier 08:17:12.73 831.094 01:22:12.73
866 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 2 08:17:22.22 829.498 01:22:22.22
867 NL BAS VAN BEVEREN Teshub 08:17:23.16 829.340 01:22:23.16
868 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM Ozi 08:17:32.46 827.783 01:22:32.46
869 DE K.H.WICHERT Koukalova 08:17:48.05 825.185 01:22:48.05
870 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 4 08:18:01.94 822.884 01:23:01.94
871 DE GEBHARDT Reinhard Lion 08:18:05.74 822.257 01:23:05.74
872 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Special Beauty 41 08:18:08.05 821.876 01:23:08.05
873 CZ YOUNG STARS Turboš 08:18:40.04 816.639 01:23:40.04
874 PL MAZIARZ RACING TEAM Hula 08:18:51.04 814.853 01:23:51.04
875 CZ BARTOŠ Radek Veru 08:19:11.38 811.572 01:24:11.38
876 IT PRIFTI Ervin Pristo 08:19:36.48 807.560 01:24:36.48
877 CZ KLEMENS Karel "A" KM 5 08:19:37.88 807.337 01:24:37.88
878 AT WENZ Alfred Heinz 08:19:42.61 806.586 01:24:42.61
879 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Simon 47 08:20:08.78 802.454 01:25:08.78
880 DE FAMILIE JOEKEL Jorel 08:20:13.78 801.669 01:25:13.78
881 CZ NESVADBA Petr Kleine 4 08:20:19.90 800.711 01:25:19.90
882 CZ HOŘEJŠÍ Jiří Letadlo 08:20:25.19 799.884 01:25:25.19
883 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver De Runa 08:20:31.17 798.952 01:25:31.17
884 AT GRATZER Marco Radetzky 08:20:34.46 798.440 01:25:34.46
885 CZ NERS Jaroslav Alexa 08:20:58.87 794.662 01:25:58.87
886 IT PRIFTI Ervin Prinz 08:21:13.67 792.389 01:26:13.67
887 SK NOVÁK Pavel Harry. 08:21:37.50 788.756 01:26:37.50
888 CZ GRUBER Simon Bulck 08:21:40.48 788.304 01:26:40.48
889 CZ NOVÁK & BASTL Team Jacky 08:21:46.68 787.365 01:26:46.68
890 CZ MOTRE Vasil Motley 08:21:59.42 785.444 01:26:59.42
891 CZ DUDA Přemysl Turbo 08:22:26.49 781.391 01:27:26.49
892 AT NÖRES & OFNER Team No 2 08:22:48.58 778.115 01:27:48.58
893 NL BAS VAN BEVEREN Thor 08:22:52.92 777.474 01:27:52.92
894 PL GRZYWA Mateusz GM 08:22:55.59 777.081 01:27:55.59
895 DE SG MEISSNER & SCHEURER Sandra 08:23:34.89 771.335 01:28:34.89
896 AT STRAIF Walter Bea. 08:23:38.85 770.761 01:28:38.85
897 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM Red 08:23:51.61 768.916 01:28:51.61
898 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Samuel 08:23:52.72 768.756 01:28:52.72
899 DE SG MEISSNER & SCHEURER Daniel. 08:24:16.20 765.386 01:29:16.20
900 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM Bojo 08:24:19.94 764.852 01:29:19.94
901 CZ KHL Kamenář Love Wind 08:24:42.94 761.584 01:29:42.94
902 BE DECOENE MARC Team Vaillant 08:24:48.93 760.737 01:29:48.93
903 SK DREXLEROVÁ Helena Nero. 08:24:57.08 759.589 01:29:57.08
904 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver De Claudine 08:27:22.60 739.646 01:32:22.60
905 SK FLIMEL Miroslav FM 02 08:27:32.56 738.319 01:32:32.56
906 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Kati 08:27:35.23 737.964 01:32:35.23
907 BE UFK-YOUTH TEAM Elkes Beauty 08:27:44.31 736.760 01:32:44.31
908 AT WALDER Florian Larry 08:28:30.24 730.728 01:33:30.24
909 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" August 08:30:36.26 714.675 01:35:36.26
910 CZ KOLÍNEK Jarolím Anička. 08:31:01.98 711.485 01:36:01.98
911 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Ballabriggs 08:31:04.78 711.139 01:36:04.78
912 CZ BOUCHAL + KRUTIL + TALLA Team Milada Horáková 08:31:29.89 708.055 01:36:29.89
913 DE TAUBENFREUNDE Team B Alex 08:31:59.98 704.394 01:36:59.98
914 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Adolf 08:33:38.36 692.685 01:38:38.36
915 NL LOWLANDS RACING TEAM Whitety 08:34:00.25 690.133 01:39:00.25
916 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Rocky 08:35:54.69 677.088 01:40:54.69
917 AT WALDER Florian Joyce 08:36:23.60 673.871 01:41:23.60
918 AT STEIRER Heinz Ecki 1 08:37:15.79 668.139 01:42:15.79
919 SK PRÍVARA Pavol Alfonzo 08:37:38.96 665.625 01:42:38.96
920 CZ KARAS Antonín Hari 08:38:41.95 658.887 01:43:41.95
921 CZ REIN Jan "B" Alex Jan 08:38:59.61 657.022 01:43:59.61
922 BE BODDAERT - LOGGHE "C" B-L III. 1 08:39:06.36 656.312 01:44:06.36
923 CZ YOUNG STARS Lily Anne 08:39:06.84 656.261 01:44:06.84
924 SK PJ PIGEONS PJ Artan 08:39:10.97 655.828 01:44:10.97
925 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 08:39:12.62 655.655 01:44:12.62
926 NO HELGESEN Bjorn Ove Blue Gold 115 08:39:16.18 655.282 01:44:16.18
927 SK HROZEN Peter Roky 08:39:47.26 652.042 01:44:47.26
928 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Lina 17 08:39:49.38 651.823 01:44:49.38
929 NL EKEHAAR / TER APEL Team Olympic Kjeld 08:39:49.62 651.798 01:44:49.62
930 CZ NESVADBA Petr Xtk 08:40:57.43 644.845 01:45:57.43
931 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Troy 08:41:20.49 642.515 01:46:20.49
932 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 08:41:21.44 642.419 01:46:21.44
933 DE SG STEFFL Rambo 08:41:23.40 642.222 01:46:23.40
934 DE TARGATZ Angela Dr. Anton 08:41:59.89 638.572 01:46:59.89
935 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ploština 08:44:45.84 622.481 01:49:45.84
936 SK ŠL PIGEONS ŠL Lili 08:48:19.21 602.947 01:53:19.21
937 BE BODDAERT - LOGGHE "A" B-L I. 1 08:48:28.64 602.111 01:53:28.64
938 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Dudo 08:51:31.35 586.376 01:56:31.35
939 DE HOFLAND & MENNEN Team Tommy 08:54:13.29 573.101 01:59:13.29
940 CZ KHL Kamenář Lady Jagger 08:54:16.95 572.808 01:59:16.95
941 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Million. 08:54:31.52 571.645 01:59:31.52
942 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa 08:56:00.09 564.671 02:01:00.09
943 BE BAFORT Luc De Luna 08:56:28.68 562.456 02:01:28.68
944 BE POPPE - INGELS Team Lotte 08:58:03.97 555.197 02:03:03.97
945 AT RADU Constantin Maria* 08:58:13.52 554.480 02:03:13.52
946 IT GIURCA Team Gipper 08:58:17.58 554.176 02:03:17.58
947 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pongo 08:58:20.48 553.959 02:03:20.48
948 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Ginerva 08:58:20.67 553.944 02:03:20.67
949 AT HÖLD Erich Chrisi 08:58:28.38 553.368 02:03:28.38
950 DE SCHEPER Günter Shia 08:59:15.45 549.874 02:04:15.45
951 CH WIRZ Team Wick 08:59:22.78 549.334 02:04:22.78
952 DE SG SCHMIDT - SOMMER Midnight 08:59:32.09 548.650 02:04:32.09
953 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Constance 08:59:54.42 547.015 02:04:54.42
954 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" January 09:00:03.96 546.320 02:05:03.96
955 CZ KOSTKA Oldřich Paráda 09:00:10.52 545.842 02:05:10.52
956 DE TAUBENFREUNDE Team B Johann 09:00:24.96 544.795 02:05:24.96
957 CZ DYNKA Miroslav Alexej 09:00:32.16 544.274 02:05:32.16
958 CZ KLEMENS Karel "B" Phive 09:00:47.76 543.149 02:05:47.76
959 DE K.H.WICHERT Lendl 09:01:05.72 541.860 02:06:05.72
960 PL PIENSZKE S & S Plowy 09:01:33.03 539.911 02:06:33.03
961 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Luise 14 09:03:26.73 531.945 02:08:26.73
962 AT STRAIF Walter Enja 09:03:39.45 531.069 02:08:39.45
963 BE COPPENS Peter Helga 09:03:46.84 530.561 02:08:46.84
964 SK DZURÁK + PERÁČEK Martin 2 09:03:50.59 530.304 02:08:50.59
965 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Rossi 09:06:32.70 519.412 02:11:32.70
966 DE GEBHARDT Reinhard Johannesburg 09:06:33.29 519.373 02:11:33.29
967 CZ SKOKAN Pavel Kryštof 09:06:39.43 518.969 02:11:39.43
968 AT TEAM VEREIN 609 Markus. 09:06:45.76 518.554 02:11:45.76
969 CZ FOJTÍK - RICHTÁRIK Team Alex* 09:06:52.51 518.111 02:11:52.51
970 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Zara 09:07:21.46 516.222 02:12:21.46
971 CZ GRUBER Simon Maxim 09:07:35.19 515.332 02:12:35.19
972 DE DEBUS Gerhard Pascal 09:08:56.21 510.136 02:13:56.21
973 CZ REIN Jan "A" Sam. 09:09:31.59 507.900 02:14:31.59
974 CZ KLEMENS Karel "B" KM 10 09:09:44.53 507.087 02:14:44.53
975 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 09:10:09.26 505.541 02:15:09.26
976 SK KASAN Jozef Romanka 09:10:11.68 505.390 02:15:11.68
977 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 4 09:10:44.25 503.369 02:15:44.25
978 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Susi 19 09:12:56.81 495.307 02:17:56.81
979 DE SALEK Richard Ursula 09:13:45.21 492.427 02:18:45.21
980 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 742 09:13:49.54 492.171 02:18:49.54
981 AT TEAM VEREIN 609 Michael 09:13:54.95 491.852 02:18:54.95
982 IT NASTERNAK Tomas & Leonardo Leo 09:13:56.49 491.761 02:18:56.49
983 BE GODDERIS Linda Jo 09:14:26.44 490.001 02:19:26.44
984 SK HROZEN Peter Žaneta 09:14:53.02 488.449 02:19:53.02
985 AT GARCIA & RÖTZER Team Sisi 09:15:17.44 487.032 02:20:17.44
986 BE DECOENE MARC Team Fifi 09:16:06.46 484.212 02:21:06.46
987 DE SG SCHMIDT - SOMMER Sunshine 09:16:06.64 484.202 02:21:06.64
988 CZ ECHTNER Antonín Hansa 09:16:13.57 483.806 02:21:13.57
989 SK CHYTIL Peter Martuška 09:17:51.04 478.304 02:22:51.04
990 CZ KLEMENS Karel "C" Waiting 09:18:44.07 475.363 02:23:44.07
991 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Platina 09:18:54.67 474.779 02:23:54.67
992 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Sofia. 09:19:48.19 471.854 02:24:48.19
993 NL BAS VAN BEVEREN Tatenen 09:21:09.62 467.473 02:26:09.62
994 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 777 09:21:51.70 465.241 02:26:51.70
995 AT GRATZER Werner Team Terminator 09:21:56.34 464.996 02:26:56.34
996 CZ DYNKA Miroslav Blažena 09:22:11.43 464.201 02:27:11.43
997 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 09:22:44.94 462.446 02:27:44.94
998 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Flying Dutchman 09:25:52.97 452.841 02:30:52.97
999 DE KUSSER Josef Ferrari 09:26:08.57 452.062 02:31:08.57
1000 SK VOJTEK & KASPERKEVIČ Atoom 09:26:09.75 452.004 02:31:09.75
1001 CZ KOSTKA Oldřich Pepek 09:26:10.72 451.955 02:31:10.72
1002 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Josef 48 09:26:38.68 450.566 02:31:38.68
1003 DE MARQUART & SÖHNE Schnelle Popy 09:27:02.16 449.407 02:32:02.16
1004 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tabasco 09:29:37.15 441.899 02:34:37.15
1005 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 09:34:54.52 427.281 02:39:54.52
1006 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Honzík 09:35:39.06 425.307 02:40:39.06
1007 CZ BARTOŠ Radek Cecco 09:36:15.92 423.687 02:41:15.92
1008 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver De Steven 09:37:56.48 419.329 02:42:56.48
1009 DE SPORTFREUNDE SÜDTHÜRINGEN Team Dagmar 09:38:01.15 419.129 02:43:01.15
1010 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Heiko 36 09:38:11.97 418.665 02:43:11.97
1011 CZ KRATOCHVÍL Dušan Milo 09:38:19.43 418.347 02:43:19.43
1012 DE SG STEFFL Frodo 09:38:33.35 417.753 02:43:33.35
1013 CZ KOLÁŘ František Sirano 09:39:51.11 414.469 02:44:51.11
1014 DE WINGS 2 WIN Nani 09:40:32.26 412.752 02:45:32.26
1015 DE FISCHER Lothar Ficelle 09:41:03.50 411.458 02:46:03.50
1016 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 09:49:15.43 392.099 02:54:15.43
1017 DE SALEK Richard Alexandra 09:53:26.59 382.901 02:58:26.59
1018 CZ KLEMENS Karel "A" Tshepo 09:54:50.40 379.927 02:59:50.40
1019 DE SG STECKENBILLER Sanra 09:54:56.66 379.706 02:59:56.66
1020 CZ ŽLIČAŘ Roman Orion 09:55:16.56 379.008 03:00:16.56
1021 BE BODDAERT - LOGGHE "B" B-L II. 3 09:56:36.13 376.240 03:01:36.13
1022 BE POPPE - INGELS Team Charles 10:00:18.80 368.705 03:05:18.80
1023 PL WÓJCIK Piotr Berlin. 10:02:48.51 363.807 03:07:48.51
1024 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Luky 10:02:57.56 363.515 03:07:57.56
1025 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Pirata 10:11:25.38 347.851 03:16:25.38
1026 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM General 10:17:55.33 336.710 03:22:55.33
1027 CZ KLEMENS Karel "A" Lindiwe 10:18:24.55 335.904 03:23:24.55
1028 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Curry 10:22:25.83 329.392 03:27:25.83
1029 DE SG MEISSNER & SCHEURER Horst 10:26:10.52 323.551 03:31:10.52
1030 SK DREXLEROVÁ Helena El Diablo 10:26:49.43 322.560 03:31:49.43
1031 CZ DYNKA Miroslav Angelika 10:29:11.18 319.003 03:34:11.18
1032 AT GARCIA & RÖTZER Team Carlo 10:29:51.68 318.000 03:34:51.68
1033 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Neptune Collonges 10:29:53.22 317.962 03:34:53.22
1034 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Amberleigh House 10:44:43.80 297.419 03:49:43.80
1035 DE TAUBENFREUNDE Team B Bernd 10:44:50.21 297.280 03:49:50.21
1036 IT WONDER PIGEON Team Cevin 10:52:21.94 287.851 03:57:21.94
1037 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Team Verunka 10:52:25.86 287.772 03:57:25.86
1038 IT GUTAS Mihai & Silviu Team George 10:55:55.63 283.596 04:00:55.63
1039 SK DREXLEROVÁ Helena Bandr 11:20:29.12 257.363 04:25:29.12
1040 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura´s Dream 11:29:27.26 248.952 04:34:27.26
1041 AT EPPENSTEINER Josef Walli 11:50:15.80 231.407 04:55:15.80
1042 AT GRATZER Werner Team Köflach 12:34:43.59 201.121 05:39:43.59
1043 AT GRATZER Werner Team Hope 12:35:28.06 200.683 05:40:28.06
1044 PL WÓJCIK Piotr Mennen 12:57:31.13 188.476 06:02:31.13
1045 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Romana 13:14:26.20 180.072 06:19:26.20
1046 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Phoenix 14:00:36.74 160.536 07:05:36.74
1047 CZ KLEMENS Karel "B" Miemi 14:02:14.09 159.926 07:07:14.09
1048 CZ BOUCHAL + KRUTIL + TALLA Team Jan Sladký Kozina 17:29:07.79 107.748 10:34:07.79
1049 CZ SÝKORA Jaromír Syky 18:18:15.30 100.001 11:23:15.30
1050 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer V. 19:11:32.30 92.766 12:16:32.30
1051 AT WENZ Alfred Marie 19:20:32.62 91.646 12:25:32.62
1052 CZ KRATOCHVÍL Dušan Stela 19:27:27.82 90.803 12:32:27.82
1053 IT WONDER PIGEON Team Candys 19:28:02.53 90.733 12:33:02.53
1054 DE SCHWARM Claudia Lando 19:49:59.92 88.163 12:54:59.92
1055 CH ANDERHUB Oskar Angel 07:51:34.38 45.655 24:56:34.38
1056 CZ VÍTEK Jan Naty 08:28:02.27 44.569 25:33:02.27
1057 DE GEBHARDT Reinhard Buffalo 08:43:26.09 44.126 25:48:26.09
1058 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 3 08:55:05.05 43.796 26:00:05.05
1059 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Chardonnay 10:53:00.75 40.718 27:58:00.75
1060 AT HÖLD Erich Michl 09:20:08.19 22.586 50:25:08.19
1061 PL BARTH Janusz Gil 11:17:57.13 21.739 52:22:57.13

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Earth Summit
BE DECOENE MARC Team Grey Duke
CZ GERSPITZER Team GT-2
DE GOETZ Guenter Zeppo
CZ HOLICKÝ Rostislav Bela.
CZ KOSTKA Oldřich Limonáda
CZ LAŇKA Alfons Petra+
CZ LEŠŇOVSKÝ - VRBA Rosťa
CZ MALŮŠEK Jaroslav Stage
SK MATALÍK Peter Krotká
SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Zina
DE SG STEFFL Sylvester
IT SILVESTRI LOFT Enrico
SK ŠTEFANČÍK Lukáš Soňa
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Siml
SK WALDECK Team Lady Hurem

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
BE DECOENE MARC Team Lisa 08:34:51
DE FAMILIE JOEKEL Joely 07:52:42
AT GASSER Reinhard Pan 08:13:19
CZ GORČÍK František Bony 07:53:45
BG ILIEV Iliyan Didi 07:56:42
BG ILIEV Iliyan Ivana 08:33:08
AT KUTLESA Slavko Nereide 07:53:55
CZ MAČALA Zdeněk Terezka. 08:04:32
CZ MAČALA Zdeněk Marian 14:55:40
AT NÖRES Kurt Kuno 1 17:32:37
CZ NOVÁK & BASTL Team Patrick. 12:35:53
IT PRIFTI Ervin Pritta 08:05:39
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Braven 09:16:35
DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Maria 13 07:53:02
DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Anna 23 10:10:01
CZ ŠABATA Jan Jano 5 07:58:46
PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 829 12:37:36
DE TAUBENFREUNDE Team B Tom 08:07:08
CZ TRUKSA Vítězslav Luňáček 12:39:11

DOLET_PPC_LC