Eso holoubě

       
Poř.   Jméno chovatele Jméno holuba Počet cen Koeficient
1 CZ GRUBER Simon Bulck 3 35.953
2 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Amberleigh House 3 60.268
3 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Saša 3 79.358
4 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Maori Venture 3 80.734
5 CZ KONOPÍK Jiří Eva. 3 89.319
6 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Kati 3 93.667
7 SK ČÁNI Ĺudovít Mária C 3 113.407
8 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 3 129.921
9 NL DOLDERSUM & Zn. Panenka 3 139.306
10 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poxpy 3 144.498
11 CZ ŠABATA Jan Jano 4 3 145.634
12 NL DOLDERSUM & Zn. Koller 3 154.048
13 DE KUSSER Josef Puma 3 160.418
14 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" July 3 183.278
15 SK DH PIGEONS DH Lafo 3 186.464
16 CZ KOLÍNEK Jarolím Antonia. 3 188.473
17 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Dark Blue 64 3 200.467
18 PL PRZYWARA Marek Ward 3 201.658
19 NL EKEHAAR / TER APEL Team Czech Hope 3 214.848
20 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa IV. 3 215.924
21 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 1 3 217.378
22 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 3 218.056
23 DE GOETZ Guenter Zarra 3 223.379
24 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Taifun 3 224.598
25 SK ČÁNI Ĺudovít Kaisa 3 225.579
26 NL DOLDERSUM & Zn. Galasek 3 229.011
27 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Safier 3 237.119
28 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Lea 08 3 244.257
29 DE FAMILIE JOEKEL Jorel 3 246.927
30 AT HÖLD Erich Chrisi 3 251.275
31 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Sophie 3 253.668
32 DE SG STEFFL Sam 3 257.099
33 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Marie. 3 261.688
34 DE SPORTFREUNDE SÜDTHÜRINGEN Team Dagmar 3 263.675
35 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 3 268.512
36 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Denver 3 273.756
37 CZ GRUBER Simon Tereza 3 274.368
38 CZ M.K. CZECH TEAM Ťuk 3 276.034
39 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bela 3 285.368
40 DE HOOP Michael Dark Irma 3 287.030
41 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 3 293.716
42 TH THAILAND WORLD Champion Ship Tai Dee 134 3 294.368
43 AT STRAIF Walter Enja 3 297.297
44 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" October 3 304.242
45 AT STRAIF Walter Elis 3 305.533
46 DE SCHWARM Claudia Luciano 3 305.790
47 CZ KHL Kamenář White Head 3 311.108
48 DE TEAM WIBA Scharm 3 315.654
49 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Party Politics 3 319.577
50 CH ANDERHUB Oskar Antic 3 320.305
51 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" February 3 320.964
52 DE TAUBENFREUNDE Team A Mia 3 322.468
53 SK BINDAS Štefan jun. Eliss 3 325.388
54 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Skyler 3 327.160
55 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" September 3 330.549
56 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Petra 3 333.187
57 AT HÖLD Erich Pia 3 335.439
58 AT GASSER Reinhard Bullet 3 336.276
59 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 3 341.643
60 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 770 3 346.456
61 AT WENZ Alfred Günther 3 354.249
62 DE HOOP Michael Blue Nate 3 357.492
63 DE KUSSER Josef Mercedes 190 3 360.352
64 SK PJ PIGEONS PJ Artan 3 364.607
65 CZ DUDA Přemysl Argema 3 364.919
66 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Tony Stark 3 364.942
67 CZ DUO Květná Endorfin 3 365.466
68 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver De Runa 3 370.187
69 AT LEICHTFRIED Karin Astral 3 372.955
70 PL BARTH Janusz Sroka 3 373.607
71 DE SCHEPER Günter Shosig 3 376.597
72 DE HOOP Michael Blue Harvey 3 377.227
73 DE SG STEFFL Aragorn 3 377.717
74 AT NÖRES & OFNER Team No 1 3 378.759
75 BE POPPE - INGELS Team Lotte 3 379.745
76 AT GRATZER Marco Franz. 3 382.302
77 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Bydži 3 383.835
78 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Pirata 3 396.232
79 CZ BUREŠ Team Pálava 3 409.182
80 AT GRATZER Marco Krambambuli 3 409.478
81 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Santa Maria 3 410.344
82 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Reser 55 3 410.443
83 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Nerra 43 3 412.107
84 DE TAUBENFREUNDE Team B Timo 3 415.567
85 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 3 419.316
86 NL LOWLANDS RACING TEAM Mieke 3 422.120
87 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Don´t Push It 3 422.146
88 SK MAJDÁK Michal Apatit 3 422.736
89 CZ GRUBER Simon Eska 3 423.952
90 DE TAUBENFREUNDE Team B Bernd 3 428.002
91 AT NÖRES Kurt Kuno 3 3 431.983
92 PL ROKOWSKI & BABINSKI Wudo 3 433.031
93 NO HELGESEN Bjorn Ove Power 098 3 434.251
94 CZ BARTL Pavel Spawn 3 3 436.999
95 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk & Lucas Toruk Makto 3 439.242
96 DE HOOP Michael Blue Zeta 3 440.985
97 SK MAGUŠÍN Gejza & Lýdia Da Vlado 3 452.186
98 AT WALDER Florian Anne 3 452.721
99 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" January 3 456.779
100 NL LOWLANDS RACING TEAM Davy 3 462.509
101 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Silver Star 3 474.438
102 SK MAJDÁK Michal Citrin 3 477.165
103 AT KUTLESA Slavko Ivori 3 481.938
104 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 13 3 485.355
105 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Million. 3 486.465
106 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Sugar 3 488.377
107 SK DREXLEROVÁ Helena Cézar 3 496.004
108 NL DOLDERSUM & Zn. Rosicky 3 503.258
109 DE SCHEPER Günter Shigi 3 511.201
110 IT PRIFTI Ervin Proton 3 512.821
111 CH WIRZ Team Wild 3 514.536
112 DE WINGS 2 WIN Nani 3 520.133
113 SK ŠL PIGEONS ŠL Nela 3 520.916
114 SK ŠL PIGEONS ŠL Hugo 3 521.238
115 CZ HLAVINKA Josef jun. Jan. 3 521.591
116 BE UFK-YOUTH TEAM Kathleens Beauty 3 529.385
117 IT WONDER PIGEON Team Cevin 3 529.571
118 CZ FOJTÍK - RICHTÁRIK Team Aurelius 3 529.930
119 DE SCHWARM Claudia Ito 3 531.124
120 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Team Akim 3 534.070
121 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra. 3 534.699
122 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Bart 3 536.299
123 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirra 3 542.442
124 DE GOETZ Guenter Ziggy II. 3 544.200
125 DE TAUBENFREUNDE Team A Falco 3 546.436
126 DE FAMILIE JOEKEL Jokester 3 549.454
127 CZ RODR Pavel Bc. Michael. 3 550.492
128 PL GRZYWA Mateusz Grz 3 551.059
129 NL CORVO Milan 3 551.315
130 CZ GRUBER Simon Miňonka 3 551.796
131 CZ SKOKAN Pavel Danuška 3 552.524
132 DE SCHWARM Claudia Haleb 3 553.039
133 AT NÖRES & OFNER Team Ok 3 3 554.186
134 SK KASAN Jozef Ninka 3 557.394
135 SK HROZEN Peter Žaneta 3 559.720
136 IT GIURCA Team Gilligan 3 561.190
137 SK ČÁNI Ĺudovít Ĺudko 3 562.757
138 DE GOETZ Guenter Zanuss 3 563.845
139 CZ BARTOŠ Radek Locika 3 565.119
140 BG DERBY SUNNY BEACH BULGARIA Ilian Damenliev Derri 3 565.255
141 SK COMOREK Pavel Krym 3 565.280
142 AT RADU Constantin Maria* 3 567.120
143 DE SG MEISSNER & SCHEURER Daniel. 3 568.926
144 BE BAFORT Luc De Jordy 3 570.492
145 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Corsaro 3 571.565
146 CZ KRATOCHVÍL Dušan Milo 3 572.575
147 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" June 3 573.770
148 CZ BARTL Pavel Spawn 11 3 578.091
149 DE K.H.WICHERT Zelezny 3 579.729
150 CZ KSČ Company Dubček 3 579.981
151 CZ REIN Jan "A" Kain 3 580.243
152 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Le Francais Volant 3 581.490
153 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Karl 50 3 587.798
154 DE K.H.WICHERT Sablikova 3 591.410
155 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Filip 3 594.764
156 DE HACKL Gerhard Bill 3 597.021
157 CZ NESVADBA Petr Kleine 4 3 597.242
158 DE GEBHARDT Reinhard Million 3 600.853
159 CZ KSČ Company Biĺak 3 601.552
160 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Daenerys 3 602.833
161 CZ BARTOŠ Radek Veru 3 603.987
162 CZ LIPNÍK Team Vebrklačka 3 604.060
163 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Sandokan 3 613.872
164 CH ANDERHUB Oskar Anchor 3 616.473
165 SK LAŠ Vladimír Las 4 3 617.513
166 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Prince Nico 23 3 617.784
167 SK FLIMEL Miroslav FM 05 3 620.115
168 NL LOWLANDS RACING TEAM Nicole 3 620.127
169 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Leona 3 620.771
170 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 3 623.483
171 CZ YOUNG STARS Lily Anne 3 623.543
172 SK BINDAS Štefan jun. Eliška. 3 624.710
173 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Nena 44 3 626.251
174 CZ VLČEK Jiří JV Nine 3 627.579
175 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Zara 3 628.168
176 CZ YOUNG STARS Sprintka 3 630.140
177 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 3 631.711
178 ES WINKIE PIGEONS Naranjos 3 637.870
179 DE TEAM UELSEN Lina 3 639.806
180 AT GASSER Reinhard Blaue Artist 3 643.964
181 CZ KSČ Company Lenin 3 645.136
182 NL MOL Ed Willem 3 652.529
183 SK SEDLÁK & GRÉK Miroslav + Peter Alica 3 652.669
184 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1123 3 653.358
185 AT EPPENSTEINER Josef Blaue Willi 3 653.620
186 AT LEICHTFRIED Karin Donnerhall 3 654.003
187 SK DREXLEROVÁ Helena Bandr 3 655.938
188 SK LAŠ Vladimír Las 1 3 657.240
189 AT GARCIA & RÖTZER Team Carlo 3 657.426
190 SK SEDLÁK & GRÉK Miroslav + Peter Michaela 3 657.458
191 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Miki 3 659.679
192 CZ SKOKAN Pavel Paolo 3 659.692
193 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Pegii 3 664.558
194 DE KUSSER Josef Ferrari 3 665.670
195 AT GARCIA & RÖTZER Team Heri 3 665.798
196 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Argon 3 669.021
197 AT GRATZER Marco Basti 3 670.416
198 SK WALDECK Team Up and Quick 3 670.587
199 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Faye 3 670.896
200 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Nyx 3 672.122
201 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Toma 3 675.019
202 CZ YOUNG STARS Turboš 3 675.182
203 DE SCHEPER Günter Sherry 3 676.580
204 ES WINKIE PIGEONS Cabopina 3 676.603
205 CZ KRATOCHVÍL Petr Pobít 3 678.074
206 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Šumava 3 678.201
207 DE HIMMELSSTÜRMER Team Josef 3 679.450
208 CZ MOTRE Vasil Moto 3 683.687
209 SK NOVÁK Matej Vnučka 3 684.266
210 CZ DUDA Přemysl Elán 3 685.225
211 AT HÖLD Erich Elias 3 688.745
212 BE BODDAERT - LOGGHE "A" B-L I. 2 3 689.130
213 CZ KONEČNÝ Vlastimil Dan 3 689.181
214 DE SPRANG Matthias Che Champ 3 696.053
215 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Susi 19 3 696.728
216 IT ROMANO Franco Imbri 3 699.087
217 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Neptune Collonges 3 700.706
218 SK WALDECK Team Iota BTW 3 704.674
219 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Standa 3 705.578
220 CZ NOVÁK & BASTL Team Atom 3 706.961
221 SK X-TEAM Mirka X 3 708.690
222 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" December 3 709.271
223 CZ BARTOŠ Radek Lola 3 711.580
224 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Angelina 3 712.784
225 TH THAILAND WORLD Champion Ship Tai Dee 133 3 713.943
226 DE BRANDT Daniel Brandt 1 3 714.518
227 NL KOEHOORN Jaap Roodkapje 3 716.602
228 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Constance 3 718.807
229 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 3 720.584
230 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 3 3 720.742
231 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Nintu 3 723.572
232 CZ KROČIL Jaroslav Monda 3 724.026
233 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1128 3 724.235
234 DE K.H.WICHERT Koukalova 3 726.207
235 AT GARCIA & RÖTZER Team Anita 3 727.559
236 CZ DYNKA Miroslav Albína 3 728.798
237 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Rhea 3 728.910
238 CZ KLEMENS Karel "A" KM 1 3 731.382
239 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Heinz 38 3 731.581
240 CZ YOUNG STARS Laila 3 733.581
241 BG ILIEV Iliyan Ili 3 734.031
242 DE SCHEPER Günter Shelby 3 734.082
243 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Senna 3 734.099
244 CZ DYNKA Miroslav Artur 3 734.544
245 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Rocky 3 738.476
246 CZ BARÁNEK Josef Maruška 3 746.183
247 DE HIMMELSSTÜRMER Team Emil 3 747.051
248 DE SG STECKENBILLER Sanra 3 750.925
249 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Max 37 3 751.179
250 AT LEICHTFRIED Karin Weltmeier 3 752.580
251 CZ KOLÁŘ František Harry 3 755.188
252 AT WENZ Alfred Maria 3 758.054
253 BE DECOENE MARC Team Red Devil 3 758.641
254 AT WENZ Alfred Manuela 3 758.793
255 CZ HLAVINKA Josef jun. Nella 3 759.052
256 AT NÖRES Kurt Kuno 6 3 759.111
257 DE SG STEFFL Gimli 3 761.497
258 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 10 3 762.074
259 DE FAMILIE JOEKEL Jovie 3 762.614
260 IT NASTERNAK Tomas & Leonardo Nadine 3 762.761
261 CZ GRUBER Simon Red Bull 3 763.065
262 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Honzík 3 763.214
263 PL WÓJCIK Piotr Mennen 3 764.292
264 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 4 3 765.995
265 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rule The World 3 766.766
266 CZ MAKANAKI Team Makanaki 3 767.449
267 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Marcel. 3 770.857
268 SK X-TEAM Jozef 1 3 771.425
269 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Marge 3 772.401
270 IT PRIFTI Ervin Prissy 3 772.855
271 BG DERBY SUNNY BEACH BULGARIA Ilian Damenliev Derringer 3 774.031
272 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 09 3 774.823
273 CZ HAVLÍK Antonín Kadet 11 3 778.565
274 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Miryam 3 778.818
275 CZ HOLUŠA David Ostravar 3 779.202
276 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Ballabriggs 3 780.244
277 SK WALDECK Team Majka 3 780.271
278 SK COMOREK Pavel Moskva 3 780.585
279 DE LECKE Theo & Markus Madrid 3 783.143
280 CH WIRZ Team Wick 3 783.406
281 CZ BARTOŠ Radek Rosana 3 786.332
282 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer VI. 3 786.398
283 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pozic 3 789.319
284 CZ DUO Květná Adrenalin 3 790.332
285 CZ HOLUŠA David David 3 792.130
286 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 5 3 792.974
287 AT STEIRER Heinz Ecki 1 3 793.486
288 CZ KROČIL Jaroslav Beruška 3 796.167
289 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Adolf 3 798.632
290 CZ GERSPITZER Team GT-394 3 799.377
291 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Lars 35 3 799.487
292 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Susi 3 800.464
293 DE HOFLAND & MENNEN Team Prinz. 3 800.783
294 AT GASSER Reinhard Pan 3 805.212
295 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 9 3 805.618
296 DE SG SCHMIDT - SOMMER Adventure 3 809.601
297 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura´s Dream 3 809.689
298 CZ KONEČNÝ Vlastimil Martin. 3 810.151
299 AT NÖRES Kurt Kuno 4 3 813.805
300 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Ulli 3 815.854
301 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Tom 58 3 815.889
302 NL MOL Ed Charley 3 818.590
303 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM Solo 3 821.238
304 BE BODDAERT - LOGGHE "B" B-L II. 4 3 823.516
305 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Comply or Die 3 825.203
306 AT GRATZER Marco Graden 3 825.252
307 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Dita 3 827.262
308 NO HELGESEN Bjorn Ove Halla 094 3 830.343
309 IT SILVESTRI LOFT Alice 3 830.875
310 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 3 831.671
311 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Luise 14 3 831.674
312 AT EPPENSTEINER Josef Walli 3 833.176
313 DE TREPTE Arndt + Marcus Tam 3 834.917
314 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Chardonnay 3 839.103
315 CZ GORČÍK František Bony 3 840.208
316 TH THAILAND WORLD Champion Ship Tai Dee 293 3 841.284
317 SK CHYTIL Peter Martuška 3 841.699
318 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 3 844.564
319 CZ SCHNEEWHITE LOFTS Gabriela 3 845.352
320 PL ROKOWSKI & BABINSKI Bab 3 847.886
321 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 6 3 848.859
322 SK BINDAS Štefan jun. Bambi 3 852.482
323 NL CORVO Tess 3 852.553
324 PL MAZIARZ RACING TEAM Agu 3 855.425
325 DE K.H.WICHERT Navratilova 3 855.670
326 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 3 856.735
327 PL MAZIARZ RACING TEAM Kubacki 3 859.241
328 BE GODDERIS Linda Jo 3 860.504
329 SK BINDAS Štefan jun. Stivi 3 862.395
330 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Chilly 3 862.503
331 CZ KESSLER & ZOCH Rose 3 862.977
332 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 747 3 865.300
333 AT LEICHTFRIED Karin Seguan 3 866.826
334 CH WIRZ Team Wiki 3 868.491
335 SK COMOREK Pavel Putin 3 870.322
336 BE DECOENE MARC Team Vaillant 3 872.534
337 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 776 3 872.806
338 IT PRIFTI Ervin Prinz 3 874.332
339 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Tati 3 874.882
340 DE GOETZ Guenter Zelda 3 874.941
341 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Pepper 3 876.931
342 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka I. 3 877.162
343 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Curry 3 879.085
344 PL TARASIUK JERZY SMGE Leoncja 3 879.120
345 BE POPPE - INGELS Team Charles 3 879.717
346 PL KOŹLENIA Artur Barto 3 882.683
347 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver De Steven 3 882.909
348 SK NOVÁK Pavel Barbar 3 882.957
349 CZ BARTL Pavel Spawn 7 3 885.843
350 CZ KLEMENS Karel "B" Phive 3 888.624
351 DE SG STECKENBILLER Salva 3 890.517
352 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Hans 51 3 893.860
353 CZ SATORA Miroslav Barbara 3 893.954
354 DE RÖHLIG Doris & MISKO Peter Team Maja 5 3 895.529
355 DE RÖHLIG Doris & MISKO Peter Team Maja 4 3 907.978
356 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Kai 3 909.198
357 CH ANDERHUB Oskar Angie 3 910.370
358 DE SPRANG Matthias Che Sturmwind 3 911.993
359 CZ SÝKORA Jaromír Matouš 3 913.132
360 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Nemon 3 914.973
361 SK NOVÁK Pavel Tonka 3 915.823
362 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Cincinnati 3 918.334
363 CZ VLČEK Jiří JV One 3 928.412
364 AT LEICHTFRIED Karin Totilas 3 929.195
365 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Germánium 3 930.171
366 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer V. 3 933.469
367 AT KUTLESA Slavko Nereide 3 935.649
368 CZ RODR Pavel Bc. Ester. 3 938.393
369 DE HIMMELSSTÜRMER Team Franz 3 938.702
370 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamino 3 939.707
371 SK KASAN Jozef Romanka 3 939.738
372 DE HIMMELSSTÜRMER Team Eugen 3 940.032
373 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Team Verunka 3 940.318
374 DE TAUBENFREUNDE Team A Ronaldo 3 940.886
375 CZ KVASNICA & POKORNÝ Team Golden King 3 941.948
376 CZ HLAVINKA Josef jun. Vilém 3 942.586
377 CZ POLEHŇA František Lora 3 944.904
378 DE SG STEFFL Rocky. 3 946.388
379 DE SASSE/WELZEL Team Dän.-Talent 3 946.408
380 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Avril 3 949.117
381 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa 3 953.164
382 TH THAILAND WORLD Champion Ship Tai Dee 157 3 956.180
383 DE TEAM UELSEN Gerald 1125 3 956.661
384 DE TAUBENFREUNDE Team A Irene 3 959.754
385 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Mon Mome 3 963.064
386 CZ ŠABATA Jan Jano 5 3 965.196
387 CZ MALŮŠEK Jaroslav Evolution 3 966.637
388 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Jerico Acoara 3 967.362
389 PL KOŹLENIA Artur Big 49 3 970.674
390 PL GRZYWA Mateusz MG 3 970.791
391 PL KICKO Tadeusz K85 3 970.838
392 SK ŠL PIGEONS ŠL Lili 3 972.401
393 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 3 974.918
394 NL EKEHAAR / TER APEL Team Olympic Big Star 3 975.565
395 NL KOEHOORN Jaap Elvis 3 976.946
396 DE WINGS 2 WIN Sanches 3 977.867
397 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Günter 25 3 984.419
398 SK WALDECK Team Sami 3 985.479
399 CZ NOVÁK & BASTL Team Jacky 3 985.691
400 DE SG SCHMIDT - SOMMER Shadow 3 989.567
401 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 3 989.889
402 AT WALDER Florian Larry 3 992.168
403 BE BAFORT Luc Luc 3 992.291
404 AT GRATZER Werner Team Terminator 3 992.696
405 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Alice. 3 995.487
406 AT FAMILIE KREMPLER Anschu 3 996.139
407 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Julia 41 3 997.373
408 CZ MAYER Antonín Bob* 3 997.422
409 BE POPPE - INGELS Team Christa 3 997.545
410 CZ GORČÍK František Lada 3 998.921
411 CZ KHL Kamenář Xenie 3 999.247
412 CZ BARTOŠ Radek Lory 3 999.268
413 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Jojka 3 999.379
414 CZ KLEMENS Karel "B" Alleta 3 999.678
415 DE GOETZ Guenter Zanny 3 1000.410
416 AT TEAM VEREIN 609 Kurt 3 1001.090
417 DE SCHWARM Claudia Milton 3 1004.390
418 SK PRÍVARA Pavol Blanka. 3 1008.330
419 PL BARTH Janusz Szpak 3 1010.040
420 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Cersei 3 1011.720
421 DE FAMILIE JOEKEL Jorge 3 1012.470
422 CZ GRUBER Simon Morava 3 1012.490
423 CZ VACEK Josef Benjo 3 1012.930
424 CZ BARTL Pavel Spawn 4 3 1018.350
425 DE TEAM UELSEN Insa 3 1019.700
426 DE BÖHME Team Argenton B & C 3 1020.750
427 CZ KLEMENS Karel "A" KM 5 3 1023.620
428 SK MATALÍK Peter Modrý Býk 3 1027.490
429 NO HELGESEN Bjorn Ove Thunder 103 3 1029.090
430 CZ HAVLÍK Antonín Kadet 9 3 1032.300
431 SK DZURÁK + PERÁČEK Martin 2 3 1034.380
432 DE LANG Karl Heinz Sabine 3 1034.600
433 CZ KLEMENS Karel "B" KM 10 3 1035.490
434 SK PJ PIGEONS PJ Darscha 3 1045.400
435 CZ KHL Kamenář Arabela 3 1046.420
436 NL LOWLANDS RACING TEAM Whitety 3 1047.610
437 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Team Pepé 3 1047.710
438 NL BAS VAN BEVEREN Tatenen 3 1047.780
439 CZ KIRSCH Jiří Veršan 3 1049.790
440 SK DREXLEROVÁ Helena Reginleif 3 1053.440
441 NL BAS VAN BEVEREN Taranis 3 1056.300
442 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 2 3 1063.590
443 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Kai 59 3 1063.670
444 DE MARQUART & SÖHNE Schnelle Popy 3 1064.250
445 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Bindaree 3 1065.610
446 CZ DYNKA Miroslav Bohuslav 3 1066.230
447 CZ VACEK Josef Pegas 3 1068.680
448 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 3 1068.870
449 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Team Leoš 3 1070.430
450 AT NÖRES & OFNER Team No 2 3 1074.030
451 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Dagmar 18 3 1074.350
452 CZ BOUCHAL + KRUTIL + TALLA Team Milada Horáková 3 1074.790
453 CZ TRUKSA Vítězslav Gabika 3 1077.660
454 CZ TRUKSA Vítězslav Richtr 3 1079.560
455 CZ BARTOŠ Radek Ted 3 1080.390
456 BG DERBY SUNNY BEACH BULGARIA Ilian Damenliev Dern 3 1082.390
457 NL CORVO Luca 3 1083.830
458 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirage 3 1083.920
459 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer IV. 3 1085.600
460 CZ TRUKSA Vítězslav Luňáček 3 1087.040
461 CZ GERSPITZER Team GT-124 3 1090.140
462 CZ MAYER Antonín Gery 3 1095.070
463 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Platina 3 1099.030
464 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Zuzi 3 1100.080
465 SK WALDECK Team Mirka 3 1100.400
466 SK DREXLEROVÁ Helena Hannibal 3 1101.190
467 DE SPRANG Matthias Olympic Bak 3 1101.800
468 AT STRAIF Walter Fredi. 3 1102.570
469 DE SG STEFFL Bilbo 3 1103.700
470 PL ROKOWSKI & BABINSKI Bor 3 1109.220
471 CZ HOŘEJŠÍ Jiří Letadlo 3 1111.080
472 DE TARGATZ Angela Dr. Antonia 3 1116.850
473 CZ VÍTEK Jan Maty 3 1118.720
474 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Tongerke 3 1119.960
475 CZ KIRSCH Jiří Satan. 3 1125.420
476 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Naga 3 1127.390
477 AT TEAM VEREIN 609 Heinz. 3 1127.780
478 DE TAUBENFREUNDE Team B Julia 3 1128.000
479 CZ HOLUŠA David Eva 3 1131.970
480 CZ KLEMENS Karel "A" Lindiwe 3 1132.850
481 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 6 3 1134.550
482 SK STRAŇÁK Branislav Nano 3 1135.190
483 CZ KLEMENS Karel "B" KM 6 3 1138.150
484 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Special Beauty 41 3 1138.520
485 IT WONDER PIGEON Team Csiko 3 1140.200
486 DE HOFLAND & MENNEN Team Ribery 3 1140.580
487 BE BODDAERT - LOGGHE "C" B-L III. 3 3 1142.950
488 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ploština 3 1143.090
489 CZ FOJTÍK - RICHTÁRIK Team Atom. 3 1145.540
490 AT GARCIA & RÖTZER Team Sisi 3 1146.360
491 CZ FOJTÍK - RICHTÁRIK Team Alex* 3 1147.770
492 BE COPPENS Peter Hvitserk 3 1152.520
493 PL MAZIARZ RACING TEAM Kot 3 1152.690
494 CZ CARBOL František Martinka 3 1152.780
495 CZ GERSPITZER Team GT-1134 3 1153.170
496 PL BARTH Janusz Osa 3 1154.470
497 PL BARTH Janusz Kos 3 1155.450
498 DE SPRANG Matthias Silverstar Aladin 3 1156.710
499 CZ DYNKA Miroslav Bohumila 3 1157.130
500 SK X-TEAM Alexandra. 3 1159.400
501 DE TARGATZ Angela Dr. Alexander 3 1159.640
502 DE TAUBENFREUNDE Team A Bodo 3 1161.960
503 CZ KESSLER & ZOCH Desmond 3 1162.940
504 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 3 1163.200
505 CZ HAVLÍK Antonín Kadet 8 3 1170.200
506 DE SPRANG Matthias Strong König 3 1173.380
507 AT HÖLD Erich Emilie 3 1174.970
508 DE GOETZ Guenter Zarro 3 1176.270
509 CZ DUDA Přemysl Turbo 3 1180.560
510 SK COMOREK Pavel Číňan 3 1180.850
511 DE HACKL Gerhard Tobi 3 1183.230
512 DE TAUBENFREUNDE Team A Pele 3 1183.450
513 AT FAMILIE KREMPLER Domy 3 1183.880
514 SK BINDAS Štefan jun. Toby 3 1192.550
515 CZ DUDA Přemysl Katapult 3 1194.230
516 CZ VLČEK Jiří JV Seventeen 3 1198.060
517 SK LESNICKÝ Jozef Vendior 3 1200.360
518 SK ŠIMKO Ján Tina 3 1200.920
519 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Dudo 3 1201.060
520 DE SCHEPER Günter Sherlock 3 1201.620
521 CZ MAKANAKI Team Mind Master 3 1202.170
522 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Zuzi. 3 1207.180
523 CZ BOROVIČKA Ladislav Fighter In The Air 3 1209.170
524 SK LESNICKÝ Jozef Matúš 3 1215.320
525 NL VAN VEEN - NOORDEGRAAF Team Roma 3 1215.880
526 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 12 3 1216.400
527 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Julian 45 3 1216.550
528 PL WÓJCIK Piotr Praha 3 1218.920
529 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Flying Dutchman 3 1221.000
530 CZ KLEMENS Karel "A" Limbo 3 1224.050
531 CZ BARTOŠ Radek Peťa 3 1233.880
532 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady I. 3 1235.650
533 AT KUTLESA Slavko Stormi 3 1235.660
534 DK TIPLEA Cezar Ovidiu Cassy 3 1236.000
535 CZ MOTRE Vasil Motley 3 1239.310
536 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Many 3 1239.750
537 NO HELGESEN Bjorn Ove Atomic 101 3 1244.150
538 BE BODDAERT - LOGGHE "C" B-L III. 4 3 1247.630
539 CZ GRUBER Simon Xena 3 1250.340
540 CZ DYNKA Miroslav Bohumil 3 1253.940
541 SK PRÍVARA Pavol Alfonzo 3 1254.100
542 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 3 1257.340
543 DE FISCHER Lothar Ficelle 3 1257.960
544 DE BEHLKE Andreas Robben 3 1258.390
545 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Marie 15 3 1258.430
546 NL BAS VAN BEVEREN Thor 3 1260.740
547 PT SPORTING PIGEONS TEAM Porros 3 1261.100
548 DE SG MEISSNER & SCHEURER Sandra 3 1263.180
549 NL BAS VAN BEVEREN Teshub 3 1265.040
550 DE SG STECKENBILLER Sailor 3 1268.410
551 NL CORVO Sanne 3 1274.600
552 DE SCHWARM Claudia Surumu 3 1276.560
553 CZ SCHNEEWHITE LOFTS Deth of Franta 3 1279.860
554 IT WONDER PIGEON Team Candys 3 1281.510
555 CZ SKOKAN Pavel Kryštof 3 1282.410
556 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Hallo Stanly 3 1284.370
557 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Anna 23 3 1289.410
558 PL BARTH Janusz Gil 3 1290.610
559 CZ LIPNÍK Team Špička 3 1292.000
560 CZ KLEMENS Karel "B" Siphiwe 3 1298.370
561 CZ REIN Jan "A" Maki 3 1302.620
562 BE POPPE - INGELS Team Leonie 3 1305.660
563 DE DEBUS Gerhard Pascal 3 1306.070
564 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Lidice 3 1308.540
565 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamga 3 1311.160
566 SK PRÍVARA Pavol Fittipaldi 3 1312.930
567 AT NÖRES Kurt Kuno 2 3 1313.110
568 BE COPPENS Peter Ragnar 3 1314.740
569 SK LAŠ Vladimír Las 2 3 1317.040
570 CZ KOLÍNEK Jarolím Martina. 3 1319.960
571 SK NOCHTA Štefan Erik 3 1327.170
572 SK PRÍVARA Pavol Vendelin 3 1329.330
573 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 777 3 1330.680
574 AT WENZ Alfred Renate 3 1335.370
575 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Seagram 3 1337.750
576 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver De Geert 3 1339.000
577 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Tiger Roll 3 1341.390
578 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Ginerva 3 1343.220
579 SK LESNICKÝ Jozef Torak 3 1347.800
580 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM Bojo 3 1348.280
581 IT PRIFTI Ervin Pritta 3 1351.840
582 SK ŠIMKO Ján Dodo 3 1351.930
583 CH WIRZ Team Willow 3 1353.550
584 SK FORGÁČ Marek FM 2 3 1362.130
585 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Andy* 3 1363.370
586 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Silver Birch 3 1363.550
587 SK VOJTEK & KASPERKEVIČ Atoom 3 1363.840
588 DK TIPLEA Cezar Ovidiu Lira 3 1365.320
589 SK FLIMEL Miroslav FM 03 3 1366.270
590 DE TAUBENFREUNDE Team A Max 3 1367.130
591 DE TREPTE Arndt + Marcus Tambor 3 1372.410
592 BE BODDAERT - LOGGHE "C" B-L III. 1 3 1374.420
593 DE SG MEISSNER & SCHEURER Horst 3 1374.700
594 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Marcel 3 1378.630
595 AT RADU Constantin Jakob 3 1379.330
596 CZ KLEMENS Karel "A" Tshepo 3 1381.330
597 CZ KESSLER & ZOCH Ely 3 1383.500
598 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Auroras Encore 3 1386.910
599 IT DOBAI Marian Eppo 3 1391.800
600 DE TARGATZ Angela Dr. Anton 3 1391.850
601 CZ VÍTEK Jan Kity 3 1392.440
602 BE BAFORT Luc De Laura 3 1394.650
603 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 3 1394.950
604 CZ DVOŘÁK Zbyněk Čilo 3 1395.140
605 BE BODDAERT - LOGGHE "B" B-L II. 6 3 1397.760
606 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Boss 3 1400.160
607 CZ VLČEK Jiří JV Twelve 3 1401.620
608 CZ CARBOL František Milanko 3 1405.280
609 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 3 1407.290
610 FR FEROUELLE Jacques Elvis. 3 1407.630
611 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM Red 3 1408.730
612 SK RATICA Dušan Dodi 3 1422.450
613 DE SCHWARM Claudia Dark Ronald 3 1423.060
614 AT WENZ Alfred Conny 3 1425.320
615 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Dodo. 3 1427.310
616 CZ KLEMENS Karel "C" Thong 3 1439.270
617 BE GODDERIS Linda Bounty 3 1439.920
618 IT DOBAI Marian Esprit 3 1440.620
619 AT GRATZER Werner Team Köflach 3 1445.530
620 DE TAUBENFREUNDE Team A Bob 3 1445.680
621 SK HROZEN Peter Aneta 3 1446.660
622 CZ KLEMENS Karel "C" Teboho 3 1447.200
623 SK ĹAHKÝ Jaroslav Monika 3 1451.350
624 CZ REIN Jan "A" Kiki. 3 1451.580
625 SK IM PIGEONS IM Anezka 3 1454.700
626 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Samuel 3 1454.930
627 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 3 1463.510
628 CZ KLEMENS Karel "B" KM 2 3 1469.740
629 PL PERDOCH Rafal CH 3 1472.200
630 DE SALEK Richard Ursula 3 1478.010
631 AT GRATZER Werner Team Herminator 3 1484.000
632 PL MAZIARZ RACING TEAM Stoch 3 1496.970
633 DE GOETZ Guenter Zart 3 1501.930
634 CZ KONEČNÝ Vlastimil Stella 3 1503.530
635 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM Ozi 3 1504.340
636 DE GEBHARDT Reinhard Buffalo 3 1510.870
637 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Mojo 3 1510.970
638 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 2 3 1511.490
639 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 1 3 1514.720
640 DE TARGATZ Angela Dr. Angie. 3 1521.050
641 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Soňa 3 1522.540
642 CZ KLEMENS Karel "A" KM 4 3 1527.830
643 DE RÖHLIG Doris & MISKO Peter Team Maja 3 3 1528.430
644 BE BAFORT Luc De Luna 3 1530.640
645 CZ DYNKA Miroslav Blanka 3 1533.260
646 DE SG SCHMIDT - SOMMER Midnight 3 1536.150
647 PL WÓJCIK Piotr Berlin. 3 1536.660
648 CZ VACEK Josef Perry 3 1537.410
649 FR FEROUELLE Jacques Sultan 3 1538.350
650 BE COPPENS Peter Ubbe 3 1541.240
651 DE SALEK Richard Daniela 3 1542.970
652 DE TAUBENFREUNDE Team A Ben 3 1543.080
653 IT GIURCA Team Gibson 3 1544.510
654 SK STRAŇÁK Branislav Nino 3 1551.480
655 CZ DYNKA Miroslav Alexej 3 1558.680
656 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Jednička 3 1562.810
657 DE HIMMELSSTÜRMER Team Toni 3 1566.700
658 IT NASTERNAK Tomas & Leonardo Leo 3 1568.230
659 CZ MALŮŠEK Jaroslav Performance 3 1572.050
660 DE BRANDT Daniel Basch 1 3 1576.030
661 CZ KOSTKA Tomáš Žofka 3 1579.060
662 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Junior 3 1582.420
663 ES WINKIE PIGEONS Marbella 3 1582.720
664 AT KUTLESA Slavko Bonte Hurrican 3 1586.600
665 DE TARGATZ Angela Dr. Alex. 3 1587.180
666 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Special One 3 1591.090
667 DE SALEK Richard Alexandra 3 1591.710
668 CZ KLEMENS Karel "C" KM 8 3 1593.690
669 CZ BARTONĚK Jaroslav Rik 3 1596.310
670 CZ ŽLIČAŘ Roman Oreo 3 1600.890
671 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver De Claudine 3 1612.230
672 AT TEAM VEREIN 609 Michael 3 1636.070
673 PL PRZYWARA Marek Wargo 3 1649.110
674 BE COPPENS Peter Floki 3 1666.630
675 SK HROZEN Peter Roky 3 1667.910
676 CZ KVASNICA & POKORNÝ Team Ester 3 1669.060
677 CZ DYNKA Miroslav Blažena 3 1673.220
678 ES WINKIE PIGEONS La Torrecilla 3 1708.550
679 CZ VEVERKOVÁ Sabina Gripen 3 1731.100
680 AT GRATZER Werner Team Hope 3 1735.060
681 SK FORGÁČ Marek FM 1 3 1736.990
682 NL CORVO Devi 3 1795.020
683 BE COPPENS Peter Helga 3 1809.920
684 IT WONDER PIGEON Team Carro 3 1821.960
685 PL KICKO Tadeusz K.O. 3 1828.280
686 DE TAUBENFREUNDE Team B Tom 3 1835.710
687 BE VERMANDER Kevin Chéyenne 3 1872.780
688 CZ BARTL Pavel Spawn 8 3 1892.740
689 CZ SÝKORA Jaromír Marek 3 1902.960
690 SK PAJTA Vladimír Kačena 3 1904.680
691 SK MOJZEŠ Milan + Jaroslav MJM General 3 1945.590
692 CZ YOUNG STARS Romča 3 1996.300
693 BE DECOENE MARC Team Lisa 3 2065.130
694 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrick. 3 2077.970
695 CZ KOSTKA Oldřich Pepek 3 2080.660
696 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 3 2118.380
697 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 3 2143.930
698 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tanja 2 17.183
699 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pollax 2 39.876
700 CZ HLAVINKA Josef jun. Limburg 2 46.915
701 ES WINKIE PIGEONS Monteros 2 60.847
702 DE HACKL Gerhard Mike 2 66.118
703 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Tim 61 2 67.753
704 DE SG STECKENBILLER Sabbat 2 78.302
705 CZ FOJTÍK - RICHTÁRIK Team Aneli 2 86.425
706 CZ SÝKORA Jaromír Kateřina 2 87.490
707 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Ariana 2 87.967
708 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirimar 2 89.091
709 CH WIRZ Team Wido 2 92.903
710 DE MARQUART & SÖHNE Little Simba 2 94.265
711 DE LECKE Theo & Markus Berlin 2 95.013
712 DE DEBUS Gerhard Xavier 2 95.624
713 NL MOL Ed Escape 2 108.119
714 DE SG SCHMIDT - SOMMER Butterfly 2 111.483
715 BG ILIEV Iliyan Ivan 2 111.533
716 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Sofia. 2 119.559
717 DE FAMILIE JOEKEL Joomper 2 121.169
718 AT HÖLD Erich Paul 2 132.530
719 IT GIURCA Team Girlie 2 138.307
720 DE MARQUART & SÖHNE Power Messi 2 139.492
721 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" March 2 144.753
722 DE SCHEPER Günter Shearly 2 150.481
723 DE SCHWARM Claudia Ticino 2 154.010
724 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Harley 2 157.128
725 AT WENZ Alfred Krista 2 159.330
726 PL PERDOCH Rafal RP 2 162.947
727 PL PRZYWARA Marek Warco 2 163.779
728 CZ KVASNICA & POKORNÝ Team Nicol 2 166.125
729 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Warys 2 171.428
730 DE SG STEFFL Arnold 2 176.822
731 DE GEBHARDT Reinhard Kalahari 2 177.158
732 CZ NERS Jaroslav Tomas 2 182.018
733 DE SASSE/WELZEL Team Abucus-Kesp. 2 184.266
734 CZ BARTL Pavel Spawn 10 2 184.508
735 CZ KESSLER & ZOCH Porsche 911 2 195.726
736 NL EKEHAAR / TER APEL Team Czechia 2 197.398
737 DE SPORTFREUNDE SÜDTHÜRINGEN Team Peggy 2 205.798
738 CZ KOSTKA Oldřich Paráda 2 208.985
739 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Little Polveir 2 212.248
740 SK STRUHÁR Miloslav MVDr. Alga 2 216.465
741 DE SG STECKENBILLER Sandok 2 216.822
742 IT GIURCA Team Given 2 217.814
743 CH ANDERHUB Oskar Angel 2 227.471
744 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Arnošt 2 228.474
745 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jamina 2 230.779
746 SK PAJTA Vladimír Riko 2 231.578
747 CZ LEŠŇOVSKÝ - VRBA Lukin 2 234.591
748 DE K.H.WICHERT Sebrle 2 237.249
749 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 2 239.382
750 IT PRIFTI Ervin Pristo 2 243.498
751 SK ČÁNI Ĺudovít Monika. 2 246.633
752 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Dakota 2 250.704
753 CZ REIN Jan "B" Alex Jan 2 257.177
754 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Monty´s Pass 2 257.376
755 DE HIMMELSSTÜRMER Team Daniel 2 264.525
756 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Rhea. 2 265.428
757 CZ KOLÍNEK Jarolím Juraj 2 265.967
758 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Marv 2 268.787
759 CZ RODR Pavel Bc. Pasta La Vista 2 275.531
760 DE HOOP Michael Blue Wiki 2 282.725
761 IT SILVESTRI LOFT Emilia 2 282.872
762 CZ KOLÁŘ František Mercedes Perla 2 285.116
763 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pouppy 2 287.882
764 NL EKEHAAR / TER APEL Team Olympic Kjeld 2 290.237
765 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Bernd 26 2 291.737
766 CZ DYNKA Miroslav Angelika 2 294.398
767 CZ NOVÁK & BASTL Team Michel 2 303.607
768 NL KOEHOORN Jaap Japio 2 304.332
769 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 7 2 305.747
770 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 8 2 306.651
771 CZ TRUKSA Vítězslav Hanka 2 308.543
772 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Nete 12 2 318.433
773 BG ILIEV Iliyan Didi 2 319.285
774 DE GOETZ Guenter Zargo 2 324.621
775 SK FORGÁČ Marek Marek F 2 325.031
776 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK My Tip 2 325.649
777 CZ REIN Jan "A" Honzík. 2 328.387
778 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 2 328.519
779 AT WALDER Florian Electric Blue 2 330.636
780 CZ KLEMENS Karel "A" Moana 2 331.605
781 NL BAS VAN BEVEREN Taweret 2 333.386
782 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Last Suspect 2 333.640
783 SK MATALÍK Peter Libka 2 342.850
784 PL KICKO Tadeusz KT 2 350.320
785 DE HOFLAND & MENNEN Team Tommy 2 353.841
786 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Luis 28 2 359.281
787 DE TAUBENFREUNDE Team B Michi 2 359.673
788 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" August 2 362.593
789 CZ YOUNG STARS Maťánek 2 362.621
790 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Zuzka 2 362.814
791 CZ KRATOCHVÍL Petr Majk 2 373.603
792 SK PRÍVARA Pavol Benjamin 2 380.757
793 IT GIURCA Team Gipper 2 380.881
794 SK PJ PIGEONS PJ Bartei 2 383.494
795 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 4 2 384.666
796 PL ROKOWSKI & BABINSKI Bis 2 384.966
797 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pongo 2 387.319
798 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Lina 17 2 388.257
799 CZ REIN Jan "A" Rex 2 394.031
800 CZ VÍTEK Jan Tomi 2 395.066
801 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 2 396.022
802 IT WONDER PIGEON Team Cassidy 2 399.173
803 FR ENGUERAND Thibaut Restian 2 399.337
804 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Rossi 2 403.409
805 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1132 2 407.164
806 CZ NESVADBA Petr Xtk 2 407.307
807 NL KOEHOORN Jaap Roodkapje 2 2 408.868
808 SK IM PIGEONS IM Darya 2 411.578
809 DE SG STEFFL Rambo 2 411.668
810 CZ NESVADBA Petr Uber Terezka 2 413.678
811 DE SG STEFFL Frodo 2 418.229
812 SK DZURÁK + PERÁČEK Matyáš 2 2 424.953
813 CZ KONEČNÝ Vlastimil Plavák 2 426.569
814 CZ HLAVINKA Josef jun. Kvido 2 426.919
815 AT GRATZER Marco Major Tom 2 438.186
816 SK RYBÁR Ĺubomír Viki. 2 448.991
817 NO HELGESEN Bjorn Ove Harrys 095 2 450.002
818 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 2 452.224
819 CZ REIN Jan "A" Max. 2 453.603
820 BG ILIEV Iliyan Bibi. 2 455.971
821 AT LEICHTFRIED Walter Kronprinz 2 456.373
822 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" May 2 457.056
823 CZ REIN Jan "B" Katy 2 459.076
824 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Noella 2 460.314
825 PL PIENSZKE S & S Cnakr 2 461.122
826 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Miribu 2 462.581
827 DE FISCHER Lothar Figaro. 2 466.888
828 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Lea AFM 2 469.063
829 SK DH PIGEONS DH Pagi 2 470.121
830 CZ BARTOŠ Radek Roska 2 472.056
831 AT FAMILIE KREMPLER Meggi 2 473.591
832 CZ MALŮŠEK Jaroslav Stage 2 475.118
833 SK PAJTA Vladimír Lara 2 476.493
834 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Střela 2 481.299
835 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Nick 57 2 482.694
836 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Arya 2 483.537
837 CZ HLAVINKA Josef jun. Malvína 2 486.206
838 SK NOVÁK Pavel Harry. 2 489.799
839 BE BODDAERT - LOGGHE "A" B-L I. 6 2 493.228
840 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa I. 2 493.309
841 DE LECKE Theo & Markus Stefan 2 497.647
842 ES WINKIE PIGEONS Pinillo 2 500.468
843 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Earth Summit 2 503.078
844 DE SG SCHMIDT - SOMMER Sunshine 2 505.514
845 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 742 2 505.823
846 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 769 2 507.759
847 BE DECOENE MARC Team Fifi 2 508.727
848 DE SCHEPER Günter Sheldon 2 511.618
849 CZ REIN Jan "A" Sun 2 513.061
850 CZ KRATOCHVÍL Dušan Stela 2 519.423
851 DE TAUBENFREUNDE Team B Alex 2 522.671
852 BE COPPENS Peter Aslaug 2 523.153
853 NL DOLDERSUM & Zn. Nedved. 2 532.679
854 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Sansa 2 534.067
855 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Homer 2 535.344
856 DE WINGS 2 WIN Gomes 2 535.377
857 DE SCHEPER Günter Shia 2 537.468
858 AT EPPENSTEINER Josef Hilde 2 540.271
859 BE VAN STICHEL Dirk Metal 2 545.287
860 AT KUTLESA Slavko Tramontana 2 545.762
861 AT WALDER Florian Scar 2 546.819
862 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Troy 2 549.256
863 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Sarso 2 553.087
864 DK TIPLEA Cezar Ovidiu Totti 2 553.740
865 PL PRZYWARA Marek Warta 2 554.041
866 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa II. 2 554.149
867 SK COMOREK Pavel Havana 2 562.125
868 NL EKEHAAR / TER APEL Team Kaj 2 568.068
869 SK FLIMEL Miroslav FM 02 2 568.942
870 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Luky 2 572.833
871 SK DREXLEROVÁ Helena El Diablo 2 573.459
872 CZ GRUBER Simon Maxim 2 575.337
873 BE COPPENS Peter Bjorn 2 575.709
874 CZ KHL Kamenář Love Wind 2 580.212
875 CZ HLAVINKA Josef jun. Queen 2 583.314
876 NL SCHUT & ZANTEN CDH Henkey 2 585.009
877 DE GEBHARDT Reinhard Lion 2 589.104
878 DE KUSSER Josef Audi Q5 2 591.074
879 AT LEICHTFRIED Walter Leander 2 591.982
880 DE SCHWARM Claudia Shirocco 2 592.487
881 CZ HLAVINKA Josef jun. Satan 2 594.039
882 DE TAUBENFREUNDE Team A Felix 2 595.009
883 CZ NOVÁK & BASTL Team Volare 2 597.743
884 CZ SCHNEEWHITE LOFTS Střela. 2 600.553
885 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tabasco 2 603.609
886 SK ČÁNI Ĺudovít Dávid* 2 605.341
887 CZ KRATOCHVÍL Petr Ondra 2 605.345
888 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 756 2 607.893
889 BE DECOENE MARC Team Windekind 2 609.868
890 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Plutónium 2 613.218
891 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Janka 1 2 617.775
892 SK DH PIGEONS DH Fouri 2 618.658
893 DE SASSE/WELZEL Team H.G.K.D.R.Welz.2 2 619.596
894 CZ REIN Jan "B" James. 2 623.836
895 CZ NERS Jaroslav Alexa 2 630.460
896 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Myrcella 2 638.801
897 IT WONDER PIGEON Team Capox 2 639.081
898 NO HELGESEN Bjorn Ove Blue Gold 115 2 640.399
899 AT GRATZER Marco Luki 2 641.028
900 BE VAN STICHEL Dirk Iron 2 644.549
901 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Terinka 2 646.956
902 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Alonso 2 651.197
903 CZ GERSPITZER Team GT-2 2 653.367
904 CZ ECHTNER Antonín Hansa 2 655.218
905 DE HIMMELSSTÜRMER Team Georg 2 657.513
906 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Lara 09 2 658.366
907 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Heiko 36 2 664.483
908 CZ FOJTÍK - RICHTÁRIK Team Andy. 2 667.961
909 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Predone 2 669.833
910 CZ KOLÁŘ František Mario 2 671.747
911 AT NÖRES Kurt Kuno 5 2 672.933
912 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Rotwein 2 679.178
913 IT GIURCA Team Gianni 2 682.779
914 CZ KOLÁŘ František Sirano 2 684.168
915 PL GRZYWA Mateusz GM 2 685.646
916 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Florence 2 685.699
917 IT DOBAI Marian Erokee 2 688.477
918 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Blue Magic 2 690.740
919 CZ BOUCHAL + KRUTIL + TALLA Team Kruťaska 2 698.397
920 PL KOŹLENIA Artur Grote 2 707.896
921 PL GRZYWA Mateusz Atam 2 711.207
922 BE BAFORT Luc De Robben 2 715.362
923 DE KUSSER Josef Audi 80 2 719.473
924 CZ KRATOCHVÍL Dušan Kája 2 719.934
925 CZ VACEK Josef Čamlí 2 727.847
926 CZ HLAVINKA Josef jun. Espačo 2 729.436
927 DE BRANDT Daniel Brandt 2 2 735.479
928 PL MAZIARZ RACING TEAM Kari 2 736.460
929 CZ ŽLIČAŘ Roman Orion 2 750.398
930 DE SCHEPER Günter Sheila 2 752.082
931 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1124 2 754.235
932 CZ KARAS Antonín Hari 2 756.233
933 DE MARQUART & SÖHNE Simba Bolt 2 756.346
934 PL GRZYWA Mateusz Teusz 2 758.462
935 AT GRATZER Marco Bumsti 2 760.137
936 ES WINKIE PIGEONS Gualdabin Banús 2 765.081
937 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Simon 47 2 765.274
938 CZ BARTOŠ Radek Cecco 2 766.727
939 BE BODDAERT - LOGGHE "A" B-L I. 1 2 768.361
940 AT NÖRES & OFNER Team Ok 2 2 782.894
941 NL LOWLANDS RACING TEAM Blacky 2 783.318
942 AT WALDER Florian Joyce 2 789.097
943 CZ MAČALA Zdeněk Marian 2 789.407
944 CZ KHL Kamenář Lady Jagger 2 793.492
945 CZ M.K. CZECH TEAM Divík 2 798.270
946 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poseidon 2 802.703
947 SK PJ PIGEONS PJ Lemara 2 802.984
948 AT LEICHTFRIED Walter Fit for Fun 2 803.641
949 CZ KLEMENS Karel "A" KM 9 2 807.131
950 DE TAUBENFREUNDE Team B Johann 2 813.313
951 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Get Magic 2 814.916
952 DE FAMILIE JOEKEL Joe. 2 818.009
953 DE BÖHME Team Pilot Gomez 2 820.442
954 CZ BARTONĚK Jaroslav Era 2 821.296
955 CZ LAŇKA Alfons David. 2 821.663
956 SK COMOREK Pavel Clio 2 826.954
957 DE GEBHARDT Reinhard Johannesburg 2 826.979
958 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Saarländer 2 834.426
959 DE HOOP Michael Blue Dean 2 836.038
960 NL SCHUT & ZANTEN Black Devil 2 841.066
961 SK X-TEAM Bohus 2 843.528
962 SK DREXLEROVÁ Helena Nero. 2 848.659
963 SK NOVÁK Matej Osmička 2 851.719
964 BG ILIEV Iliyan Daniela. 2 853.603
965 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk & Lucas Golden Rocket 2 855.098
966 DE SCHWARM Claudia Ratina Z 2 855.485
967 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" New Orleans 2 861.284
968 AT GRATZER Werner Team Faith 2 862.205
969 CZ LIPNÍK Team Kelečanka 2 863.310
970 SK CHYTIL Peter Beckham 2 863.604
971 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Ametyst 2 868.526
972 BG DERBY SUNNY BEACH BULGARIA Ilian Damenliev Derby 2 871.894
973 PL MAZIARZ RACING TEAM OSP 2 873.814
974 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Phoenix 2 877.580
975 SK HROZEN Peter Viktor 2 879.382
976 PL PIENSZKE S & S Plowy 2 884.331
977 CZ KLEMENS Karel "B" Miemi 2 889.555
978 SK MATALÍK Peter Bombardér 2 900.363
979 DE RÖHLIG Doris & MISKO Peter Team Maja 2 2 903.087
980 CZ SCHNEEWHITE LOFTS Kanon 2 906.360
981 AT WENZ Alfred Maggie 2 906.387
982 DE SG ROST B.+ J.+ S. "B" Ramon 32 2 911.907
983 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pomerol 2 912.057
984 CZ GRUBER Lubomír Sabinka 2 912.633
985 CZ BUREŠ Team André 2 917.039
986 AT GRATZER Marco Joseph 2 917.412
987 DE FAMILIE JOEKEL Joely 2 917.437
988 PL KOŹLENIA Artur Bond 2 918.889
989 CZ HOLICKÝ Rostislav Bono 2 921.143
990 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Pinot Grigio 2 923.815
991 BE BODDAERT - LOGGHE "B" B-L II. 2 2 924.283
992 AT RADU Constantin Gina 2 927.863
993 SK MOKOŠ Marek Kiko. 2 936.544
994 DE RÖHLIG Doris & MISKO Peter Team Maja 1 2 941.939
995 CZ NOVÁK František Bruno 2 2 945.034
996 DE HIMMELSSTÜRMER Team Anna 2 956.364
997 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Maria 13 2 964.496
998 BE VAN STICHEL Dirk Jo. 2 964.592
999 PL KICKO Tadeusz T85 2 981.231
1000 DE HIMMELSSTÜRMER Team Jessica 2 983.723
1001 DE WINGS 2 WIN Deco 2 990.272
1002 NL CORVO Tobias. 2 992.432
1003 CZ SÝKORA Jaromír Lukáš. 2 994.352
1004 CZ BOUCHAL + KRUTIL + TALLA Team Jan Sladký Kozina 2 996.995
1005 DE FISCHER Lothar Fifty 2 997.283
1006 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Filou 2 1012.160
1007 DE LECKE Theo & Markus Surrogate 2 1014.500
1008 AT HÖLD Erich Michl 2 1018.700
1009 CZ HOLICKÝ Rostislav Body 2 1025.160
1010 DE GOETZ Guenter Zea 2 1031.260
1011 SK DZURÁK + PERÁČEK Martin 1 2 1031.580
1012 AT KUTLESA Slavko Herbie 2 1033.400
1013 IT DOBAI Marian Esko 2 1034.520
1014 BE BAFORT Luc De Emma 2 1038.280
1015 CZ REIN Jan "B" Kari. 2 1039.190
1016 CZ REIN Jan "A" Sam. 2 1053.690
1017 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Zina 2 1061.710
1018 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa III. 2 1063.060
1019 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Eliška 2 1072.810
1020 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Siml 2 1076.570
1021 CZ KLEMENS Karel "C" Waiting 2 1079.500
1022 DE TEAM UELSEN Gesine 476 2 1084.080
1023 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Speedy 2 1087.270
1024 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Jallet jnr. 2 1088.550
1025 DE FAMILIE JOEKEL Joris 2 1094.070
1026 CZ HLAVINKA Josef jun. Gabi 2 1094.290
1027 PL BARTH Janusz Pliszka 2 1095.550
1028 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Team Margaery 2 1098.380
1029 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta I. 2 1103.610
1030 BE BODDAERT - LOGGHE "B" B-L II. 3 2 1106.710
1031 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team B Braven 2 1107.230
1032 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Slimi 2 1109.280
1033 AT WENZ Alfred Heinz 2 1114.300
1034 BE DECOENE MARC Team Grey Duke 2 1117.390
1035 PL PERDOCH Rafal PER 2 1119.610
1036 IT GUTAS Mihai & Silviu Team George 2 1120.930
1037 CZ SATORA Miroslav Blesk 2 1129.170
1038 CZ MAČALA Zdeněk Marieta 2 1143.120
1039 BE UFK-YOUTH TEAM Elkes Beauty 2 1145.270
1040 CZ BARTL Pavel Spawn 6 2 1148.030
1041 AT STRAIF Walter Bea. 2 1152.170
1042 CZ LIPNÍK Team Hraničanka 2 1154.590
1043 CZ KHL Kamenář Rumburak 2 1156.530
1044 CZ HOLUŠA David Radegast 2 1166.720
1045 DE KUSSER Josef Audi Q2 2 1170.960
1046 CZ SÝKORA Jaromír Syky 2 1178.840
1047 AT GRATZER Marco Radetzky 2 1183.280
1048 DE SCHWARM Claudia Lando 2 1196.380
1049 SK RYBÁR Ĺubomír Miki. 2 1197.650
1050 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 2 1212.450
1051 CZ KOLÍNEK Jarolím Anička. 2 1232.750
1052 CZ REIN Jan "A" Abel 2 1234.280
1053 PL PRZYWARA Marek Warrio 2 1236.210
1054 AT NÖRES Kurt Kuno 1 2 1273.330
1055 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 3 2 1277.070
1056 PL MAZIARZ RACING TEAM Hula 2 1321.540
1057 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa V. 2 1322.760
1058 AT GRATZER Marco Vodan 2 1338.960
1059 DK TIPLEA Cezar Ovidiu Sofia 2 1349.430
1060 AT TEAM VEREIN 609 Markus. 2 1355.440
1061 CZ VÍTEK Jan Naty 2 1361.430
1062 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 2 1363.820
1063 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Josef 48 2 1375.700
1064 DE K.H.WICHERT Lendl 2 1398.790
1065 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Romana 2 1409.370
1066 CZ REIN Jan "A" Mary. 2 1419.190
1067 AT GRATZER Marco Mozart 2 1419.470
1068 SK FEKIAČ + KASAN Dušan Frederika 2 1453.750
1069 CZ MACHALA František Tomík 2 1454.690
1070 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia 2 1465.240
1071 CZ LEŠŇOVSKÝ - VRBA Rosťa 2 1469.970
1072 AT WENZ Alfred Marie 2 1483.640
1073 CZ LAŇKA Alfons Petra+ 2 1488.030
1074 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Queen Mary 2 1489.640
1075 DE GOETZ Guenter Zeppo 2 1491.700
1076 DE SCHEPER Günter Shrek 2 1492.030
1077 BG ILIEV Iliyan Ivana 2 1495.840
1078 CZ BOUCHAL + KRUTIL + TALLA Team Anička 2 1499.380
1079 CZ HOŘEJŠÍ Jiří Ála 2 1500.000
1080 AT KUTLESA Slavko Eboni 2 1510.740
1081 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Domino 2 1515.600
1082 PL PIENSZKE S & S Plowy 2 2 1515.670
1083 CH WIRZ Team Widia 2 1523.600
1084 PL KOŹLENIA Artur Joha 2 1530.260
1085 DE HOFLAND & MENNEN Team Holger 2 1532.770
1086 IT SILVESTRI LOFT Enrico 2 1533.480
1087 CZ ŠABATA Jan Jano 6 2 1533.990
1088 CZ HOLICKÝ Rostislav Bela. 2 1535.840
1089 CH ANDERHUB Oskar Andie 2 1573.490
1090 DE SG STEFFL Sylvester 2 1574.110
1091 PL PRZYWARA Marek Warlock 2 1576.580
1092 SK ĹAHKÝ Jaroslav Diana 2 1582.320
1093 CZ CARBOL František Benda 2 1586.330
1094 DE LANG Karl Heinz Lang 2 1587.500
1095 PL TARASIUK JERZY SMGE Claudiusz 2 1588.620
1096 DE LECKE Theo & Markus Heike 2 1589.130
1097 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Arzén 2 1596.340
1098 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Ginger 2 1624.660
1099 PL PERDOCH Rafal PR 2 1629.380
1100 SK STRAŇÁK Branislav Saso 2 1642.770
1101 SK WALDECK Team Lady Hurem 2 1652.790
1102 PL TARASIUK JERZY SMGE Georg 829 2 1707.990
1103 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK One For Me 1 14.631
1104 PL PIENSZKE S & S Talent 1 16.825
1105 AT KUTLESA Slavko Road Runer 1 19.751
1106 DE SG STEFFL Peppa 1 43.160
1107 DK TIPLEA Cezar Ovidiu Axe 1 52.670
1108 DE LANG Karl Heinz Oliver 1 62.180
1109 CZ REIN Jan "A" Jekyll 1 77.542
1110 AT WALDER Florian Nala 1 79.005
1111 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pogo 1 82.663
1112 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Filipa 1 98.756
1113 DE HIMMELSSTÜRMER Team Steffi 1 100.219
1114 AT WENZ Alfred Alfred 1 100.951
1115 DE SASSE/WELZEL Team Scheik.-Meyera. 2 1 106.072
1116 SK MATALÍK Peter Hela 1 106.803
1117 BE BODDAERT - LOGGHE "A" B-L I. 3 1 107.535
1118 PL PERDOCH Rafal RAF 1 112.655
1119 DE SG SCHMIDT - SOMMER Rainbow 1 133.870
1120 IT DOBAI Marian Eurico 1 137.527
1121 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 1 138.990
1122 CZ KESSLER & ZOCH Izzy 1 153.621
1123 DE TAUBENFREUNDE Team A Sandy 1 167.520
1124 ES WINKIE PIGEONS Calahonda 1 182.882
1125 CZ KOLÁŘ František Rosi 1 183.614
1126 SK NOVÁK Matej Sedmička 1 198.976
1127 NL LOWLANDS RACING TEAM Liset 1 202.633
1128 DE LECKE Theo & Markus Athen 1 225.311
1129 NO HELGESEN Bjorn Ove Super 108 1 226.774
1130 PL MAZIARZ RACING TEAM BMW 1 228.237
1131 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver De Jan 1 241.405
1132 SK PAJTA Vladimír Filo 1 256.767
1133 IT PRIFTI Ervin Prima 1 257.498
1134 SK CHYTIL Peter Yvana 1 280.176
1135 BG DERBY SUNNY BEACH BULGARIA Ilian Damenliev Derick 1 282.370
1136 CZ BOROVIČKA Ladislav Little Princess 1 291.880
1137 AT TEAM VEREIN 609 Werner 1 321.873
1138 CZ NERS Jaroslav Viktorie 1 333.577
1139 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Lenka 1 342.356
1140 DE FAMILIE JOEKEL Jordi 1 345.282
1141 PL KICKO Tadeusz TKK 1 355.523
1142 DE TAUBENFREUNDE Team B Rosi. 1 357.718
1143 DE LANG Karl Heinz Karl 1 358.449
1144 SK FLIMEL Miroslav FM 01 1 359.181
1145 CZ NOVÁK & BASTL Team Bea 1 362.360
1146 CZ BARTL Pavel Spawn 5 1 379.663
1147 AT GARCIA & RÖTZER Team Frenki 1 380.395
1148 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Nikola 1 381.858
1149 DE SG MEISSNER & SCHEURER Udo 1 388.442
1150 AT LEICHTFRIED Walter Foxtrott 1 393.563
1151 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1096 1 395.757
1152 CZ M.K. CZECH TEAM Bzuk 1 398.683
1153 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer III. 1 405.999
1154 CZ KLEMENS Karel "C" KM 11 1 410.388
1155 DE BÖHME Team Turbo Grace 1 422.824
1156 PL MAZIARZ RACING TEAM Bibi 1 427.944
1157 DE K.H.WICHERT Vitkova 1 437.454
1158 CZ VYMYSLICKÝ Jiří Slick 1 439.649
1159 DE WOLTERINK Gerald Gerald 1131 1 449.159
1160 SK PRÍVARA Pavol Florian 1 457.937
1161 BG DERBY SUNNY BEACH BULGARIA Ilian Damenliev Derek 1 458.669
1162 AT NÖRES & OFNER Team Ok 1 1 465.252
1163 CZ KVASNICA & POKORNÝ Team Gunter 1 472.568
1164 AT GASSER Reinhard Jan 1 482.078
1165 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Gogo 1 486.467
1166 AT HEILAND Helmut Happy 1 487.198
1167 AT GARCIA & RÖTZER Team Dani 1 493.050
1168 SK FLIMEL Miroslav FM 06 1 493.782
1169 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer II. 1 505.486
1170 CZ BARTL Pavel Spawn 12 1 508.413
1171 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Jupiter 1 509.876
1172 CZ DUDA Přemysl Tublatanka 1 520.117
1173 BE TEAM NATURAL Stephans Best 1 534.748
1174 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeňka 1 561.083
1175 CZ MAČALA Zdeněk Kamila 1 565.472
1176 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Primus 1 609.364
1177 BE BODDAERT - LOGGHE "C" B-L III. 2 1 623.994
1178 CZ KRATOCHVÍL Dušan Rosa 1 648.866
1179 DE SCHWARM Claudia Lou Dillon 1 650.329
1180 CZ KOLÁŘ František Rachel 1 659.839
1181 PL MAZIARZ RACING TEAM Ori 1 670.812
1182 AT GRATZER Marco Major Tim 1 681.053
1183 CZ MAČALA Zdeněk Terezka. 1 740.260
1184 CZ GRUBER Simon Dynamit 1 741.770
1185 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Las Vegas 1 745.428
1186 CZ KSČ Company Stalin 1 749.817
1187 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Hujer 1 753.475
1188 NL CORVO Dominiq 1 762.985
1189 DE SPRANG Matthias Strong Königin 1 784.930
1190 CZ MALŮŠEK Jaroslav Cupra 1 789.320
1191 CZ KOSTKA Oldřich Limonáda 1 790.363
1192 CZ VYMYSLICKÝ Jiří Vycky 1 791.514
1193 CZ POLEHŇA František Mery 1 792.246
1194 DE SCHWARM Claudia Meteor 1 795.172
1195 SK ŠIMKO Ján Leo. 1 800.293
1196 AT HEILAND Helmut Halli 1 801.756
1197 CZ MOTRE Vasil Motte 1 803.219
1198 CZ TRUKSA Vítězslav Hanák 1 805.413
1199 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Charlotte* 1 806.145
1200 BE DECOENE MARC Team Patrick 1 815.655
1201 DE SCHEPER Günter Shelly 1 818.581
1202 DE TAUBENFREUNDE Team B Adam 1 820.044
1203 BE VAN STICHEL Dirk Flash 1 850.768
1204 CZ REIN Jan "B" Happy. 1 853.694
1205 SK RATICA Dušan Radun 1 855.157
1206 CZ CARBOL František Karlík 1 855.889
1207 DE LECKE Theo & Markus Brüssel 1 856.620
1208 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Polónium 1 857.352
1209 DE TEAM UELSEN Gerald 1186 1 858.815
1210 DE BEHLKE Andreas Ribery. 1 861.010
1211 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 1 880.029
1212 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Gyllene 1 880.761
1213 BE TEAM NATURAL Stephans Beauty 1 881.492
1214 SK LAŠ Vladimír Las 3 1 882.224
1215 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Miracle 0 0.000
1215 CZ BOROVIČKA Ladislav Blue Dragon 0 0.000
1215 CZ DYNKA Miroslav Barbora 0 0.000
1215 DE TEAM WIBA Schadow 0 0.000
1215 CZ KVASNICA & POKORNÝ Team Františka 0 0.000
1215 SK ĹAHKÝ Jaroslav Jana* 0 0.000
1215 SK VOJTEK & KASPERKEVIČ Bourges 0 0.000
1215 DE K.H.WICHERT Cech 0 0.000
1215 PL ROKOWSKI & BABINSKI Mar 0 0.000
1215 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Skořápka 0 0.000
1215 DE BEHLKE Andreas Vidal 0 0.000
1215 SK IM PIGEONS IM Maria 0 0.000
1215 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Josef. 0 0.000
1215 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Regina 22 0 0.000
1215 CZ KOSTKA Oldřich Janek 0 0.000
1215 CZ REIN Jan "B" Betka 0 0.000
1215 DE SG ROST B.+ J.+ S. "C" Nemo 56 0 0.000
1215 SK PRIEHODA & PRIEHODOVÁ PhDr. Ján + Ivana Xena* 0 0.000
1215 PL WÓJCIK Piotr Seredi 0 0.000
1215 CZ HOŘEJŠÍ Jiří Pako. 0 0.000
1215 CZ GRUBER Simon Toni Junior 0 0.000
1215 DE SG ROST B.+ J.+ S. "A" Anne 04 0 0.000
1215 DE TARGATZ Angela Dr. Alegna 0 0.000
1215 CZ DYNKA Miroslav Božena 0 0.000
1215 CZ DYNKA Miroslav Adrian 0 0.000
1215 BE BODDAERT - LOGGHE "C" Geert 0 0.000
1215 DE TAUBENFREUNDE Team A Lena 0 0.000
1215 IT ROMANO Franco Iggy 0 0.000
1215 CZ KLEMENS Karel "B" KM 3 0 0.000
1215 CZ DVOŘÁK Zbyněk Kiki 0 0.000
1215 CZ ŠABATA Jan Jano 2 0 0.000
1215 CZ SKOKAN Pavel Skoki 0 0.000
1215 NL BAS VAN BEVEREN Tefnut 0 0.000
1215 SK X-TEAM Olivia 0 0.000
1215 DE WINGS 2 WIN Ronalda 0 0.000
1215 DE FAMILIE JOEKEL Joppy 0 0.000
1215 DE LECKE Theo & Markus Paris 0 0.000
1215 DE TAUBENFREUNDE Team B Andy 0 0.000
1215 CZ VÍTEK Jan Viky 0 0.000
1215 CZ KLEMENS Karel "B" Portia 0 0.000
1215 SK ĹAHKÝ Jaroslav Max* 0 0.000
1215 PL PERDOCH Rafal FF 0 0.000
1215 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Grafit 0 0.000
1215 SK BINDAS Štefan jun. Teo 0 0.000
1215 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Hüttenblitz 0 0.000
1215 CZ BOUCHAL + KRUTIL + TALLA Team Vojta. 0 0.000
1215 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Salt 0 0.000
1215 AT KUTLESA Slavko Sahara 0 0.000
1215 AT KUTLESA Slavko Dona 0 0.000
1215 HU B.K.V. HUNGARY TEAM Gadolinium 0 0.000
1215 DE DEBUS Gerhard Paule 0 0.000
1215 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jason Jr. 0 0.000
1215 CZ KOLÍNEK Jarolím Jarda. 0 0.000
1215 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Zussana 0 0.000
1215 DE K.H.WICHERT Neumannova 0 0.000
1215 AT HEILAND Helmut Haky 0 0.000
1215 BE VAN STICHEL Dirk Flup 0 0.000
1215 CZ NESVADBA Petr Xmo 0 0.000
1215 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Brutus 0 0.000
1215 CZ MAČALA Zdeněk Marion 0 0.000
1215 DE K.H.WICHERT Nedved 0 0.000
1215 CZ KLEMENS Karel "A" Sipho 0 0.000
1215 BE COPPENS Peter Horik 0 0.000
1215 ES WINKIE PIGEONS Guadalmina 0 0.000
1215 CZ HAVLÍK Antonín Kadet 10 0 0.000
1215 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team A Xena. 0 0.000
1215 CZ KRATOCHVÍL Petr Adina 0 0.000
1215 NL CORVO Vince. 0 0.000
1215 CZ M.K. CZECH TEAM Medžesty 0 0.000
1215 ES WINKIE PIGEONS Bajadilla 0 0.000
1215 CZ SVOBODA & ČIHÁK Team Janina 0 0.000
1215 PL MAZIARZ RACING TEAM Zyla 0 0.000
1215 CZ KOSTKA Oldřich Lambáda 0 0.000
1215 SK MATALÍK Peter Krotká 0 0.000
1215 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Emilek 0 0.000
1215 CZ FLY 3V-K Old Šternberk Fénix 0 0.000
1215 SK CHYTIL Peter Jana 0 0.000
1215 CZ